Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posilstva samskih žensk v hrvaških kampih

Posilstva samskih žensk v hrvaških kampih

Sem slišala, da se baje dogajajo posilstva samskih žensk, ki spijo same v šotoru v hrvaških kampih na morju. Ker se letos ta vikend odpravljam sama šotorit me je zelo strah in bi prosila, če kdo kaj ve ali je to res. Kako se zavarovat v šotoru, da kdo ne pride notri ali obstajajo kake klučavnice ali kaj podobnega, da zakleneš šotor od znotraj? Ker takole razmišljam: trdno spim in naenkrat se priplazi notri en posiljevalec in kaj lahko sploh naredim? Saj noben ne bo nič ne slišal ne videl, on me posili, jaz pa se lahko potem samo še ubijem. Ne bi šla sama ampak je tako naneslo, da nimam s kom, bi pa zelo rada šla kampirat.

P. S. prosim, da se mi razni vsiljivci ne ponujate, da bi šli z mano, ker trenutno ne prenesem moškim, saj sem se zaradi prevare razšlaz dolgoletnim partnerjem, ki se je izkazal kot totalna prevarantska in lažnjiva gnida, ki je imel ljubico dolgo časa meni za hrbtom in to ne katerkoli ampak mojo prijateljico, tako da tudi žensk ne prenesem trenutno. Zelo rada pa kampiram v šotoru in si tega ne bi rada pustila vzeti zaradi treutnega sovraštva in raznih strahov ter govoric, ki so mogoče neutemeljene mogoče pa tudi ne.

P.P.SMoških ne sovražim zares, ampak trenutno jih res ne prenesem, prav tako ne žensk, ker še vedno ne morem priti k sebi od neverjetnega izdajstva, ki sta mi ga priredila moj partner in dobra prijateljica, ki sta se toliko časa onegavila meni za hrbtom, jaz pa sem bila tako naivna, da nisem nič opazla pa čeprav so znaki bili. Bili so! Šele zdaj mi je to jasno in vidim te znake. A prej sem bila slepa, čeprav sem videla. Zdja vidim jasno kot beli dan vse. A zdja je prepozno in ne mislim objokovati svoje usode pač pa nameravam uživati na zasžuenem dopustu popolnoma sama, da si uredim misli in vidim kako naprej. Rada bi meditirala, brala knjige in uživala v kristalno čistiturkizni vodi Jadranskega morja ter v senci borovcev. A ob tem bi se rada počutila tudi popolnoma varno v šotoru med spanjem, ne da sem celo noč budna in me prestraši vsak šum, ker bom mislila, danekdo vdira v moj šotor in mi hoče storiti kaj hudega.

 

Toliko za zdaj, hvala za vse predloge in nasvete ter koristne informacije.

Upam pa, da obadva stakneta spolne bolezni sifilis, aids, gonorejo in crkneta v velikih mukah in polna gnojnih razjed.

In da jima črvi od sifilisa požerejo možgane.

Ne želim nobenemu nič slabega.

Samo prevarantske gnide naj pocrkajo.

Zaradi gnid moram zdaj sama na dopust, kar me je zelo strah. Zelo rada kampiram, to mi je najlepši dopust, a če bi imela denar bi šla v hotel, da bi bila na varnem.

Napisala si: “takole razmišljam: trdno spim in naenkrat se priplazi notri en posiljevalec in kaj lahko sploh naredim? Saj noben ne bo nič ne slišal ne videl, on me posili, jaz pa se lahko potem samo še ubijem.”

Ti to resno? V KEMPU SE VSE SLIŠI, kdo smrči, kdo prdne, kdo govori v spanju. Kakšna zvočna izolacija pa misliš, da je šotor? Nobena! V kempu na par metrov ležijo ludje. Predstavlaj si, da ležiš na nogometnem igrišču z 2.000 ljudmi, no to je isto. Vse se sliši.

Nisem še prebral česa bolj nesmislnega.

Zakaj ne greš potem v hostel?

Hahaha, kje si to slišala? Razen če je nek osamljen kamp, kjer si sama, ali če ne misliš šotorit kar nekje v divjini, ni nobene možnosti, da te nekdo posili sredi nekega obljudenega kampa.:))

Ha ha, to sploh ni res. Kampi na Hrvaškem so vrhunski, povsod je varnostnik, za vse je super poskrbljeno.  Mi smo bili v Maredi , tam je res vrhunsko, varno pa tudi.

Daj si črepinje v fuflo. Al pa vsaj protivlomni alarm.

Nič se ne boj. Mi na misel ne pride da bi se ti vsiljeval.  če boš povedala v kateri camp boš šla, se ga bom izognil in šel drugam.

 

Drugače pa je rešitev, nabavi si rotvajlerja. Pa ga treniraj posebej za takšne primere, da bo posiljevalcu odgriznil jajca.

Sicer pa prvič slišim, da hodijo po hrvaških campih posiljevalci. Vse bolj se mi dozdeva, da si takšnega “vsiljivca” prav želiš. Pa gredo vsi mimo tebe. Zakaj le?

 

 

Ga das na zadrgo sotora ali kljuko vrat, lahko ga pa sprozis tudi sama poleg tega lahko potencialnega falota dodobra nasprejas z solzilcem. Ekola.

A dej no … kje si to slišala in koliko teh posilstev je bilo? Saj veš, da se v šotor da priti tudi drugače kot skozi vrata?

….. https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-rape_device ….

Odgovor na objavo uporabnika
prestrašena in prevarana, 09.08.2022 ob 00:55

Sem slišala, da se baje dogajajo posilstva samskih žensk, ki spijo same v šotoru v hrvaških kampih na morju. Ker se letos ta vikend odpravljam sama šotorit me je zelo strah in bi prosila, če kdo kaj ve ali je to res. Kako se zavarovat v šotoru, da kdo ne pride notri ali obstajajo kake klučavnice ali kaj podobnega, da zakleneš šotor od znotraj? Ker takole razmišljam: trdno spim in naenkrat se priplazi notri en posiljevalec in kaj lahko sploh naredim? Saj noben ne bo nič ne slišal ne videl, on me posili, jaz pa se lahko potem samo še ubijem. Ne bi šla sama ampak je tako naneslo, da nimam s kom, bi pa zelo rada šla kampirat.

P. S. prosim, da se mi razni vsiljivci ne ponujate, da bi šli z mano, ker trenutno ne prenesem moškim, saj sem se zaradi prevare razšlaz dolgoletnim partnerjem, ki se je izkazal kot totalna prevarantska in lažnjiva gnida, ki je imel ljubico dolgo časa meni za hrbtom in to ne katerkoli ampak mojo prijateljico, tako da tudi žensk ne prenesem trenutno. Zelo rada pa kampiram v šotoru in si tega ne bi rada pustila vzeti zaradi treutnega sovraštva in raznih strahov ter govoric, ki so mogoče neutemeljene mogoče pa tudi ne.

P.P.SMoških ne sovražim zares, ampak trenutno jih res ne prenesem, prav tako ne žensk, ker še vedno ne morem priti k sebi od neverjetnega izdajstva, ki sta mi ga priredila moj partner in dobra prijateljica, ki sta se toliko časa onegavila meni za hrbtom, jaz pa sem bila tako naivna, da nisem nič opazla pa čeprav so znaki bili. Bili so! Šele zdaj mi je to jasno in vidim te znake. A prej sem bila slepa, čeprav sem videla. Zdja vidim jasno kot beli dan vse. A zdja je prepozno in ne mislim objokovati svoje usode pač pa nameravam uživati na zasžuenem dopustu popolnoma sama, da si uredim misli in vidim kako naprej. Rada bi meditirala, brala knjige in uživala v kristalno čistiturkizni vodi Jadranskega morja ter v senci borovcev. A ob tem bi se rada počutila tudi popolnoma varno v šotoru med spanjem, ne da sem celo noč budna in me prestraši vsak šum, ker bom mislila, danekdo vdira v moj šotor in mi hoče storiti kaj hudega.

 

Toliko za zdaj, hvala za vse predloge in nasvete ter koristne informacije.

Le kaj ti lahko naredi kar ne poznaš ? Je še kakšna luknja v tebi nedolžna, ušesa morda ?

Torej lezi in uživaj, za posiljevalca ni hujšega kot če mu žrtev prevzame pobudo in ko mu že pride , hočeš še….

Najprej prilimaj svojo sliko da vidimo sploh ali je tvoj strah že po defaultu odveč.

priporočam   deviški pas !!

New Report

Close