Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Portal ona-on

Portal ona-on

Pred veliko leti sem včasih pogledala, bolj za hec. Včasih je bilo prav smešno. Resno tega nisem nikoli jemala. Bizarno, pravzaprav. No, saj težko sodim, na tem portalu sem bila mogoče 5-6x. A še vedno to obstaja?

Tudi jest sem na portalu že kar nekaj časa in imam v profilu fotko in opis da si želim v življenju še kaj doživeti in da me zanima izključno zabava in še da bom realnih 60!

 

Nakar se po dolgem času dogidi da dobim sporočilo ki se izkaže da je nateg, samo za pobiranje denarja!

Ja nateg, seveda iz tujine pa da bi rada prišla živet v Slovenijo in ko sem napisal bom pač počakal da pride ni bilo več komunikacije😉

 

Druge pa niti ne odpišejo!

 

Ja je pač dober posel za organizatorja!

Odgovor na objavo uporabnika
Samo nekdo👍, 05.01.2023 ob 07:48

Tudi jest sem na portalu že kar nekaj časa in imam v profilu fotko in opis da si želim v življenju še kaj doživeti in da me zanima izključno zabava in še da bom realnih 60!

 

Nakar se po dolgem času dogidi da dobim sporočilo ki se izkaže da je nateg, samo za pobiranje denarja!

Ja nateg, seveda iz tujine pa da bi rada prišla živet v Slovenijo in ko sem napisal bom pač počakal da pride ni bilo več komunikacije😉

 

Druge pa niti ne odpišejo!

 

Ja je pač dober posel za organizatorja!

Samo nekdo, ali si mislil da bodo 20 in 30 letnice stale v vrsti, da se bodo zabavale s 60 letnikom… Moških pri tej starosti je malo morje in to takih, ki lahko ponudijo kaj več..

Ali si samo naiven 🤣🤣🤣

A dajte no jamrat v vas je problem sigurno ne portal

New Report

Close