Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu POROČENI MOŠKI

POROČENI MOŠKI

Meni se je pa prej tudi dogajalo, s to razliko, da se mi zdaj še bolj… 😉

Ja, ker nisem več dekle ampak poročena ženska, vprašanje zame torej ne velja? Ali pa?
No, recimo da.
Prej, ko sem bila še dekle (enkraaaaat v preteklosti), me poročeni niso zanimali. Zdaj me ne zanimajo samski.
Se svet čudno obrača, samo dovolj dolgo moraš živet, pa kot kaže vse doživiš, ha ha.

Verjetno zato ker skrivaš da si poročen:) Ali okrog govoriš kako zelo ljubiš ženo? haha, verjetno ne….

Aja, mene taki kot si ti ne zanimajo

Ne skrivam ,da sem poročen.Itak so to sodelavke večina od njih tudi poročene in vedo vse ,da sem poročen.

OK, sama sem porocena. So mi bili pa vedno bolj privlacni poroceni moski. Ne vem pa zakaj. Res ne.

A sodelavkam priznaš? Ja to je pa res čudno, saj te vendar poznajo… glavno je da na forumu Mladi o spolnosti sprašuješ kje najti zasebne stike…

Ja kakšen link

To te obletavajo samo tiste, ki te hočejo spolno zlorabit.

hehhehe :))
verjetno ima prav tale strela 🙂

Ja no tako pač je. Če iščeš resno vezo se sigurno ne boš zapletal z že vezanim. Samo za sex so pa poročeni glih tapravi. Maš pred njimi mir!

OK, v tem primeru je to res 🙂 ker vedo punce, da je porocen.

Meni je bilo kar nekaj takih vsec za katere sem sele potem zvedela, da so poroceni.

Jaz sedaj najprej vprašam tipa ki mi je všeč: 1. Si poročen? (itak te rabim samo za sex) 2. Kolk na mesec zaslužiš? (tud lubice nekaj stanejo) 3. Kateri dan v tednu ti najbolj odgovarja, da se dobiva? (tudi drugi moški še obstajajo) hehehehe.

Po moje jih privlači prepovedan sadež:)

Ni kaj, romantika na višku! :-))

Hmmm! Porednice kar pozitivno razmišljate 🙂
Vidim pa ,da imate tudi ve nekaj izkušenj s tem.Nekaj je res na tem pa ne vem kaj bom moral kakšen avtan uporabit ,da se jih malo rešim 🙂

Nikar…………..kaj ti ni lepo? :))))

Ma je in ne sej veš pol ena ne drugo jezne 🙂
Se pa ena precej ogrela ja mislim ,da je že malo čez mejo šla 🙂

Ups, to pa je nevarno, ja!

Kdo pa še verjame v romantiko? Moški ste to čisto uničili.

Sam jaz še zdaj ne vem, ti je to všeč al se tu pritožuješ;)), kaj narediš, ko te osvaja kakšna zanimiva-nagajiva?
Pa ne nakladi, da ji rečeš…sorry jz sm poročen…haha

Očitno si “zgrešila” ta prave moške (o tem, kakšni so, znajo bolj povedati ženske, ki jih poznajo) in imaš izkušnje samo z nezrelimi osebki, ki samo mislijo, da so moški. In, da, obstajajo tudi v resnici, in znajo svojo ženkico ljubiti z vsem (velikim) srcem in dušo, jo ljubkovati, spoštovati, razvajati, skrbeti, da je dejansko srečna. In – lej ga zlomka – ob tem biti in ostati res pravi moški.
Pa še nekaj – denar je res pomemben, žal ga pač potrebujemo, če hočemo spodobno živeti. Ampak – vse, kar sem gor napisal, so dejanja in obnašanje zrelega moškega, za kar ne potrebujemo denarja. Še več – z denarjem tega ne boš nikoli mogla kupiti. Za to potrebuješ samo ljubezen in pravega moškega.

lp,
Sreč

Jaz bi se kar strinjal s Srečkom mgoče ti Strela nisi našla nobenega takšnega sedaj pa vse mečeš v isti koš ali pa nisi znala temu prisluhnit se fantje potem niso več zastonj matrali :-)- -JAZ ne,ne pritožujem se za kaj bi se mi pa ni kul,ko se pol one včasih med sabo prcajo.No itak meni osebno je samo ena sodelavka všeč.

čisto enostavno… ko si bil neporočen, si bil greenhorn. Pa kaj bo poročena baba z greenhornom, ki se bo povrhu nazadnje še zaljubil vanjo in ji grenil složno zakonsko življenje!?

ok, malo pretiravam z greenhotrnom, ampoak dejstvo je, da nisi bil enakovreden.

Zdaj ko si poročen, je zgodba seveda drugačna. Si v enakovrednem položaju; pomeni da če se greš avanturo bolj ali manj enako reskiraš kot ona.

Vedet moraš, da poročena ženska ne išče princa svojih sanj, ampak praviloma avanturo. Le to se pa lažje gre s poročenim moškim kot neporočenim. Seveda pa velja tudi obratno.

ma kaj bi mi brez tebe -mm, porocena zenska isce le avanture in zato se peca na ozenjene moske, to je to…kratko in jedrnato;))

New Report

Close