Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročiti 28 let mlajšo?

Poročiti 28 let mlajšo?

Jaz sem star 54, ona 26. Skupaj sva slabi dve leti. Razumeva se odlično, seks je fenomenalen. Začela mi je postavljati vprašanja o najini prihodnosti, v smislu kam najina zveza vodi, namigovati tudi na poroko. Resno razmišljam, da bi jo zasnubil. Ne dvomim, da bo sprejela, imava se super, oba si želiva otroke, poleg tega zaradi mojih uspehov živi kot kraljica. Edino, kar me skrbi, je starostna razlika. Se vam zdi razlika v letih prevelika?

Osebno se mi zdi nepredstavljivo, da bi se poročila z očetovim vrstnikom.

Ko bi bila jaz na višku moči (sredina 30-tih) bi se on upokojil.

Ko bi otrok maturiral, bi bil on morda že pokojni.

Ne omenjaš, kaj vaju pravtaprav veže, pišeš le o seksu. No, ceneje in enostavneje bi bilo zate obiskati prijateljice noči.

 

Razmišljam, kok mor bit človek nesiguren vaše, da pri 54 postavlja taka vprašanja. Al je pa samo petek.

Malo prestara je zate! 🤭

Ne blodi, si že zadnjič isto vpraševal,  pa si preberi odgovore od zadnjič, butelj !!”!!

Odgovor na objavo uporabnika
Leta so tukaj, 11.04.2024 ob 17:13

Jaz sem star 54, ona 26. Skupaj sva slabi dve leti. Razumeva se odlično, seks je fenomenalen. Začela mi je postavljati vprašanja o najini prihodnosti, v smislu kam najina zveza vodi, namigovati tudi na poroko. Resno razmišljam, da bi jo zasnubil. Ne dvomim, da bo sprejela, imava se super, oba si želiva otroke, poleg tega zaradi mojih uspehov živi kot kraljica. Edino, kar me skrbi, je starostna razlika. Se vam zdi razlika v letih prevelika?

Od smeha. Odlicna odlocitev,pa kar takoj ji napisi premozenje  ,kar v celoti 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10509, 11.04.2024 ob 17:19

Razmišljam, kok mor bit človek nesiguren vaše, da pri 54 postavlja taka vprašanja. Al je pa samo petek.

Mene ne moti, okolica pa ni ravno najbolj navdušena. Verjamem, da tebe to ne bi skrbelo, ker ti kot nekemu povprečnežu ni potrebno skrbeti za ugled.

Odgovor na objavo uporabnika
Leta so tukaj, 11.04.2024 ob 17:46

Mene ne moti, okolica pa ni ravno najbolj navdušena. Verjamem, da tebe to ne bi skrbelo, ker ti kot nekemu povprečnežu ni potrebno skrbeti za ugled.

Kaj te pa skrbi? Okolica? Če je samo to, go for it. Okolica se ne bo poročila s tabo.

Vprašaj jo, če ti je čez 5 let pripravljena menjavati plenice v zameno za hišo ? pa boš vedel ,če je prava.

Odgovor na objavo uporabnika
Venividivici, 11.04.2024 ob 17:54

Kaj te pa skrbi? Okolica? Če je samo to, go for it. Okolica se ne bo poročila s tabo.

Še vedno sem v dvomih.

Zakaj pa ne razlika v letih. V ljubezni ni ovir. Ta dva se imata resnično rada, samo kaj ko sta pred kratkim doživela tragedijo. Drug v drugem sta našla srečo. Upam, da si opomoreta.

https://www.slovenskenovice.si/kronika/na-tujem/7-moskih-izmenicno-posiljevalo-vplivnico-zdaj-je-spregovorila-video/

nehaj jo razvajati pa tudi seks ne bo ok

“… zaradi mojih uspehov živi kot kraljica.”

Sori, ampak ti si en velik bedak.

spet ena baba, ki piše budalaštine.

Sprašuješ, če je starostna razlika prevelika? Odgovor je preprost. Da. Čim sta njena starša tvoja vrstnika, je brez dvomov razlika veliko prevelika.

Ti bi se moral poročiti že veliko prej in prej imeti družino. Kaj si pa delal do zdaj? Zdaj na stara leta boš si uničil življenje z otrokom. Dedek bi lahko bil. Samo malo še, pa celo pradedek. Na koncu boš še preživnino plačeval, ko si bo mlada našla nekoga svojih let.

Pamet v glavo.

Ko (ce bosta) imela potomce, se vorasaj, kako se bos pocutil, ko te bo vzgojiteljica tvojih otrok naslovila z dedkom 🤷🤘.

Odgovor na objavo uporabnika
Sponzoruša, 11.04.2024 ob 19:47

“… zaradi mojih uspehov živi kot kraljica.”

Sori, ampak ti si en velik bedak.

Zakaj je bedak?

Katera smrklja pa ima smrkavca s 4, 6, 10.000 evri dohodka na mesec?

Že nekaj let vsaj polovica mulcev nima niti za dva bureka. Punce so o fantih, ki so popolnoma brez denarja, pisale že krepko pred 2020…

 

 

Torej NA MLADIH SVET (več) NE MORE STATI!

 1. Še nikoli do leta 1990 mladi niso bili manj zainteresirani za politiko, kot so sedaj. Torej se jim za bodočnost – fučka.

 2. Še nikoli do leta 1990 mladi niso bili bolj NEprizemljeni, kot so od takrat dalje pa do danes. Vzroki: internet, brezperspektivnost, ter še mnogi drugi dejavniki.

 3. Še nikoli do leta 1990 mladi niso bili bolj NEsamostojni. Tu spomnim na veliko število mladih, tako fantov, kot deklet, ki živijo v hotelu mama. In jim to stanje seveda popolnoma odgovarja. Celo želijo si, da bi trajalo in trajalo… Trajalo večno.

 4. Nikoli do leta 1990 ni bilo tako veliko mladih na drogah, kot jih je danes.

 5. Nikoli do leta 1990 niso bili mladi nesigurni vase. Danes se v mnogo PREVELIKI meri  zanašajo na informacije s spleta, namesto da bi se zanašali na svoje izkušnje. Ki pa jih, logično, niti ne morejo imeti, če upoštevamo nekajurno nemiselno surfanje po spletu, ki je samo sebi namen. In odvisnost.

 6. Nikoli do leta 1990 mladi niso bili odvisni od nečesa, ki bi bilo vsaj malo  podobno svetovnemu spletu. Raziskave so pokazale, da je danes v EU dnevno povprečje konzumiranja interneta pri mlajših osebah neverjetnih 5 – 6 ur.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tramontana69887, 11.04.2024 ob 20:13

Ko (ce bosta) imela potomce, se vorasaj, kako se bos pocutil, ko te bo vzgojiteljica tvojih otrok naslovila z dedkom 🤷🤘.

zakaj bi kogarkoli brigalo, kaj si misli neka primitivna družboslovka z izobrazbo neumne luzerke?

Zaroči, naredi otroka, delaj na drugemu. Nekje vmes poroka.

Punca je dovolj stara, da je nekaj izkusila v življenju, 30so pa dobra leta za otroka. Ti si primeren in te želi za očeta svojih otrok.

Ne zavlačuj, ker nimaš časa in če ima ona željo bo šla drugam. Če si fit, skrbiš zase, zdrav boš še ok, ko bosta otroka v 30ih. Imel boš več časa, da se posvetiš njima, kar mnogo otrok nima.

Vse ima dobre in slabe stvari, če imata ljubezen in željo le naredi, kasneje bo prepozno.

Srečno in vse najlepše!

ma dej

Iskreno povedano, če ne bi bil bogat, bi ji šel na bruhanje. Ona je super do poroke. Ko bo imela papir, bo kmalu druga pesem. Če se inata fajn, se imejte brez poroke,  torej pamet v glavo.

Zakaj pa na bruhanje? Saj ne veš nič o njem. Zakaj se sploh oglašaš, če si več kot očitno neumna?

deej

Ah dej je Jj, Plemeniti in še kateri tako naredil. Enim uspeva, eni so že ločeni.

Leta. To je relativno vprašanje. In okolica bo vedno nekaj rekla.

verjetno je s teboj samo zaradi denarja ne verjamem da bi bila zares zaljubljena vate..vidi le denar in da ji ni trba nič (če se poročita pa ji ob ločitvi pripada delež tvojega bogastva, ne bodi neumen).

New Report

Close