Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek POROČILO KOS-a !!!

POROČILO KOS-a !!!

Sej nerabiš več prikrivat kar priznejva,se kaj bi skrivala še naprej…hehehehe Brez veze če mene prašaš!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

da se posilstva neb nč branila oziroma še manj,bi me ga blo strah…
Zato tisti k me poznajo,bi se prej ustrašli kontra napada z isto tehniko..heheh posilstva namreč!!!

kajneda heheheh???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

da se posilstva neb nč branila oziroma še manj,bi me ga blo strah…sploh pa štumpa dejte no prosim
Zato tisti k me poznajo,bi se prej ustrašli kontra napada z isto tehniko..heheh posilstva namreč!!!

kajneda heheheh???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

da se posilstva neb nč branila oziroma še manj,bi me ga blo strah…sploh pa štumpa dejte no prosim
Zato tisti k me poznajo,bi se prej ustrašli kontra napada z isto tehniko..heheh posilstva namreč!!!

kajneda heheheh???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pravjo če trikrat potrdiš..hehehehehe pol DRŽI!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj bi šele blo,če bi se z mano peljala……hihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili, a da je res….. madona, pa tako…… krotka :)))))))))) si zgledala :)))))

Jani ne verjame več vsega kar vidi :))))))

Če maš spomin dober na tisto prigodo o smučanju,hahahaa pol bi policaja s seboj vzele in bi tako vsi trije srečno prišli dostavljeni do cilja!!

P.s. greh je če pustiš nekoga tam ostat ,če vztrajno maha za teboj,pa tud če ma sam liziko v rokah.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja , Lili , današnja mladina ni več , kar smo bili mi – prestrašeni , zadržani , vse predpise in omejitve spoštujoči ljudje …..

Nikitka kot šefica razmišlja o svojem uradnem šoferju. Zdaj je en problem . Namreč , o Brusku ne bom zgubljala besed , itak ste že vse slišali , sigurno je že prestar , da bi se spametoval . O tebi ravnokar berem . Hudo , hudo !
Kaj naj napravim ?!
Mislim , da bom probala z Štumpom , itak je docela nenevaren , od njega mi posilstvo NE grozi , pa še fejst avto ima , pa še fejst zgleda ( Štumpi , če tole prebereš , vedi , da samo ponavljam SPLOŠNE vtise drugih članic kluba , he , he …)

Nikitka je za šoferja žicala tud Janija , pa je kar nekam pozabil , ergo ….

A čva vse, čist vse priznat no :)))))))

Ejla, ni treba vse, samo tiste bolj pikantne
podrobnosti, tiste pa na dolgo in na široko,
pliiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzz!!!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O no.. cviček je sam izgovor.. a nej rečem, naj se spomni.. da ji Bruce ni hotel popivnat cvička :))))

Joj, Nikitka!! Samo Štumpija ne za šoferja. Iz preverjenih virov smo izvedeli, da s svojim avtom nori kot norec.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jani ne sme verjet vsega kar vidi… :))))

Prvi vtis (oz. večer) včasih tudi vara. Počaki, da se Lili ogreje :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jani ni čist n’č pozabil na to, samo…. čaka… komanda mora b’t :))

al pa če jih še mal tenstava aaa?
Zdej sem pa v dilemi….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha, ha, v tretjič gre rado…
Muca, ko bi ti vedela… tudi kontra je prišlo določenim na misel… hihihi…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili…. čakam, da se orenk ogreješ :))))))))

a si vmes?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

neeeeeee, s takimi rečmi se ne ukvarjam… imam rajš, da sami odvržejo cunjice…pa kakšen striptiz mogoče zraven zaplešejo… njami…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aha… kar čaki… da ne boš potem bežal…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

uff kaj sem zdejle zgrešila ..ufff nisem na te hot zadeve mislila..jejejjjjjjjjj Lili..hahahahahaah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili, tukaj in sedaj javno obljubljam, da ne bom nikamo ušel :)))))

… hahahahaha Brus .. zadetek v polno :)))

drugač pa .. kar se mene tiče .. ne vem kako bi me sploh lahko zamorili :)))

res je, da sem se močno zabavala, spoznavala in se še učila hahaha … sej veš, zdaj naju je Nikitka z Lili označila na zeleno … sva namreč v fazi dozorevanja :))))) pa se morava temu primerno obnašat :)))))

B, ki je vesela, da vas je spoznala !!!!!

me zanima kdo si je gorečo muco največ prvoščil…???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close