Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek porodnišnica-kje za boga zastonj parkirat???

porodnišnica-kje za boga zastonj parkirat???

Kje pa je tam brezplačen parking?

Zakaj si izmišljuješ? Samo blagajna je zaprta in moraš plačati na avtomatu.
http://www.parkiraj.si/si/parkiraj/ph-sentpeter/
http://www.parkiraj.si/si/parkiraj/ph-meksiko/

Mož te naj odloži pred porodnišnico in gre nekam sparkirat. Tebe bodo pa najprej sprejeli, pregledali, namestili v porodno sobo, izpolnili vprašalnik itd. Je časa več kot dovolj in verjetno boš preživela, če se ta čas moža ne boš držala za hlače.

Pa tudi, če parkira tam za 6ur. A je tako težko slečt tisto haljo in it ven podaljšat parking? Verjemi, mu bo tak pasalo malo svežega zraka 🙂

Dobro je, če si prej narediš nek plan, ampak prosim nikar ne kompliciraj!

Taxi!!!

Za parkirno hišo še nikoli slišala? Aja, ona bi zastonj….[/quote]

Parkirna hiša je pa 20 m stran od porodnišnice? Pa tudi ni napisala, da bi parkirala zastonj, ampak da tisti parkomat pri porodnišnici ima časovno omeitev 6 ur parkiranja, njo pa skrbi, če bo porod trajal dlje.[/quote]

O ja, napisala je v naslovu, da bi parkirala zastonj.

Ne bo šlo, so ti že zgornji odgovorili kako se znajdi.

LOL

Možnosti je res toliko, res ne razumem. Ste se nekateri rodili z avtomobilskim sedežem pod ritjo, da ne znate drugače?

Lahko gresta oba s taksijem od doma. Lahko te on odloži in gre nekam parkirat. Lahko vaju pelje kdo tretji. V skrajni sili lahko pokličeš tudi rešilca.

Kje pa je tam brezplačen parking?[/quote]

200 m naprej pri šoli in faksu….

Tega pa tudi jaz ne razumem, kakšne težave imaš?

Parkirna hiša je 300 m proč, dostopna DAN IN NOČ. Lahko te odloži pred vrati in je v 5 minutah nazaj pri tebi. Lahko gresta skupaj parkirat, najverjetneje ne boš rodila v 10 minutah.

V velikem mestu, kot je Lj. bi definitivno razmislila o taxiju. Lahko se celo vnaprej dogovoriš, koga boš poklicala, ko trenutek pride.

Na rešilec računaj le v skranji sili, res ti pripada, a če imajo kako drugo izredno situacijo ali primer, porod nima prednosti.

Porod je izreden, lahko tudi enkraten dogodek, ki ga parkirnina, četudi znese 20 EUR, ne bi smela pokvariti.

Tudi meni je zanimivo s čim se ljudje ukvarjate in imate za problem. Kako boš pa z otrokom hendlala. Pri otroku moraš delati 10 stvari hkrati in še misliti na tri druge. Kaj boš pa takrat naredila? Tašča, mama in še ti ne boste obvladale enega otroka, če boš v vsaki malenkosti videla problem.

Prvič sem rodila v celjski porodnišnici. Mož je parkiral bočno na ulici pred vhodom in lepo kasiral kazen, ker je pozabil, da mora avto umakniti.

Res lepo služijo na račun bolnikov in njihovih obiskovalcev v tej parkirni hiši.. drugje so cene precej nižje.

Navedeno
astrid74
Ponoči je parkirna hiša zaprta, prav tako ob nedeljah. Dopoldne ob delavnikih pa težko najdeš prosto meste.Meni se je velikokrat zgodilo, da sem se vozila kar nekaj časa po nastropjih, da sem našla prosto mesto.

Zato je najboljša varianta, da pokličeta rešilca, se oba peljeta z njim, ko pa je vse mimo, pa nekdo pride po moža in ga pobere.

HB, da sem rodila v Celju, kjer lahko zastonj parkiraš pred oddelkom v takšnih primerih.

Zakaj si izmišljuješ? Samo blagajna je zaprta in moraš plačati na avtomatu.
http://www.parkiraj.si/si/parkiraj/ph-sentpeter/
http://www.parkiraj.si/si/parkiraj/ph-meksiko/%5B/quote

Mogoče se je od lani kaj spremenilo. Ko sva v nedelju zjutraj ob 6.45 skušala tam parkirati, naju rampa ni spustila noter. Zakaj, ne vem. Takrat sva hodila na UZ v okviru IVF postopka. Tako, da vem, kakšen problem je s parkiranjem.

Poleg zgoraj omenjenih PH je manjše parkirišče še na Šlajmerjevi za restavracijo Damajanty (pred ortopedsko kliniko), pa še dve na Bohoričevi (nasproti Hoferja in nasproti nove Urgence). Zakaj bi hoteli v mestu parkirat zastonj, pa ne razumem.

Če boš šla v porodnišnico po 12 uri, plačata za 6 ur , zdi se mi da je 0,40 centa na uro, po 18.00 uri je pa itak brezplačno celo noč do naslednjega jutra. Drugače gre pa enkrat vmes iz porodnišnice pa še enkrat plača. Jaz sem pred več kot 30 leti 2 x rodila, pa je bilo obakrat hitreje kot v 6 urah. Sicer takeat ni bilo problema s parkingom , ker partnerja ni bilo zraven.

Tole bo pa štala! Če še za parking nimata, kako bosta pa otroku kaj nudila? Socialca! Ali samo čisto navadna preseratorja! To bo! Enkrat greš rodit, pa bi ti morali mi ljubljančani brezplačno parkiranje zagotovit, pa rdečo preprogo pa ovacije, ker te je uspel tvoj opl….diti! A zanj pa kar škrlatno, ne samo rdečo!

No, če rodiš v par urah, parkiraš za 20 € v PH. Res kusur – za ene. Jaz sem rojevala 25 ur in pri današnjih cenah bi me to stalo lepih rejenih 50 e in še malo čez. Who cares??? Eni res ne, enim pa je to kar lep znesek. Pred 2 mes je še bilo zastonj parkiranje od Štorklje dol, se pravi naprej od Leonišča, pa popoldan se da parkirati za rampo ob vrtcu – ven greš itak avtomatsko. Vso srečo!

Mene je pa mama odpeljala v porodnišnico v LJ, ker mož takrat še ni imel izpita. Bilo je ponoči, pa še policaji so nas vmes vstavili 🙂 Ko smo policaju razložili, da gremo v porodnišnico, nam je samo prijazno s svetilko pokazal, naj hitro gremo naprej in vse je bilo ok.
Če pa mame ne bi imela, bi bila pa primorana poklicati taksi. Rešilca pa niti ne bi klicala, ker menim, da tistih par ur popadkov ni take krize (no ja, odvisno od primera do primera.)

New Report

Close