Najdi forum

Splash Forum Koronavirus posledice cepljenja

posledice cepljenja

z enega foruma;

Narod naj ne bo nor,ne nasedajte kovid propagandi, posledice cepljenja so neizbežne, drugo cepljenje proti kovidu je nama, zdravima osebama …. Mož oslepel na eno oko, meni pa se je od neizmernih bolečin, mialgija popolnoma sesulo źivljenje hvala kameleon Fafangel l in ostala banda z Loredanom na čelu. Na tisoče ceplenih so postali invalidi tega pa ne pišete kvazi novinarji

 

poln k…imamo vas , glupih anticepilcev. 

Odgovor na objavo uporabnika
Piki224, 05.10.2022 ob 09:33

poln k…imamo vas , glupih anticepilcev. 

Piši v svojem imenu.

Mene tudi skrbi za sorodnike,eni so že 4. dozo prejeli zaenkrat nobenemu nič

no, mene so po drugem odmerku astre rezali. Smrtno nevarna okužba po izbruhu ogromne kožne razjede blizu možganov. Antibiotiki najmočnejši. Po tretjem šusu nenehne bolečine v mišicah. Kolegica dobila menstruacijo po 15 letih, krepko čez 60 let stara. Zastrupili so nas z nepreizkušenimi cepivi, seveda pa poznam vsaj dva, ki sta po smrtnem šusu umrla. strdki

Bere se pri nas veliko o tem, preveriti pa ni mogoče. Torej ostaja odprto.

Od vseh poznanih in bližnjih cepljenih pa pri nas – nobenemu nič.

Enim ni nič, eni imajo pa hude težave. Vendar se o tem ne piše.
Tako kot človek težko dokaže, da je krivo cepivo, tako oni težko dokažejo da ni. Človekovo telo je kompleksen mehanizem, mnogi procesi sploh še niso znani ampak ne, to smo pa mi kar prepričani, da cepivo pa ni krivo, kajne? Kakšna naivnost.
Seveda je lahko cepivo vzrok za marsikaj. Ampak preden se bo to vse raziskalo, bomo rajši še malo eksperimentirali.

Za vse genije, ki bi zdaj poškodovane in bolne zmerjali z antivekserji pa samo ena prošnja: pojdite na stran EMA kjer imate pogoje in papirje, ki so priloženi k začasnemu dovoljenju za novotarijo med cepivi. Tam boste našli več kot 10 strani stranskih učinkov, ki so jih priložili. Natančno preberite. Da se vam ne bo treba smešiti in da ne boste izpadli kot popolni naivneži.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 05.10.2022 ob 10:50

Bere se pri nas veliko o tem, preveriti pa ni mogoče. Torej ostaja odprto.

Od vseh poznanih in bližnjih cepljenih pa pri nas – nobenemu nič.

nobenemu nič, do danes. Lepo so rekli, cepiva uničujejo notranje organe. vsak cepljen ima v telesu tempirano bombo, enako kot prebolevnik s corono. Dejansko so nam vbrizgali virus, oslabljen smrtonosen virus

Odgovor na objavo uporabnika
miaaa962, 05.10.2022 ob 12:58

nobenemu nič, do danes. Lepo so rekli, cepiva uničujejo notranje organe. vsak cepljen ima v telesu tempirano bombo, enako kot prebolevnik s corono. Dejansko so nam vbrizgali virus, oslabljen smrtonosen virus

Kje so to rekli????

Kot praviš – do danes.

Ker pa za naprej ne vemo, je vsako razmišljanje ali celo strah za to kaj še bo – stran vržena energija in čisto brez smisla.

Dragi Rok  – če ti nisi preko ustreznih medijev slišal, videl ali bral o znanstvenih dokazih škodljivosti cepiva, potem to ne pripisuj umanjkanju teh dokazov, ampak svoji nerazgledanosti in slabi informiranosti.

Pri teh letih še vedno verjameš v uradno znanost, ki ti jo posreduje prav najbolj manipulativen množični mediji- televizija?

Mogoče pa so zate na internetu pripravljene informacije, ki bi te jasno poucile o naravi cepiv?

Ne, ti boš raje dalje deloval kot mirovnik na tem forumu, brez ostre besede in krščansko spodobno, le da bi pomiril lastnega duha.

Iskalec resnice ti več nisi. Leta? Ali si bil vedno tako konformen z vsem javnim? Včasih kažeš zametke iskanja resnice, največkrat pa se zdi, da se zadovoljis z uradnimi resnicami. Škoda.

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 05.10.2022 ob 13:11

Dragi Rok  – če ti nisi preko ustreznih medijev slišal, videl ali bral o znanstvenih dokazih škodljivosti cepiva, potem to ne pripisuj umanjkanju teh dokazov, ampak svoji nerazgledanosti in slabi informiranosti.

Pri teh letih še vedno verjameš v uradno znanost, ki ti jo posreduje prav najbolj manipulativen množični mediji- televizija?

Mogoče pa so zate na internetu pripravljene informacije, ki bi te jasno poucile o naravi cepiv?

Ne, ti boš raje dalje deloval kot mirovnik na tem forumu, brez ostre besede in krščansko spodobno, le da bi pomiril lastnega duha.

Iskalec resnice ti več nisi. Leta? Ali si bil vedno tako konformen z vsem javnim? Včasih kažeš zametke iskanja resnice, največkrat pa se zdi, da se zadovoljis z uradnimi resnicami. Škoda.

Ti s svojim umanjkanjem bi lahko nehala pridigati drugim, če sama verjameš popolnim neumnostim in nisi zmožna niti preveriti, ali je nekaj sploh res ali ni. Verjameš nategunom tipa Fuellmich, verjameš nekim obskurnim novicam o dobljenih tožbah, ki jih ni. Zdaj boš pa drugim očitala nerazgledanost in slabo informiranost? Ja, seveda….

Odgovor na objavo uporabnika
Ahja827, 05.10.2022 ob 09:40

Mene tudi skrbi za sorodnike,eni so že 4. dozo prejeli zaenkrat nobenemu nič

Evo, tudi pri nas 4 cepljeni že 4x pa vis zdravi.Čudež, a ne!!

 

No, jaz sicer nisem Rok, bi pa tudi rada videla te informacije, pripravljene na internetu, ki naj bi me poučile o naravi cepiv. Torej?

Ampak, da se razumemo; ne pripravljene s strani samooklicanih pametnjakovičev, ki mislijo da so po petih dvomljivih člankih že zdravniki, imunologi, epidemiologi ali celo nevrokirurgi, pač pa relavantnih, priznanih strokovnjakov, iz preverjenih in preverljivih virov.

Čakam.

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 05.10.2022 ob 13:21

No, jaz sicer nisem Rok, bi pa tudi rada videla te informacije, pripravljene na internetu, ki naj bi me poučile o naravi cepiv. Torej?

Ampak, da se razumemo; ne pripravljene s strani samooklicanih pametnjakovičev, ki mislijo da so po petih dvomljivih člankih že zdravniki, imunologi, epidemiologi ali celo nevrokirurgi, pač pa relavantnih, priznanih strokovnjakov, iz preverjenih in preverljivih virov.

Čakam.

Tudi jaz se vpisujem v čakalno vrsto.

Spet sklepaš napak. Podobno kot tvoji mišljenski predhodniki pri takšnih pisanjih. Verjetno pač po sebi. Le od kje ti misel, da verjamem TV ali kateremukoli mediju??

Če govorim o preverjanju dejstev… res preverjeno je le tisto, kar preverim sam, na lastne oči ali pa kakšen prijatelj, ki mu zaupam.

V medijih, tudi na netu, obstajajo izjave, “dejstva” in trditve, ki so bolj ali manj kredibilne – in za skoraj vsako lahko najdeš točno nasprotno s podobno kredibilnostjo. Razlike so le statistične, zato lahko govorimo le o verjetnosti da je nekaj bolj res od drugega – ko je oboje enako dobro razloženo in utemeljeno s smiselno se dopolnjujočimi se – in dokazljivimi ter ponovljivimi – procesi. Pa že na tej stopnji so razlike – sploh tu na forumu – opazne. Toliko o zanesljivosti katerekoli dogmatične trditve.

O tem kaj jaz mislim ali sem in kakšni so moji motivi… pa nima smisla da ugibaš; Ne dajem o tem dovolj informacij v javnost, da bi lahko utemeljeno sklepala, zato je skoraj vse strel v prazno.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi430, 05.10.2022 ob 13:27

Tudi jaz se vpisujem v čakalno vrsto.

To sem želel pa naslednje napisati – pa se raje samo pridružim zapisanemu.

Naj me torej kdo poduči – a naj ne pričakuje, da bom to sprejel kot edino možno resnico ali pa celo brez logičnega preverjanja.

Če naj ne verjamem logičnemu znanju, potem je treba pri takem poučevanju zgraditi vso logično strukturo iz nule. Torej če naj ne verjamem, da je držijo čiste osnove (npr da je 2×2=4) je treba začeti z novo logiko na začetku in dokazati vse – vključno z osnovno matematiko na novo.

Prepričujete same sebe, pa pri tem niste ravno uspešni, in niti več ne veste prosti komu in kaj ste anti -:))  Tudi mi – v ožji in širši družini, vsi cepljeni in zdravi.

Od prve in edine doze Phizerja imam konstantno povisan pritisk.. Nekje 140/90.

Prej sem imela problem s prenizkim 100-110/70..

Nekaj nedobrega se je zgodilo v telesu zagotovo.

25% ljudi je bilo cepljenih s PLACEBOM- SLANO VODO- FIZIOLOŠKO RAZTOPINO- po zakonu o POSKUSNEM CEPLJENJU, ki še vedno traja. TAKO da je normalno da tem ljudem ni nič, ker pač niso bili cepljeni. Veliko ljudi je tudi v Sloveniji plačalo za potrdilo da so cepljeni in okrog govorijo da so cepljeni, sploh v službi, veliko cepljenih v kanalizacijo pa je med zdravniki!

Odgovor na objavo uporabnika
NATUROPAT209, 05.10.2022 ob 15:18

25% ljudi je bilo cepljenih s PLACEBOM- SLANO VODO- FIZIOLOŠKO RAZTOPINO- po zakonu o POSKUSNEM CEPLJENJU, ki še vedno traja. TAKO da je normalno da tem ljudem ni nič, ker pač niso bili cepljeni. Veliko ljudi je tudi v Sloveniji plačalo za potrdilo da so cepljeni in okrog govorijo da so cepljeni, sploh v službi, veliko cepljenih v kanalizacijo pa je med zdravniki!

    Podpis

Ti, daj citiraj zakon. Pa tistega svojega vzornika ne pozabi. Mu moraš spet nakazat denar – cene nepremičnin gredo gor. V zameno bo obljubil, da bo tožil vse povprek. Tudi tebe – potem ko te bo ponovno nategnil :-))

Ja no, če je na internetu res nešteto izjav o negativnih učinkih in da bi ves folk lagal o tem … Ne vem, no. Pa, kot je povedano, ti primeri so bili v medijih in so tudi zapisani med stranskimi učinki.

A vi se dejansko prepričujete, da so vsi komentarji na internetu nepreverjene informacije in posledično laži. Potem je “vaš” komentar ISTO laž, ker je ISTO nepreverjena informacija. 😂 Dobimo sklenjen krog, vse objave na internetu so laži. 😂😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
miaaa962, 05.10.2022 ob 09:24

z enega foruma;

Narod naj ne bo nor,ne nasedajte kovid propagandi, posledice cepljenja so neizbežne, drugo cepljenje proti kovidu je nama, zdravima osebama …. Mož oslepel na eno oko, meni pa se je od neizmernih bolečin, mialgija popolnoma sesulo źivljenje hvala kameleon Fafangel l in ostala banda z Loredanom na čelu. Na tisoče ceplenih so postali invalidi tega pa ne pišete kvazi novinarji

 

marsikdo jamra.

kratek 4 minute posnetek- zelo nazoren: (https://www.stewpeters.com/video/2022/10/died-suddenly-official-trailer-streaming-november-21st/)

New Report

Close