Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poroka brez otrok

Poroka brez otrok

In upam, da tudi nimaš niti pamžov niti frocovja, ker si jih ne zaslužiš! Ker zate niso zaželeni. Neverjetno kaki egoisti se danes sprehajajo okrog!!! Sam, da si se ga ti lahko brez skrbi nalila, kajne? Uj, je pasalo! In to med samimi normalnimi ljudmi! Hahahahahha…
Kako sem vesela, da nisem v tvojem krogu. Saj je nemogoče, da bi bila, takim se na daleč izogibam.

tu se ne gre za nobeno odgovornost, ampak sta samo 2 vidika: kot prvo so to v njihovih oceh bozji darovi, ki jih posiljujejo vsem in vsepovsod in vsi se bi morali pocutiti pocasceno da so lahko v njihovi prisotnosti, kot drugo pa so to ljudje brez zivljenja in jim je otrok edini smisel zivljenja in brez njega se srat ne gredo.

In upam, da tudi nimaš niti pamžov niti frocovja, ker si jih ne zaslužiš! Ker zate niso zaželeni. Neverjetno kaki egoisti se danes sprehajajo okrog!!! Sam, da si se ga ti lahko brez skrbi nalila, kajne? Uj, je pasalo! In to med samimi normalnimi ljudmi! Hahahahahha…
Kako sem vesela, da nisem v tvojem krogu. Saj je nemogoče, da bi bila, takim se na daleč izogibam.[/quote]

O ja imam otroke, ampak ne bos verjela, z zeno imava tudi eno cudo, ki ga ti ne poznas. Imava naju. To pomeni da sem v prvi vrsti moz in ona zena. Vem da to takim kot si ti ne gre v glavo.
In ostali so enaki. Vsi prezivimo z otroci ogromno casa in ce si vzamemo en dan za sebe, smo egoisti? Pa si ti sigurna da so vsa kolesa v tvoji glavi pravilno naravnana?

In ja, je pasalo, nazrli smo se ga do onemoglosti!

Drugace pa ne skrbi, slika je tu obratna, mi se taksnih cudakov kot si ti izogibamo, da ne bos vec zivela v nevednosti.

če bi bila to poroka mojega brata, bi se mi zdelo čudno, da pridem brez otrok. Bi se mi zdelo OK, da so tam vsaj za večerjo in jih potem odpeljem nekam prespat,…
če bi me pa povabila kakšna sestrična, znanec.. se mi pap zdi normalno, da bi prišla brez otrok.

Pa tole tudi nikoli nisem razumela: nimam kam dat otrok??? a res nimate nobenega prijatelja, ki bi vam npr 2-3 x na leto priskočil na pomoč, če pride do kakšnega takšnega dogodka? jaz dam moje lahko prespat k staršem (mojim, moževim), bratu, svakinji, in vsaj 3 družinskim prijateljem.

In upam, da tudi nimaš niti pamžov niti frocovja, ker si jih ne zaslužiš! Ker zate niso zaželeni. Neverjetno kaki egoisti se danes sprehajajo okrog!!! Sam, da si se ga ti lahko brez skrbi nalila, kajne? Uj, je pasalo! In to med samimi normalnimi ljudmi! Hahahahahha…
Kako sem vesela, da nisem v tvojem krogu. Saj je nemogoče, da bi bila, takim se na daleč izogibam.[/quote]

O ja imam otroke, ampak ne bos verjela, z zeno imava tudi eno cudo, ki ga ti ne poznas. Imava naju. To pomeni da sem v prvi vrsti moz in ona zena. Vem da to takim kot si ti ne gre v glavo.
In ostali so enaki. Vsi prezivimo z otroci ogromno casa in ce si vzamemo en dan za sebe, smo egoisti? Pa si ti sigurna da so vsa kolesa v tvoji glavi pravilno naravnana?

In ja, je pasalo, nazrli smo se ga do onemoglosti!

Drugace pa ne skrbi, slika je tu obratna, mi se taksnih cudakov kot si ti izogibamo, da ne bos vec zivela v nevednosti.[/quote]

:)))) Sem ti stopila na žulj, kajne? Se slišiva, ko boš imel za samo 26 let skupnega življenja, kot ga imava midva. še vedno zaljubljena (ne moreš verjet, kaj?) še vedno zagreta drug za drugega. Otroke imava danes odrasle ali skoraj odrasle. O, še kako poznam najino skupnost. V dobrem in zelo hudem (skupaj sva dala čez tri smrti, ena od njih je bila najin otrok).
Smisel poroke ja pa zate kaj? Zame je smiel v tem, da se mlada dva poveselita skupaj s svojimi najbližjimi. In to so za naju tudi otroci. V najin svet so vedno spadali tudi otroci in vedno bodo. Vedno sva si znala vzeti čas za naju, ampak poroka pač NI čas za naju. S tem kar si zapisal si samo pokazal vso plitvino vajinega odnosa!!! moja kolesa so odlično naravnana, ti pa sploh ne vem, če jih imaš:)))

Ker si zakonca vzameta dan zase, nista egoista. Ne verjamem pa, da nekdo, ki otroke imenuje “frocovje”, sploh preživlja kaj časa z njimi. Tak preprostež pač živi za žure ob koncu tedna in hvali nebo za gostoljubje babic. Glavno, da se ga nažrete do amena, kajne?

No, sama bi na takšno poroko prav z veseljem šla, saj mi tisti otroški vrišč gre pošteno na živce in nasploh se med otroki ne znajdem, imam veliko raje odrasle ljudi.

Ne si premislit, boš kasneje obžalovala, ko ti bodo otroci na tvoji poroki šli na živce. Za sorodnike pa se ne sekiraj, bo manj stroškov z njimi:)

In upam, da tudi nimaš niti pamžov niti frocovja, ker si jih ne zaslužiš! Ker zate niso zaželeni. Neverjetno kaki egoisti se danes sprehajajo okrog!!! Sam, da si se ga ti lahko brez skrbi nalila, kajne? Uj, je pasalo! In to med samimi normalnimi ljudmi! Hahahahahha…
Kako sem vesela, da nisem v tvojem krogu. Saj je nemogoče, da bi bila, takim se na daleč izogibam.[/quote]

O ja imam otroke, ampak ne bos verjela, z zeno imava tudi eno cudo, ki ga ti ne poznas. Imava naju. To pomeni da sem v prvi vrsti moz in ona zena. Vem da to takim kot si ti ne gre v glavo.
In ostali so enaki. Vsi prezivimo z otroci ogromno casa in ce si vzamemo en dan za sebe, smo egoisti? Pa si ti sigurna da so vsa kolesa v tvoji glavi pravilno naravnana?

In ja, je pasalo, nazrli smo se ga do onemoglosti!

Drugace pa ne skrbi, slika je tu obratna, mi se taksnih cudakov kot si ti izogibamo, da ne bos vec zivela v nevednosti.[/quote]

Ti govoriš o času, ki ga preživiš s svojo ženo, ker nekaj imata kar drugi nimajo. In potem pišeš JA nažrli smo se ga do onemoglosti. Super, kdo je imel potem koga ko sta se ga nažrla…. Dej nehi no.

Očitno smo v naši žlahti res eni veliki čudaki, ker pri nas vsak starš poskrbi za svojega otroka. Ima s seboj potrebno hrano (če otrokova prehrana odstopa od standardne), rezervna oblačila in dovolj igrač, da se dete zamoti. Potem pa malo en popazi na otroke, malo drugi, mame zraven še malo poklepetajo,… nikoli ni pa še nihče pričakoval ene organizirane animacije ali najete varuške, da bi se s tem ubadala.

Se pač malo porazdeli vse skupaj. Eni se bolj z otroki ubadajo, eni plešejo, eni so 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa zunaj na čik pavzi, dva strica se ga pa vsakič nažgeta za šankom. Vsak po svojih željah in glede na okoliščine.

Eno stvar je pač treba razumet – če povabiš nekam ljudi, ki imajo majhne otroke, to najverjetneje ne bo taka nora pijanica, kot če bi povabil same mlade, brez otrok, po možnosti samske.

OBUP!!

In na koncu se vse vrti okoli vriskajočih ali cmeravih otrok! Pa malo naj ga popazi najstnica, ki bi se zabavala, pa malo ga potisneš nevesti v naročje rekoč: “kar navadi se, vse to te čaka :-))))!”
Pa posiljevanje z “glej kok le luštkan!” Pa potegne kakšen prt, pa noče sedet in cvili, pa leta okoli miz, pade in spet dretje….. 🙁

Pa kakšna mama zateži “o, neeee te igre se pa ne gremo, so otroci zraven!”, “daj nehaj pit, glej kako te gleda mali Yan Max Joel !!” 🙁
Pa ena bo dojila za mizo in bo vse utihnilo in gledalo v zvezdnato nebo…. :(!

Če bodoča zakonca ne želita mularije na poroki, je to treba spoštovat!

Otroci znajo blazno zamorit en navaden piknik! Ne smejo pa poročnega slavja!!

In kaj ima to veze z otroci?Sem bila na kar nekaj zelo ,,finih”poroki in vedno je bilo polno otrok.

Avtorica? A,ti imaš pogreb ali poroko?[/quote]
Poroka ali pogreb, koncert klasične glasbe ali gledališka predstava, povsod je otroški jok nezaželjen. Za otroke so na voljo otroške predstave, kjer lahko po mili volji kričijo in jim ni dolgčas. O bog, med kakšnimi omejenci živim:(((([/quote]

Ja revica uboga,res se mi smiliš noooo.
In veš kaj? Na koncertu klasične glasbe ali v gledališču so tud (daj usedi se,da ne padeš) otroci in ne boš verjela,veliko bolj olikani,mirni,…..kot pa nekateri odrasli.

I

In upam, da tudi nimaš niti pamžov niti frocovja, ker si jih ne zaslužiš! Ker zate niso zaželeni. Neverjetno kaki egoisti se danes sprehajajo okrog!!! Sam, da si se ga ti lahko brez skrbi nalila, kajne? Uj, je pasalo! In to med samimi normalnimi ljudmi! Hahahahahha…
Kako sem vesela, da nisem v tvojem krogu. Saj je nemogoče, da bi bila, takim se na daleč izogibam.[/quote]

O ja imam otroke, ampak ne bos verjela, z zeno imava tudi eno cudo, ki ga ti ne poznas. Imava naju. To pomeni da sem v prvi vrsti moz in ona zena. Vem da to takim kot si ti ne gre v glavo.
In ostali so enaki. Vsi prezivimo z otroci ogromno casa in ce si vzamemo en dan za sebe, smo egoisti? Pa si ti sigurna da so vsa kolesa v tvoji glavi pravilno naravnana?

In ja, je pasalo, nazrli smo se ga do onemoglosti!

Drugace pa ne skrbi, slika je tu obratna, mi se taksnih cudakov kot si ti izogibamo, da ne bos vec zivela v nevednosti.[/quote]
zame je pa čas zame in za partnerja čas, ki ga preživiva skupaj in se posvečava eden drugemu… niti slučajno časa za naju ne imenujem udeležbo na drugi poroki, kjer se ga (kot ti) naliješ do onemoglosti… in potem se hvališ,d a sta imela drug drugega in sta uživala… japaja…

to kar ti imenuješ naju – imamo drugi tako, da čas preživimo skupaj s partnerjem, se posvečamo drug drugemu… počnemo stvari skupaj – ne boš verjel… to počnemo lahko tudi dnevno, pa kakšen dan si vzamemo tudi samo zase – beriu zase gremo nekam skupaj – ne da nam drugi organizirajo žurko na kateri se s pomočjo alkohola odklopi tvoja zavest in itak ne veš za partnerja … žalosten je tak čas, ki ga ti imenuješ za naju… ker tako zgleda, da se ga moraš ulit, da uživaš čas s svojo ženo, v treznem stanju ti do tega očitno ni.

Točno tako. Sicer imam tudi sama otroke, ampak ne bi bila niti pod razno užaljena, če bi mi rekli, da bo poroka samo za odrasle. So what? Spoštujte želje ženina in neveste.
A starši greste tudi zraven v šolo v naravi, ki je organizirana v sklopu šole in je samo za otroke? Najbrž da ja.

Dejstvo je, da so dojenčki in nevzgojeni otroci na porokah moteči in jih niti jaz ne bi gledala. Eni pač ne znate vzgajat otrok, ker tudi sami niste nikoli odrasli. Pika. Ni več kaj dodati.

Ali mi lahko prosim nekdo razloži, ZAKAJ ne bi šli na poroko, če otroci niso povabljeni? Eno je, če se vam ne gre, pa so otroci priročen izgovor (priznam, sem ga sama tudi že uporabila). Ali pa, če res nimate varstva. Ampak če si na poroko želite in imate varstvo za otroke, pa ne razumem, zakaj ne? A na srečanje s prijateljicami jih tudi vlečete s seboj? Pa na obletnice mature? Ali je tako silno težko razumeti, da nekateri ljudje pač niso navdušeni nad otroci, jih ne želijo na svojih feštah in ne želijo gledati njihovih slik, posnetih vsakih 5 minut od rojstva pa do 5. rojstnega dne? In da zaradi tega vas nimajo nič manj radi in zato niste nič slabši starš?

Džizus, če bi bili starši sposobni treznega pogleda na svoje potomstvo, ne bi bilo sploh nobenega problema. Tako pa vemo, da jih danes večina ne zna vzgajat. In imet to potem na slovesnem dogodku, kakršnega imaš samo enkrat v življenju … Pa sem mama dveh otrok. Od nekdaj mi je šlo vreščanje otrok blazno na živce, še danes mi gre. Nisem ena tistih, ki misli, da so njeni otroci božji dar in se jim morajo povsod vsi klanjat. Ne, mi se prilagodimo, da nismo moteči. Da bom pričakovala, da se nevesta prilagaja meni in mojemu podmladku? Ste res taki egocentriki? Ona je tista, ki organizira ta dan, ona vloži denar in živce in prav je, da tudi odloča, kako bo potekalo. Ne, vi pa ji že vsiljujete branje in igranje za vaše frocovje. Pa kaj ste res tako ubrisani? TO JE POROKA!!! Ni naloga neveste, da vam špila animatorko. Ja, v družbi, kjer ima 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi otroke, vključno z mladoporočencema, je to smiselno in pametno, drugače poroke verjetno ne more biti, ne pa pri mladem paru brez otrok, ki želi dan brez vpitja in sitnarjenja.
Avtorica, pošlji vse v 3PM in se pejt poročit na Bahame.[/quote]

Realno napisano, ni kaj dodati. Točno tako.


Poroka ali pogreb, koncert klasične glasbe ali gledališka predstava, povsod je otroški jok nezaželjen. Za otroke so na voljo otroške predstave, kjer lahko po mili volji kričijo in jim ni dolgčas. O bog, med kakšnimi omejenci živim:(((([/quote]

Ja revica uboga,res se mi smiliš noooo.
In veš kaj? Na koncertu klasične glasbe ali v gledališču so tud (daj usedi se,da ne padeš) otroci in ne boš verjela,veliko bolj olikani,mirni,…..kot pa nekateri odrasli.
Ja, res sem revica uboga:) Ti verjetno še nisi bila v življenju na koncertu klasične glasbe, jaz se pa s tem poklicno ukvarjam in ti lahko iz prve roke povem, da otroci nikakor ne uživajo na koncertih za odrasle. Nekateri so tiho( ker so najbrž malo ustrahovani od staršev), nekateri spijo, prav vsi pa čakajo, da bo konec. In ja, za otroke imamo organizirane tako imenovane Mladinske koncerte, kjer spoznavajo inštrumente in je program časovno in po zahtevnosti prilagojen njim. In tam uživajo, ker lahko sodelujejo. Samo toliko, v vednost tejle pametni zgoraj. In tega, da je omejena, ne vzamem nazaj;))

I[/quote]

Po svoje je prav zabavno brati tale babji ravs 🙂
Mi da tudi misliti…

Ja revica uboga,res se mi smiliš noooo.
In veš kaj? Na koncertu klasične glasbe ali v gledališču so tud (daj usedi se,da ne padeš) otroci in ne boš verjela,veliko bolj olikani,mirni,…..kot pa nekateri odrasli.
Ja, res sem revica uboga:) Ti verjetno še nisi bila v življenju na koncertu klasične glasbe, jaz se pa s tem poklicno ukvarjam in ti lahko iz prve roke povem, da otroci nikakor ne uživajo na koncertih za odrasle. Nekateri so tiho( ker so najbrž malo ustrahovani od staršev), nekateri spijo, prav vsi pa čakajo, da bo konec. In ja, za otroke imamo organizirane tako imenovane Mladinske koncerte, kjer spoznavajo inštrumente in je program časovno in po zahtevnosti prilagojen njim. In tam uživajo, ker lahko sodelujejo. Samo toliko, v vednost tejle pametni zgoraj. In tega, da je omejena, ne vzamem nazaj;))

I[/quote][/quote]

En kup mam, ki misli, da se svet vrti okrog njih in njihovih otrok. Sem imela priložnost poslušati, kako to zgleda, ko takšne mame kot ti privlečejo na prireditev, ki jo organizira glasbena šola, otroke od 0 starosti dalje, ja.
Eno samo cmeranje, dretje, pa ŠŠšššš, tiho bodi. Sedela sem v 3. vrsti, pa nisem slišala, kaj se dogaja na odru. Tako da, prosim nehaj s takšnimi neumnostmi. Če greš na prireditev, se pričakuje, da bo v dvorani MIR, SAJ GREŠ POSLUŠAT TISTE NA ODRU, ne pa vreščanje otrok in njihovih nevzgojenih mam, ki jih mirijo.
Kam smo mi to prišli, res. Če bi bila jaz na mestu organizatorja, bi prepovedala vstop mlajšim od določene starosti iz razloga, ker pač niso sposobno zbrano sedeti in poslušati nastopajoče.
Kure brezmožganske. Res vam ni pomoči, če tega ne razumete.

Otroka med tednom skoraj ne vidim, zato imam vikende rezervirane zanj. Poroke so navadno za vikende in trajajo ves dan. Torej je ena in edina varianta, da gre otrok z mano. So mi pa poroke tudi dolgočasne in mi je dosti bolj zabavno, če se lahko hecam z otroki. Ne pijem alkohola in ne maram žurk do jutra, tako da greva ob devetih zvečer domov.
Obletnice smo imeli doslej vedno med tednom, tako da kompromisov ni bilo treba delati. Če bi bila slučajno za vikend, pa tudi nič ne de: šla bi za tisti dve urici na večerjo, potem pa bi se vrnila domov. Še vedno sem dan preživela z otrokom.
Otrok gre z mano tudi na obiske k prijateljicam. In ne boš verjela: nobena nima nič proti, vsaki pa že vnaprej povem, da pride otrok z mano. Je pa tudi res, da imajo v glavnem vse prijateljice otroke.

Ja, lahko so brey otrok, ampak kaj pa sploh definirate kot otroke? 4 leta? 8 let? 12? mogoce tudi 17 (ker pac ni18).

Po moje, na kratko, je vse nas ~10 v redu, pod pogojem da so jih starsi dobro vzgojili. Ce jih pa niso… Potem pa so verjetno tistega tipa starsi, za katere je bolje da jih niti ni na poroko. Ker ce se bodo slucajno uspeli za en dan odpovedati svojim sonckom, bodo verjetno privlekli za poln tovornjak (danes je poln trdi disk sicer) slik in vse posiljevali s tem kako je njihov oh in sploh.

Nevzgojeni so pa tem hujsi, tem starejsi kot so. Verjemi da je bolje da imas nevzgojuenega 10 letnika kot pa nevzgojenega 30 letnika.

Otroka med tednom skoraj ne vidim, zato imam vikende rezervirane zanj. Poroke so navadno za vikende in trajajo ves dan. Torej je ena in edina varianta, da gre otrok z mano. So mi pa poroke tudi dolgočasne in mi je dosti bolj zabavno, če se lahko hecam z otroki. Ne pijem alkohola in ne maram žurk do jutra, tako da greva ob devetih zvečer domov.
Obletnice smo imeli doslej vedno med tednom, tako da kompromisov ni bilo treba delati. Če bi bila slučajno za vikend, pa tudi nič ne de: šla bi za tisti dve urici na večerjo, potem pa bi se vrnila domov. Še vedno sem dan preživela z otrokom.
Otrok gre z mano tudi na obiske k prijateljicam. In ne boš verjela: nobena nima nič proti, vsaki pa že vnaprej povem, da pride otrok z mano. Je pa tudi res, da imajo v glavnem vse prijateljice otroke.[/quote]

In kdo ti je kriv, da otrok med tednom ne vidiš? A ti maš torej samo “vikend” otroke, med tednom pa je skrb za njih na plečih drugih ljudi? Če jih cel teden ne vidiš, najbrž tudi ena sobota na leto ne bi smela biti problem. Dvomim namreč v to, da si tako priljubljena, da si na poroke vabljena vsak vikend.

Moja hci se je tako porocila. Meni to ni bilo vsec, ampak poroka je bila njena in to je bila njena odlocitev. Prisli so vsi in ni bilo zamer glede otrok. Ona sploh ni debatirala in razlagala.

Otroka med tednom skoraj ne vidim, zato imam vikende rezervirane zanj. Poroke so navadno za vikende in trajajo ves dan. Torej je ena in edina varianta, da gre otrok z mano. So mi pa poroke tudi dolgočasne in mi je dosti bolj zabavno, če se lahko hecam z otroki. Ne pijem alkohola in ne maram žurk do jutra, tako da greva ob devetih zvečer domov.
Obletnice smo imeli doslej vedno med tednom, tako da kompromisov ni bilo treba delati. Če bi bila slučajno za vikend, pa tudi nič ne de: šla bi za tisti dve urici na večerjo, potem pa bi se vrnila domov. Še vedno sem dan preživela z otrokom.
Otrok gre z mano tudi na obiske k prijateljicam. In ne boš verjela: nobena nima nič proti, vsaki pa že vnaprej povem, da pride otrok z mano. Je pa tudi res, da imajo v glavnem vse prijateljice otroke.[/quote]

In kdo ti je kriv, da otrok med tednom ne vidiš? A ti maš torej samo “vikend” otroke, med tednom pa je skrb za njih na plečih drugih ljudi? Če jih cel teden ne vidiš, najbrž tudi ena sobota na leto ne bi smela biti problem. Dvomim namreč v to, da si tako priljubljena, da si na poroke vabljena vsak vikend.[/quote]

Pa če ti nis bolana, pol pa jaz ne vem no…Smo ljudje, ki oddidemo od doma ob 6:15 ko otrok še spi in pridemo domov ob 17:30. Koliko sem potem s otrokom???? Eni hodimo v službe, ti pa ne vidiš dalje od svojega hohštaperskega nosa. In prej sem bila mnenja, da bi na poroko prišla tudi brez otrok, če bi imela varstvo ampak oprosti, k tebi pa sigurno NE. Če se tako obnašaš do svoje žlahte in tvojih prijateljev, potem res ne vem kdo bo prišel. Mal se ti je zameglilo zaradi te tvoje poroke…..

Ja revica uboga,res se mi smiliš noooo.
In veš kaj? Na koncertu klasične glasbe ali v gledališču so tud (daj usedi se,da ne padeš) otroci in ne boš verjela,veliko bolj olikani,mirni,…..kot pa nekateri odrasli.
Ja, res sem revica uboga:) Ti verjetno še nisi bila v življenju na koncertu klasične glasbe, jaz se pa s tem poklicno ukvarjam in ti lahko iz prve roke povem, da otroci nikakor ne uživajo na koncertih za odrasle. Nekateri so tiho( ker so najbrž malo ustrahovani od staršev), nekateri spijo, prav vsi pa čakajo, da bo konec. In ja, za otroke imamo organizirane tako imenovane Mladinske koncerte, kjer spoznavajo inštrumente in je program časovno in po zahtevnosti prilagojen njim. In tam uživajo, ker lahko sodelujejo. Samo toliko, v vednost tejle pametni zgoraj. In tega, da je omejena, ne vzamem nazaj;))

I[/quote][/quote][/quote

A reees?Ta je pa dobra,tukaj je lahk vsak glasbenik,dr.znanosti,astronavt,pilot,vrač,igralec,…….po želji

Tako ali tako na poroko ne bi vlekla otrok, se mi ne zdi primerno. To je dogodek za odrasle, poleg tega se običajno zavleče pozno v noč in ne spodobi se, da zaradi otrok izgineš že ob devetih ali desetih zvečer, da so pa tam do jutranjih ur, je pa matranje otrok.
Tudi ni za pričakovat, da bodo sedeli kot prilimani, manjši se znajo še dret, starši se tudi ne morejo sprostit, če pa otroci nimajo družbe jim pa tako ali tako postane vse dolgočasno.
Res ne vem, zakaj se sploh vlači otroke na poroke.

New Report

Close