Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Porod od Kate Middleton

Porod od Kate Middleton

Mogoč se vam bo moje uprašanje zdelo glupo, ampak prosim, ne rečte ne vemo:
a tle mogoč kdo ve, kak je poteku porod, ko je mama od Kate Middleton rojevala Kate? To me kr tko zanima. Mogoč je tle kdo med vami o tem obveščen. Sej bi uprašala Katino mamo, pa ne vem njene cifre pa naslova pa nč, zato se obračam na vas.

Lp

najbrž je bil to en poseben porod, mogoče izventelesna varianta….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

kak veš?

nova
Uredništvo priporoča

kak veš?[/quote]

jah očitno je moralo bit nekaj zelo posebnega, ta porod, da te tolk zanima kako je potekal, očitno drugače od ostalih porodov… vsaj v tvoji lubenici.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ne vem.

(hahaha, prvi post, ki me je danes nasmejal do solz, hvala ti)

Če ni bil carski, z glavo naprej!

Mrliča z bajte se pa nese z nogami naprej.

Zihr je bil ta porod nekaj posebnega. Potekal je na jasi, ob slapu divje reke. Ptički so čivkali, sončece je obsijalo razporek mame Middleton, od koder je prilezla nova princesa. Porod sam je trajal devet ur, pa ne zato, ker bi se Rojenica mučila, pač pa zato, da je lahko opravila posebne pobožnosti. Na koncu so se oglasile še božje trombe in angeli so posteljico odnesli v nebo, ob bok Brezmadežni. Ja, porod Kate Middleton je bil res en duhovni dogodek, ne pa tole naše…

New Report

Close