Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Poroka poročne fotografije

poročne fotografije

Oj, drage bodoče nevestice! Jaz sem ta prečudovit korak naredila pred 6 meseci in še vedno sem in tja zaidem na ta forum, ki je res enkraten. Skratka, če rabite kakšne informacije s fotografijami, rožami … vam bom z veseljem pomagala. Aja, na spodnjem linku je spletna stran za NAJ fotografinjo, ki je naju slikala. Če želite vam pošljem kakšno slikico.

Lp, E.
http://www.fotomateja-sp.si/

ojla elžbet!

jaz se porocim letos junija in sem prisotna na tem forumu ze od lanskega leta, tako
da sem spremljala priprave tudi na tvojo poroko. spomnim se se ajs, pa jessy, pa
lare, pa v.k. – vesna, itd. kolkr se spomnim, si iz nasga konca doma, tam “dezela desetega brata”, pa soncnice si mela mislim, itd.

zanimajo me pa fotke, kako so izpadle? mi loh posljes kaksno na naslov [email protected]? a mateja je bla cel dan z vama al kako? mislis, da
bi prisla samo v bistro in cerkev naredit tam okrog 30 fotografij?

hvala

pika poka

se meni prosim:[email protected],hvala,lp

Ojla!
Vama pošljem fotke jutri, danes jih nimam s sabo v službi. Glede fotografiranja pa mislim, da ne bi blo nobenga problema, Mateja pride kamor želiš, je res prilagodljiva. Fotke so pa vsi občudovali, ker so drugačne, romantične, ima res smisel za to delo. Npr. oklevala sem med njo in Markljem (Ivančna Gorica), šla sem k obema pogledat kako naredi slike, pa sem takoj vedla kdo me bo fotkal, kajti Markelj to naredi v ateljeju, gre tud na teren (bolj poredko), Mateja pa je bila z nama na Bogenšperku, kjer je naredila super fotke v naravi (men osebno so te najlepše), potem pa še na cerkveni, anredila nama je tudi slike za zahvale … skratka ne bo vama žal, če se bosta odločili zanjo. Cena pa je tud precej drugačna kot pr Marklju, kjer je vse precej dražje. Skratka jutri dobite slikice, sem pa res z Dolenjske (okolica Trebnjega).

Lp, E.

Prosim še meni: [email protected]

Pozdravček, ribica

Pozdravljena,
tudi jaz bi slikice: [email protected]

Zanima pa me tudi, kako si bila zadovoljna z Bogenšperkom in ker vidim, da si z dolenjskega konca, kje sta imela ohcet?

Hvala in LP prav vsem!

Ojla,
tudi jaz bi te prosila za slike: [email protected]
Hvala.

Nika, zakaj ti ne morem poslati slik? Vsem ostalim sem jih lahko. Preveri, če nimaš preveč poln poštni predal.

Lp, E.

Jaz pa bi te prosila za naslov in ceno.. hvala

že preverjam!lp

Pošlji mi na [email protected],hvala in lep vikend vsem!lp

Cena je bila avgusta 50.000, za to pa sva dobila 4 albume velikih poročnih slik v naravi, 1 debel album (v njem je blo okol 150 fotk) od obreda, cerkvene poroke … ter 1 CD slik z 200 fotkami, digitalnimi in analognimi. Naslov je Foto Mateja, Stična (zdaj se je preselila na novo lokacijo, tak da ne vem točnega naslova), tel: 01 78 78 090
gsm: 031 551 992

Lp, E.

ojla E

sele prej sem se spomnila, da imam omejitev
v outlooku, da mi velike fajle brise iz streznika.
sedaj sem spremenila in bi te spet prosila, ce
mi posljes slikce, prosiiiiiiiiiim

[email protected]

pa pa

Sicer z zamudo – najlepša ti hvala

Zivjo Elžbet!
A te lahko še jaz prosim za fotke [email protected]!

Lep pozdravček
Milena

Tudi jaz bi [email protected]

Tudi jaz bi slikce [email protected]

New Report

Close