Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posesivnost ali nezaupanje?

Posesivnost ali nezaupanje?

Seveda ne moreš prepovedati.
Lahko pa mož ženino nestrinjanje med prijatelji prevede v prepoved.
“Ženi tole ni všeč,” postane:” Žena me ne pusti.”
Kako pa pravzaprav sploh prepoveš odrasli osebi, da odide?

Kakšno ljubosumje ali posesivnost? Moj stari bi tudi letal po svetu. Je privatnik in si delovni čas razporeja sam. Jaz hodim v službo za 9 ur na dan in imam odmerjenega 22 dni dopusta, ki ga ne dobim, ko se mi zazdi, ampak se moramo vsi v kolektivu en drugemu prilagajati. Seveda mu ne dovolim na kakšna daljša potovanja samemu, saj tudi jaz rada potujem. Lahko gre za par dni v kakšno mesto v Evropi, na kakšno drugo destinacijo pa želim, da greva skupaj, sploh če gre za potovanje v eksotične kraje.

posrsivnost in nezaupanje skupaj. Enega brez druzga ne gre.

Za moškega, ki ima doma posesivno ženo, ki mu nič ne dovoli, tale tipček preveč po svetu hodi, da bi tale teorija pila vodo. 🙂
Je zdaj žena posesivna ali možakar veliko hribolazi sam? Oboje ne gre. :=)
Pri caminu ne gre samo za hojo, ampak za prenašanje težkega nahrbtnika in hudo obremenitev za hrbtenico in sklepe dan za dnem. Ne vem, če je to za 62-letnike, pa če so še tako fit. In tale “žena mi je prepovedala” je pogosto samo prošnja žene, ki se v prevod malo izgubi. Ali tečnarjenje, če hočete.
Očitno je pametnejša pri hiši.

Tudi jaz možu ne bi dovolila, pa ne zato, ker bi bila posesivna ali mu ne bi zaupala, ampak ker ima zdravsvene težave in se nič ne pazi. Že tako, ko gre kam se sekiram in sem vsa živčna,dokler se nevrne domov.
[/quote]

Kaj pa če bi bil tvoj mož čil in zdrav in sposoben takšnega podviga? Bi mu ‘dovolila’?

Pri 60-tih pa res nisi še star za tako pot. Še posebej če redno vzdržuješ kondicijo. Od moje sodelavke oče ga je že dvakrat prehodil, pri 73 in 74 letih.
Žena je posesivna in ljubosumna, ker bi ona tudi šla, ampak je prelena za tako pot.

Ja, saj taki možakarji so zelo korajžni. Plavajo v morju, vozijo se s kolesom, podajajo se v hribe. Zato jih pa toliko najdejo. Utonejo, doživijo kapi, najdejo jih v hribih. Nazadnje, ko smo bili na morju. Starejši možakar šel na pohod v hribe, se ni nikoli nič vrnil. Pa hrib ni imel 1000 m. Saj najbrž je taka smrt čisto okej za tiste, ki so sami, če pa imajo doma koga, ki jih ima rad, pa ti verjetno nočejo bližnjega izgubiti zaradi take bedarije, kot so hribi nekje daleč? Malo samozaščitno se pa lahko človek vseeno obnaša pri teh letih in se ni treba dokazovat samemu sebi. Ker pri caminu gre točno za to.

Žena prepovedala???;-)))) Ja wtf kaj pa to sploh je?

Jaz bi tko; žena, tle v zapečateni kuverti maš oporoko za primer, da se ne vrnem. Lupčka, ajde čauči!

Moj prijatelj 65 je šel tadolgo z 20 cm šraufom v gležnju.

New Report

Close