Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Portali za zmenke

Portali za zmenke

Portali za zmenke. Večina poročenih, ki iščejo samo sex. Naj uživajo, če jim tako paše. Jaz samski, in se mi ne, da ubadati z poročenim ženskami, želim si samsko žensko z katero, ne bo ovir. Kadar želiva se slišiva dobiva in uživava. Ne pa poročene vezane, da samo takrat kadar imajo slučajno 1 uro časa. Same take spoznavam na portalih. A bistvo kar želim povedat, je. Sem se prijavil na par portalov in dopoldan prav zanimivo ogromno njih prijavljenih seveda ker so v službi in imajo čas pa lahko pišejo. Popoldan pogledam jih je samo še cca 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prijavljenih. In seveda jaz samski in imama čas pogledam recimo tam nekje ob 21 uri halooo mogoče tko cca 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse prijavljenih. Kar pomeni da po portalih dejansko iščejo v 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poročeni ljudje. Za nas samske pa bolj malo….. Kakšne so vaše izkušnje. Hvala za odgovore.


Aha, pa si spoznal (in se srečal) tudi s kakšno poročeno? 😉

Fantič moj, še vedno bo desanka bolela.

nova
Uredništvo priporoča

Registriran sem samo na MON-u, tako da ne poznam teh portalov.

drug drugega programiramo

Spoznal sem tudi kakšno. In tudi srečal sem se na kavi. Samo je ostalo na kavi Oz. Tako je bilo. Trdila, da je samska se dobiva na kavi sprehod klepet. Na kar po določenem času jo preberem postavim pred dejstvo, in mi prizna da je poročena.

Si si že sam odgovoril. Portali so zguba časa. Žal te moram razočarati, za spoznanje samske ženske, stare 25 -35 let se bo treba v reali malo angažirati.

Mnogo žensk si želi občasno tudi kakšno avanturo, ali pa ljubimca.

drug drugega programiramo

Sej ni problem imeti ljubimca ali občasne avanture. Gre se za to, da si tega ne morejo privoščiti časovno. Vse bi samo časa nimajo. Služba otroci mož hobiji itd itd. V sebi pa imajo neverjetno željo po sexu in avanturi vsak dan. Časa za to nimajo.. Oz si ga zelo tesko uzamejo, če pa že je pa to 1x na mesec za mogoče dve uri….

začni delat kot žigolo, po slovensko, spremljevalec poročenih žensk. Primer…, ker si jih kao toliko spoznal, si jim očitno simpatičen, rečeš, ni problema, lahko me pokličeš kakšen dan prej, samo uro povej, da se bom organiziral in med tednom se ti bo toliko dogajalo, da boš še ti rabil počitek od vseh akcij, ki jih boš imel med tednom… Ponavad je tako, takrat, ko iščeš resno, resnih in primernih ni, tako za moške kot za ženske, to se dogaja praktično že tam od 25 leta dalje, če prej nisi neki zapecal, naletiš na takšne težave…… ampak počas se vedno nekaj najde…., samo…, kriteriji gredo čedalje nižje, če pa trmoglaviš pri eni šabloni, je pa maneverskega prostora zelo malo, če bo karakter ok., geštel ne bo, če bo geštel ok, karakter ne bo… objekt poželjenja je fakerski in samouničujoč filing, zato moreš na življenje gledat kot na čisto zajebancijo….

Kaj bodo tebe lovile, če pa iajo doma. Mož to hitro odpravi, da gredo lahko naprej prat, likat …..

seveda bi se srečal rad, z veseljem, občasno, diskretno in strastno.

KAj vlečeš stare prežvečene teme ven?

Prosim ne kličite med nisem še prijavila

New Report

Close