Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Posiljevanje s cepljenjem

Posiljevanje s cepljenjem

Pozdrav,

    Mene pa zanima zakaj nas toliko posiljujejo s to propagando o cepljenju? Ulični plakati, tv, vse povsod nam vsiljujejo to cepljenje. Ja vemo  virus je na pohodu smo slišali

Odgovor na objavo uporabnika
Kr neki787, 04.08.2021 ob 20:20

Pozdrav,

    Mene pa zanima zakaj nas toliko posiljujejo s to propagando o cepljenju? Ulični plakati, tv, vse povsod nam vsiljujejo to cepljenje. Ja vemo  virus je na pohodu smo slišali

a zate je tebi, že obvestilo posilstvo ☺☺☺
le kaj so ti reklamni letaki v nabiralniku, prometni znaki …. ☺

Mene pa zanima zakaj nas vi stalno posiljujete s temami o cepljenju?

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Mene pa zanima, 04.08.2021 ob 20:24

Mene pa zanima zakaj nas vi stalno posiljujete s temami o cepljenju?

Zato, ker vsakič ko gremo od doma vidimo folk v maskah pa čeprav ni maškerada napovedana.

Zato, ker so včasih nekoga označili za lopova če je šel v maski v trgovino zdej je pa maska kao nujna.

Ker se zunaj dogaja kot da se ljudje ne pogovarjamo med seboj je seveda treba odpirati teme kjer se pogovarjamo o tem in bull shitu ki ga hoče nekdo uvest in nam še dodatno zagrenit lajf. Virus ni okužil vse bull shit in delo pezdetov, ki hočejo posiljevat s cepivi in testi ter kaznimi in maskami itd  pa je okužil skoraj vse. Tako, da se v pogovorih tudi išče injekcija ki bi ta folk ki ga gledamo po tv in nam nabija bull shit odstranila za vselej. Res je, s tem ko omenjamo covifakers se zdi kot da tudi mi zganjamo propagando ampak ne glede na to da je bull shit mora kdaj kdo to tudi povedat da je bull shit, ker drugače izgleda kot da tega bull shita nihče ne opazi pa čeprav je bulshit le bull shit in to kar je. Evo zato.

Cel bull shit okrog tega.

Ja, je veliko drekanja s strani teh antivaxerskih budal. Ja zunaj se noben ne pogovarja o temu, ker nas boli briga za vaše blodnje.

Odgovor na objavo uporabnika
544545, 04.08.2021 ob 20:38

Zato, ker vsakič ko gremo od doma vidimo folk v maskah pa čeprav ni maškerada napovedana.

Zato, ker so včasih nekoga označili za lopova če je šel v maski v trgovino zdej je pa maska kao nujna.

Ker se zunaj dogaja kot da se ljudje ne pogovarjamo med seboj je seveda treba odpirati teme kjer se pogovarjamo o tem in bull shitu ki ga hoče nekdo uvest in nam še dodatno zagrenit lajf. Virus ni okužil vse bull shit in delo pezdetov, ki hočejo posiljevat s cepivi in testi ter kaznimi in maskami itd  pa je okužil skoraj vse. Tako, da se v pogovorih tudi išče injekcija ki bi ta folk ki ga gledamo po tv in nam nabija bull shit odstranila za vselej. Res je, s tem ko omenjamo covifakers se zdi kot da tudi mi zganjamo propagando ampak ne glede na to da je bull shit mora kdaj kdo to tudi povedat da je bull shit, ker drugače izgleda kot da tega bull shita nihče ne opazi pa čeprav je bulshit le bull shit in to kar je. Evo zato.

Cel bull shit okrog tega.

Men grejo pa na živce oblečeni ljudje. Rajš gledam nage.

 

tel natega kovid vam je vzela vse človekove pravice  in vse obrnilA ZA 180 STOPINJ. za norca vas imajo in pod kontrolo to je vsa finate te natege. bekekekekek zabeketajte in jutri ponovno v vrsto za stiženje bedaki blesavi

In je tvoja stvar, če smo ostali bedaki? Imaš svoj podforum za korono, ampak ne. Treba je srat povsod drugje, razen tam kjer ti je mesto.

Ob temle me je pa zmrazilo. V Britaniji že odkrito priznavajo, da učinkovitost cepiv sčasoma pade, zato se bo treba sprijaznit, da se bo treba še leta cepit proti covidu. ???????????

”It is therefore likely that there will be vaccination campaigns against SARS-CoV-2 for many years to come, but currently we do not know what will be the optimal required frequency for re-vaccination to protect the vulnerable from COVID disease,” the scientists said.

Še kdo naj mi omeni teorijo zarote.

Pravijo tudi, da je velika verjetnost, da se bodo pojavili nevarnejši sevi, proti katerim cepiva ne bodo učinkovala in bodo znova potrebna zapiranja.

Skratka, ljudje, ves ta šov je zaman.

Odgovor na objavo uporabnika
ofčsdš, 04.08.2021 ob 21:10

Ob temle me je pa zmrazilo. V Britaniji že odkrito priznavajo, da učinkovitost cepiv sčasoma pade, zato se bo treba sprijaznit, da se bo treba še leta cepit proti covidu. ???????????

”It is therefore likely that there will be vaccination campaigns against SARS-CoV-2 for many years to come, but currently we do not know what will be the optimal required frequency for re-vaccination to protect the vulnerable from COVID disease,” the scientists said.

Še kdo naj mi omeni teorijo zarote.

BTW, so je izjave britanske inačice naše “strokovne skupine”. Prominentnih ljudi, ki svetujejo vladi.

In kaj zdaj? Naj se na trepalnice postavljamo? Naj jokamo vkup s teboj?

Nič ni zaman, ker fašistične korporacije služijo milijarde na račun človeške naivnosti.

Kar pomeni še več revščine za navadno rajo.

    Čestitke vsem komentatorjem.

Odgovor na objavo uporabnika
In kaj zdaj, 04.08.2021 ob 21:16

In kaj zdaj? Naj se na trepalnice postavljamo? Naj jokamo vkup s teboj?

Če si pametna.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 04.08.2021 ob 21:17

Nič ni zaman, ker fašistične korporacije služijo milijarde na račun človeške naivnosti.

Kar pomeni še več revščine za navadno rajo.

Tako. Uni govedarji si bodo kupl jahte, verjetno bosta tud Jahnsha pa Kocina končno prišla do prave jahte,kot kak naftni mogotec, folk bo pa v karanten ali z drugimi besedami štali in prebiral qr kodo da bo šu lahk po komad kruha. Med tem ko bodo začel čez kako leto dve govedarji po luft letat z novimi droni pa bo folku nabit davek na vožnjo z motornimi vozili. Kao segrevajo in mažejo ozračje.

Kva še? Ja  lahk bi še, ne da se mi.

 

Obupni so res. In si upam trdit, da so s tem posiljevanjem odvrnili od cepljenja se tiste, ki niso bili odloceni ali naj se cepijo ali ne.

Ko odpres TV, net….skaceta ven Beovicka, Krek  groznjami in eno in isto mantro.

Ali se slabse….model z instituta Jozef Stefan z nekimi projekcijami in modeli, ki v letu in pol se ene stvari ni prav napovedal.

Kot nadlezni ulicni prodajalci nekje v Egiptu…..no go.

S takim nacinom si pljuvajo v lastno skledo.

Ravno obraten učinek je s preveliko propagando (da ne rečem posiljevanjem).  Prav odbijajoče je to posiljevanje. Poznam kar nekaj ljudi, ki ne spremljajo več poročil zaradi silnih “priporočil” ministra za zdravje, Beovičeve, da o Kreku sploh ne govorim.

cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepljenje, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, precepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti, cepiti,

Odgovor na objavo uporabnika
s tem dosežejo ravno obratno, 05.08.2021 ob 08:49

Ravno obraten učinek je s preveliko propagando (da ne rečem posiljevanjem).  Prav odbijajoče je to posiljevanje. Poznam kar nekaj ljudi, ki ne spremljajo več poročil zaradi silnih “priporočil” ministra za zdravje, Beovičeve, da o Kreku sploh ne govorim.

Res pri glavnih poročilih je vsaj 15 min o covidu, skoraj ves čas o cepljenju. Nihče tega ne gleda več. Je pa nadležno, saj mora človek preklapljat, ali gledat za nazaj. A se res ne zavedajo, da s tem posiljevanjem odvračajo ljudi?

TV postaje so pričeli prikazovati tudi našo stran- pritožbe, poglejte tega Avsrijca, kako hrabro pove po TV kaj se mu dogaja:..https://www.facebook.com/100000112881663/videos/981572692575879/

https://

 

http://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=_ZX2SOw0Spo&feature=share&fbclid=IwAR1PJIAKLF5OB_V2Jcia97zYRIUuYHp2Gp4BTnatgjbd4_SU9tK2pP–A1g

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 05.08.2021 ob 12:43

TV postaje so pričeli prikazovati tudi našo stran- pritožbe, poglejte tega Avsrijca, kako hrabro pove po TV kaj se mu dogaja:..https://www.facebook.com/100000112881663/videos/981572692575879/

Zanimivo kajne. Thanks

Meni je vse skupaj bizarno s tem posiljevanjem, kot da se pred tem folk ni cepil, resno. Patološko in bolno. Ti plakati od NIJZ-ja so bedni-Vakciniral/la se bom, da grem lahko na koncerte, potovanja, torej za konformizem ne za imunost. Sploh fajn je, ko folk te plakate trga.  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
544545, 04.08.2021 ob 22:50

Tako. Uni govedarji si bodo kupl jahte, verjetno bosta tud Jahnsha pa Kocina končno prišla do prave jahte,kot kak naftni mogotec, folk bo pa v karanten ali z drugimi besedami štali in prebiral qr kodo da bo šu lahk po komad kruha. Med tem ko bodo začel čez kako leto dve govedarji po luft letat z novimi droni pa bo folku nabit davek na vožnjo z motornimi vozili. Kao segrevajo in mažejo ozračje.

Kva še? Ja  lahk bi še, ne da se mi.

 

 

Pa Beovička je šla na lifting oz. botox končno ali na plazmo, who cares.  Prodana čarovnica, če kje obstaja kaka božja kazen ali karma naj ji Bog sodi.  Z ubijanjem ljudi. Očitno edino na nepošten način si lahko zaslužiš za botox ali lifting.

New Report

Close