Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poroka – nevestina obleka bo črna

Poroka – nevestina obleka bo črna

No, bela je pa barva nedolžnosti … se vam ne zdi malo hinavsko obleči belo obleko??? 🙂

Če se bom kdaj poročila, bo moja obleka temna. Črna v kombinaciji s kakšno močno barvo? Zakaj pa ne 🙂 V beli se ne počutim dobro in na takšen dan, kot je poroka, je ne bi želela obleči, ker se preprosto ne bi počutila kot jaz, ampak kot ena lutkica.

Pusti prijateljico, da se poroči tako, kot si želi.

Ja, no, na Češkem dajejo kriznateme v poročne šopke.

BTW, se nisem poročila v belem, pač pa v krvavo rdeči oblekici, ki tudi od daleč ni bila podobna klasičnim poročnim, kroj kot tisti od MM, saj veste, ko stoji nad jaškom.
V rdeči zato, ker je bilo poletje, če bi se pozimi, bi se pa v črnem.

Žal mi je tvoje prijateljice, da bo na svoj poročni dan imela zraven sebe tako hinavko.

ženske so se poročalo v malo boljših oblekah, nobena ni bila bela. bele so pri nas neveste zadnjih 20.-30 let, prej pa kvečjemu kakšna bogatašinja.

Še moški glas;

Meni se zdi super zamisel in se popolnoma strinjam s temle:

Pa tiste obleke na linkih so mi tudi všeč.

Tudi moja prijateljica je imela črno poročno obleko, namesto šopka pa eno veliko sončnico….TOP

Jaz sicer bele ne bi imela, črne pa tudi ne.
Bila sem v roza oblekici z belimi dodatki. Lepa in mlada nevestica.

Malo ji še prigovarjaj naj premisli, da čisto v “temno” črni ne bi bila. Tako žalostno bo vse skupaj. Po moje..

Sem šla prav poguglat in imaš res čudovite črne poročne obleke! Prav neverjetno.

Tista zgoraj na linku je pa naravnost enkratna.


Na tvojem mesti bi bil tiho. Lažje se pričo zamenja kot nevesto …

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Omg, pa kaj je z vami, ljudje. Naj oblece nevesta kar ji pase. Mater, hinavscina, fovsija in zaplankanost slovenska. In vi vzgajate svoje otroke na isti nacin… Kam gre ta svet 🙁

meni pa tista oblega v priponki sploh ni všeč. Zgleda kot nevesta od drakule. Seveda nevesta lahko obleče kar hoče, ampak mora biti pripravljena na komentarje. meni je pač črna poročna obleka zamorjena, ampak jaz na splošno ne maram črne. eleganca gor ali dol, vesela ni pa pika in poroka naj bi bila ta veseli dan…

Nekatere obleke so tako lepe, da bi bile grde, če ne bi bile črne. 😉

https://www.google.si/search?q=black+wedding+dress&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=xM2EU92qI8Wd7Qb28oHgBw&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1024&bih=636

… za seljaka.

New Report

Close