Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Posledice multikultija v Bruslju

Posledice multikultija v Bruslju

Občudujem tvojo vztrajnost… ;)))

Je pa tako, da FOBOM vseh vrst (tvojim sogovornikom) zadostuje 1 sprožilni faktor (npr. migranti), da kot ošpice izbruhnejo (poleg ksenofobije) še vse ostale fobije. Gre za akutno stanje blodnjavosti in anksioznosti. Za prestrašene in nesamozavestne obstaja le ena rešitev: Love is all you need. 😉
[/quote]

Še to….
Če bi dejansko ksenofobom šlo za rešitev težav z migranti, ne pa občutek ogroženosti zaradi lastne inferiornosti in kompleksov, bi se potrudili za rešitev težav tam, kjer so dejansko nastale:

1. Afrika:
Treba je prenehati ropati “manj razvite civilizacije”. Afrika je pokradena, posiljena, onečaščena spredaj in zadaj – od civiliziranih belcev, ki kradejo vse kar je vredno, za nagrado pa za sabo dobrohotno puščajo korupcijo, orožje in vojne. Revni Afričani, ki so se še donedavna preživljali z ribištvom ob vzhodnih in mediteranskih obalah Afrike, tega ob svojih obalah ne morejo več početi, ker so jim ploveče ribje tovarne ukradle njihov edini vir preživetja. In zato so nekdanji ribiški čolni sedaj polni migrantov na poti v Evropo.

2. Amazonija:
Podobna zgodba se dogaja tudi avtohtonim prebivalcem Amazonije, le da oni nimajo kam zbežati, ampak brez gozda enostavno izumrejo – genocid.

3. Bližnji vzhod:
Umazana spletka za nafto in poceni bencin. Arabce je treba čimbolj skregati med sabo, jih oslabiti, potem pa lahko zastonj molzeš njihovo nafto. Prebivalci Iraka, Sirije… so pač samo kolateralna škoda. Morda bodo brezpravni in brezdomni celo koristni kot poceni delovna sila velikemu kapitalu.
[/quote]

Glej, eno je teorija, drugo pa je obnašanje. Sem že pisal o mulcih, ki mečejo kamenje v punce, tudi v svoje sestre. Boli mene rahlo kurac kako se obašajo kKM stran, me pa zanima kako se bo obnašal kot sosed do mene. Zdaj pa ti meni razloži a dela pizdarije, ker je musliman, kosovar ali bošnjak, al zato, ker ga ta stari ne znajo vzgajat. Dejstvo je da mulce doma častijo po božje, medtem, ko so punce manj vredne kot drek. Zdaj pa, če bo pobil svoje domače, me briga en kurac, če se pa na moje spravlja, pa mi ni preveč vseeno. Kapiš? Mimogrede preden začneš bit pameten, to o čemer pišem se dogaja pred mojim nosom, ena bajta levo in ena bajta desno. In kot kaže bomo dobili še ene direkt iz kosova. Torej pišem o bivših”naših”. Kje so še ultrakreteni, ki hodijo zanalašč delat sranje v Evropo.

Slovenija je v tisti fazi, kot so bile zgornje drzave pred 40 leti, ce ti to kaj pove.
[/quote]

Večina naseljevanja pred 40 leti v te in podobne države je bila direktna posledica kolonializma teh držav.
Da ne govorimo, da jih še cel kup še vedno krepko drži v rokah rudnike in naravna bogastva v recimo Afriki. To se vse plača…menim, da Slovenija ne spada v to kategorijo, kaj?
[/quote]

Glej moj post zgoraj, to so problemi.

Konkretno. Moški se ni želel rokovati z žensko, ker to pri njih ni v tradiciji oz. naj bi bilo celo prepovedano.

Še to….
Če bi dejansko ksenofobom šlo za rešitev težav z migranti, ne pa občutek ogroženosti zaradi lastne inferiornosti in kompleksov, bi se potrudili za rešitev težav tam, kjer so dejansko nastale:

1. Afrika:
Treba je prenehati ropati “manj razvite civilizacije”. Afrika je pokradena, posiljena, onečaščena spredaj in zadaj – od civiliziranih belcev, ki kradejo vse kar je vredno, za nagrado pa za sabo dobrohotno puščajo korupcijo, orožje in vojne. Revni Afričani, ki so se še donedavna preživljali z ribištvom ob vzhodnih in mediteranskih obalah Afrike, tega ob svojih obalah ne morejo več početi, ker so jim ploveče ribje tovarne ukradle njihov edini vir preživetja. In zato so nekdanji ribiški čolni sedaj polni migrantov na poti v Evropo.

2. Amazonija:
Podobna zgodba se dogaja tudi avtohtonim prebivalcem Amazonije, le da oni nimajo kam zbežati, ampak brez gozda enostavno izumrejo – genocid.

3. Bližnji vzhod:
Umazana spletka za nafto in poceni bencin. Arabce je treba čimbolj skregati med sabo, jih oslabiti, potem pa lahko zastonj molzeš njihovo nafto. Prebivalci Iraka, Sirije… so pač samo kolateralna škoda. Morda bodo brezpravni in brezdomni celo koristni kot poceni delovna sila velikemu kapitalu.
[/quote]

Glej, eno je teorija, drugo pa je obnašanje. Sem že pisal o mulcih, ki mečejo kamenje v punce, tudi v svoje sestre. Boli mene rahlo ****** kako se obašajo kKM stran, me pa zanima kako se bo obnašal kot sosed do mene. Zdaj pa ti meni razloži a dela pizdarije, ker je musliman, kosovar ali bošnjak, al zato, ker ga ta stari ne znajo vzgajat. Dejstvo je da mulce doma častijo po božje, medtem, ko so punce manj vredne kot drek. Zdaj pa, če bo pobil svoje domače, me briga en ******, če se pa na moje spravlja, pa mi ni preveč vseeno. Kapiš? Mimogrede preden začneš bit pameten, to o čemer pišem se dogaja pred mojim nosom, ena bajta levo in ena bajta desno. In kot kaže bomo dobili še ene direkt iz kosova. Torej pišem o bivših”naših”. Kje so še ultrakreteni, ki hodijo zanalašč delat sranje v Evropo.
[/quote]

A ti misliš, da se iz Sirije preseliš na Švedsko zgolj zato, ker bi rad zamenjal klimo in bi se rad naučil smučat? 😉
In kako je kaj s tvojo zgodovino? Mala Belgija bi še zdaj živela od repe in krompirja, če ne bi pokradla pol Afrike. In ko so Belgijci harali in kradli po Kongu in jih učili krščanskih kozjih molitvic pa niso bili tujek tamkajšnjim domačinom? ja, njim se je to dogajalo prekleto pred nosom…
Sicer pa, debata s tabo me dolgočasi, ker si inferioren sogovornik. V bistvu me najbolj čudi FeminisTkina vztrajnost, jaz je toliko ne premorem… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

1. Afrika:
Treba je prenehati ropati “manj razvite civilizacije”. Afrika je pokradena, posiljena, onečaščena spredaj in zadaj – od civiliziranih belcev, ki kradejo vse kar je vredno, za nagrado pa za sabo dobrohotno puščajo korupcijo, orožje in vojne. Revni Afričani, ki so se še donedavna preživljali z ribištvom ob vzhodnih in mediteranskih obalah Afrike, tega ob svojih obalah ne morejo več početi, ker so jim ploveče ribje tovarne ukradle njihov edini vir preživetja. In zato so nekdanji ribiški čolni sedaj polni migrantov na poti v Evropo.

Komentar: Revni Evropejci, ki so pred 100 leti preživljali z ribištvom ob vzhodnih, zahodnih in juznih obalah Evrope, tega ob svojih obalah ne morejo več početi, ker so jim ploveče ribje tovarne ukradle njihov edini vir preživetjai. A zato nekdanji ribiški čolni niso bili nikoli polni migrantov, ki bi se svercali v druge drzave. Eni so se odselili, po vseh pravilih, svercali se mnozicno niso nikoli, se manj pa izsiljevali tuje drzave, da jih vzamejo.

2. Amazonija:
Podobna zgodba se dogaja tudi avtohtonim prebivalcem Amazonije, le da oni nimajo kam zbežati, ampak brez gozda enostavno izumrejo – genocid.

Komentar: Avstrija ga nad Slovenci izvaja ze 1000 let. Imas kaj povedat na to temo? Ali se ti smilijo samo tujci?

3. Bližnji vzhod:
Umazana spletka za nafto in poceni bencin. Arabce je treba čimbolj skregati med sabo, jih oslabiti, potem pa lahko zastonj molzeš njihovo nafto. Prebivalci Iraka, Sirije… so pač sasamo kolateralna škoda. Morda bodo brezpravni in brezdomni celo koristni kot poceni delovna sila velikemu kapitalu.

Komentar: Bliznji vzhod za kreg ne potrebuje Evropejcev. Med sabo so so skregani ze vse od Mohamedove smrti. Prej ga je pa ze on uniceval z orozjem za vero. Tudi ko poceni nafte ne bo vec, bo bliznji vzhod skregan med sabo, ker so se v letih poceni nafte prevec razmnozili za aridni in semiaridni prostor, ki ga poseljujejo. Vera jih bo pa itak se dolgo razdvojevala.

1. Pred 100 leti so ploveče ribje tovarne Evropejcem ukradle vir preživetja? Katere ploveče ribiške tovarne – se ti blede? Iz kje so te ploveče tovarne priplule pred 100 leti? Iz Marsa?
In če namiguješ na izseljevanje revne Evrope, kar je bila predvsem posledica 1. svetovne vojne in gospodarske krize po njej – ja, izseljevali so se večinoma v Ameriko. In bili tam sprejeti z odprtimi rokami.

2. Kaj nam je Avstrija pokradla? Gozd brez katerega kot gozdno pleme ne moremo živeti? Res je, da jim za nekaj drobiža izvažamo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} našega lesa, ampak za lastno neumnost smo si kar sami krivi…

3. Za Bližnji vzhod in njegove prebivalce ti še slišal ne bi – če ne bi bilo tam slučajno nafte. To pove vse.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

1. Prehod od vaskih ribicev na industrijski ribolov se je zacel pred priblizno 100 leti.
2. Ves, kako se postopno manjsa teritorij amazonskih plemen, ne ves pa, kako se je manjsal teritorij tvojega lastnega naroda.
Mimogrede, ocitno tudi ne poznas definicijee genocida.
3. O Bliznjem vzhodu smo se ucili pri zemljepisu v 7. razredu, ker je pac sel zemeljske oble. Tako kot Afrika, Ameriki, Azija, Avstralija in Oceanija. Zanimivo da na moj podatek, od kdaj so Arabci skregan med sabo, preusmeris pisanje na moje poznavanje Bliznjega vzhoda. Ti je zmanjkalo argumentov?

Tvoji “argumenti” so povlečeni iz riti. In bi bilo bolje, da bi tam tudi ostali. Ker bi manj smrdelo.
Dvomim, da si kdaj obiskoval 7. razred OŠ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tvoji “argumenti” so povlečeni iz riti. In bi bilo bolje, da bi tam tudi ostali. Ker bi manj smrdelo.
Dvomim, da si kdaj obiskoval 7. razred OŠ.
[/quote]

Ko se zacnejo zaljivke, je jasno, s kom imamo opravka. Lep dan zelim.

Glej, eno je teorija, drugo pa je obnašanje. Sem že pisal o mulcih, ki mečejo kamenje v punce, tudi v svoje sestre. Boli mene rahlo ****** kako se obašajo kKM stran, me pa zanima kako se bo obnašal kot sosed do mene. Zdaj pa ti meni razloži a dela pizdarije, ker je musliman, kosovar ali bošnjak, al zato, ker ga ta stari ne znajo vzgajat. Dejstvo je da mulce doma častijo po božje, medtem, ko so punce manj vredne kot drek. Zdaj pa, če bo pobil svoje domače, me briga en ******, če se pa na moje spravlja, pa mi ni preveč vseeno. Kapiš? Mimogrede preden začneš bit pameten, to o čemer pišem se dogaja pred mojim nosom, ena bajta levo in ena bajta desno. In kot kaže bomo dobili še ene direkt iz kosova. Torej pišem o bivših”naših”. Kje so še ultrakreteni, ki hodijo zanalašč delat sranje v Evropo.
[/quote]

A ti misliš, da se iz Sirije preseliš na Švedsko zgolj zato, ker bi rad zamenjal klimo in bi se rad naučil smučat? 😉
In kako je kaj s tvojo zgodovino? Mala Belgija bi še zdaj živela od repe in krompirja, če ne bi pokradla pol Afrike. In ko so Belgijci harali in kradli po Kongu in jih učili krščanskih kozjih molitvic pa niso bili tujek tamkajšnjim domačinom? ja, njim se je to dogajalo prekleto pred nosom…
Sicer pa, debata s tabo me dolgočasi, ker si inferioren sogovornik. V bistvu me najbolj čudi FeminisTkina vztrajnost, jaz je toliko ne premorem… 😉
[/quote]

Lej , če ti ne znaš odgovarjat, je tvoj problem. Povej mi rešitve za migrante, ki so pri nas, saj se pogovarjamo o Sloveniji, ne? Kaj obračaš pozornost? A ti ni pod častjo, da še meni, ne znaš odgovarjat?

Tvoji “argumenti” so povlečeni iz riti. In bi bilo bolje, da bi tam tudi ostali. Ker bi manj smrdelo.
Dvomim, da si kdaj obiskoval 7. razred OŠ.
[/quote]

miles, ti si eden največjih trolov tukaj, čestitke.

To je že v Velenju.

Torej smo mi krivi tudi za Džingiskana in Atillo? Dvomim. Dejstvo je, da je vojna nekaj najbolj naravnega na tem svetu. Najbolj naravno je, da so Džingiskanovci rezali trebuhe ženskam in dejstvo je, da so se Ustaši borili z Osmani, potem so pa ostali in enkrat poklali nekaj Srbov. No pa saj Čečeni še zdaj koljejo lastne sinove, če jim domov pripeljejo – zeta.

Tvoji “argumenti” so povlečeni iz riti. In bi bilo bolje, da bi tam tudi ostali. Ker bi manj smrdelo.
Dvomim, da si kdaj obiskoval 7. razred OŠ.
[/quote]

Ko se zacnejo zaljivke, je jasno, s kom imamo opravka. Lep dan zelim.
[/quote]

Miles se je pač učil na tekstilni.

Nacionalizem je recept za ohranitev kulture, dediščine in jezika.

Multikulti je uničenje kulture, dediščine in tudi jezika.

Senza, Tara S, Mentalni prdec so npr ljudje, ki hočejo uničiti slovensko in evropsko kulturo zato pa podpirajo ilegalce in multi kulti. to so levičarji pogrebniki Slovenije naše države kot jo poznamo.

Ne en prišlek, ko jih bo v tvoji okolici 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, boš delala tako, kot bodo oni hoteli, razumeš?
[/quote]

V Sloveniji je cel kup prišlekov…ne samo eden. Pa me zanima, kako smo domačini spremenili svoje navade in obnašanje glede na njih.
Vaše silne napovedi o koncu sveta me ne zanimajo, blablabla je poceni, točno tukaj smo lani ob tem času brali, kako nas v naslednjem letu praktično ne bo več, kako nas bodo preplavili, kako bomo žep, pa ne vem kaj še…resnica je pa precej drugačna, a ne?
Samo brez fantaziranja prosim?
[/quote]

Lahko bi bili žep, lahko še postanemo. Zaenkrat še nismo toliko multikulti, kot so v Bruslju, a ne misli, da bo pri nas kaj drugače, ko bo več tujcev. So pa težave z Romi, kjer jih živi veliko na kupu. Še nisi slišala za te probleme?

Slovenija je v tisti fazi, kot so bile zgornje drzave pred 40 leti, ce ti to kaj pove.
[/quote]

Večina naseljevanja pred 40 leti v te in podobne države je bila direktna posledica kolonializma teh držav.
Da ne govorimo, da jih še cel kup še vedno krepko drži v rokah rudnike in naravna bogastva v recimo Afriki. To se vse plača…menim, da Slovenija ne spada v to kategorijo, kaj?
[/quote]
Kje v Afriki in Aziji sta imeli kolonije Avstralija in Kanada? In kje Finska, Norveska?
In konkretno, na tvoje vprasanje: katere dele Albanija je kolonizirala Slovenija?

V Sloveniji je cel kup prišlekov…ne samo eden. Pa me zanima, kako smo domačini spremenili svoje navade in obnašanje glede na njih.
Vaše silne napovedi o koncu sveta me ne zanimajo, blablabla je poceni, točno tukaj smo lani ob tem času brali, kako nas v naslednjem letu praktično ne bo več, kako nas bodo preplavili, kako bomo žep, pa ne vem kaj še…resnica je pa precej drugačna, a ne?
Samo brez fantaziranja prosim?
[/quote]

Lahko bi bili žep, lahko še postanemo. Zaenkrat še nismo toliko multikulti, kot so v Bruslju, a ne misli, da bo pri nas kaj drugače, ko bo več tujcev. So pa težave z Romi, kjer jih živi veliko na kupu. Še nisi slišala za te probleme?
[/quote]

Jok pa, kaj še. Preveč ljudi tipa Kosta Marić je pri nas. Veliko preveč, da bi muslimani počeli bedarije. Ker pri njih jih nič ne počnejo. https://www.youtube.com/watch?v=WNoy6FHHAU0
https://www.youtube.com/watch?v=yrnH-snHrVU
https://www.youtube.com/watch?v=7st-eCzPuTU

Ni zmagala Killary Hlinton. Donaldu pa ni mar za nič drugega kot za Kima in Madura.


Nimam pojma kdo so, bo pa zanimivo, kako bo, ko ne bo več socialne.

In katere dele Bliznjega vzhoda je kolonizirala Bosna???

Če bi po Sloveniji posiljevali Muslimani, bi kaj kmalu začeli iz jam vlačiti njihova trupla. Nič bat.

makedonija je bivša jugoslovanska republika

še 27 let nazaj smo bili v isti državi

sedaj se dogaja pospešen uvoz albancev, ker komunistom tako pade kaj v žep, če bi zaposlovali delodajalci slovence, bi jim pa morali plačati vse, kar piše v zakonih in za komuniste ne bi nič ostalo

remember: pri korupciji smo na prvem mestu
[/quote]

Ja. Za razliko od tebe sem bila v Makedoniji, še ko je bila del Jugoslavije.
In že takrat so imeli pol albancev, nekatere pokrajine so bile čisto albanske.
Kaj točno ima to s Slovenijo?
Aja…a pa ti veš, kaj je to komunizem? Dej si no mal poguglat pa mi povej, katera stranka ali politik
pri nas se gre komunizem. V dejanskem pomenu besede, seveda.
Kaj če bi se scivilizirali, pa ne bi vsemu, kar vam ni všeč, rekli komunizem? A to ne gre?
[/quote]Očitno si ti bila en drek, le s tumasto betico noriš po forumu. Makedonija je bila popolnoma primerljiva Sloveniji po standardu in kulturi z nekaj malega Albancev, ki si nikakor niso mogli privoščit, da bi delali težave. Danes Makedonije praktično ni več, imajo albanske enklave, kjer vstopajo lahko le Albanci, cilj jim je popolnoma zavzet Makedonijo in jo etnićčno očistit. Miru ni in ga ne bo, tudi prosto se ne boš sprehajala povsod, kot se zaenkrat še vedno lahko povsod po Sloveniji.
In kako si lahko tako zabita, da če je Evropi ponekod stanje slabo, da Slovenija bo pa ostala oaza miru. In nihče ni rekel, da se bo Sloveniaj ali katerakoli evropska država islamizirala v enem letu, se pa to dogaja in to že mnogo pred migrantskim valom. Prišleki so se lepo integrirali v politiko, imajo moč, zdaj pa prihajjo z migracijo še množice, ki jim bodo služile.

Si že videla kakega muslimana, da bi se prilagodil, da bi njegovi otroci, ki so drugi rod sprejeli evropske vrednote in kulturo? Ga ni in ga ne bo, ti si ničvrednica tudi za tu rojenae kot ženska in nevernica in za njih nisi in ne boš vredna življenja nikoli. PO aše kar naprej tišči zabito glavo v riti in propagiraj. Slovenske lezbačaste feministke ste res nekaj posebno tumpastega, ker evropske feministke ne podpirajo migracije.

Multikulti začne se počasi naseljevanje potem se prevzame kontrola in konča se življenje kot ste ga poznali zdo zdaj. Makedonija je že zelo daleč še 20 let pa bo to albanska država .

Če bo šlo tako naprej bodo Četniki spet aktualni. V sto letih se bomo ugotovili, da so imeli Breivik, Karađić in Mladić čisto prav. Jav, jav, jav.

Po moje se je ženski v Bruslju izsušila finančna pipica, zdaj pa je bilo vse drugo krivo. Ni bilo dost socializma, pa ji je Slovenija zadišala.

New Report

Close