Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Posle jutranjeg fu*a….

Posle jutranjeg fu*a….

….nema više muka!
Good morning Cage!!!

Razo?Si ga kej namoču?
;-))))

Jutro? Ob pol desetih? V soboto? Ne, ne… Že pred sedmo sem vstala… Ja, ja… Kad treba, treba! 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Jutro Misi..kja bomo kuhali danes..aa..pri meni disi po kmecki pojedini..prides;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hmmmm… Ne, danes pa nič ne kuham. Danes kuha naša muti, jaz pa knjige glodam :((… Kako že pravijo: I’ll take a “rain check” 😉 :)))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Mislim, da ti zdele se bolj jeb** kt mal prej u jutru;))…bo hud pogled na tvoje zuljave roke..aaa..bom pihala bom;))..haha…in glej da bo lepa vrsta…in velik tega..ker zima zna bit mrzla in dolgaaaaaaaa…ampak dan je popoln za to..soncek toko lepo sveti, greje…in jaz bom tudi zganjala dela okrog hise…taka..jesenska…uzivajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oo..pase da te mal pocartajo..aneda…in prosim ne glodi mi knjig..jaz jih mam zlo rada;))…kaj glodas..ti pomagam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))) Tu mi bo pa težko pomagat :))) – še največ pomaga internet (ne moreš verjet, da zna bit celo koristen 😉 ).

Ja, ja… Danes me cartajo… Pa vsi okoli mene pridno delajo. Res, res :))). Zvečer pa bom jaz ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ciao Nicholas! ;))

Okej..potem dobro skac po netu;))…in naj te cartajo lepo..in ja..je treba znat pol vracat vse to..cartanje..jajaja…uzivajva misi..okej!!!papa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

….ostaje mlaka.
😉
Fejst se mejte,pridemo vč kasno.Moram zdej še mal TV pogledat,da ne bo užaljena…;-)))

a je dans na TV ??
kje ?? pink tv?

send $

Duna TV!Ogri imajo fejst filme ob sobotah.
In potem pride kraljica vseh TV: njeno veličanstvo : XXL!!!!!!
😉

New Report

Close