Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus posledice, smrtnost

posledice, smrtnost

Pozdravljeni,

mene pa zanima kakšne imate posledice korone, pravijo da je smrtnost zelo nizka, razen za tistega ki umre je smrtnost 100%.

Moj dedi je umrl 100% nekaj casa ga ni bilo priblizno ratio 50:50 je bil prisoten ko je umrl pa ga res ni bilo 100% cepljen in vse kam gre ta narod na splosno

Tudi jaz ne vem, edino kar mi je jasno je, da je smrtnost 100% samo za tiste ki umrejo. Kaj pa za nas žive? Nič ne povedo hjoj

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena mami Sabina, 03.08.2021 ob 18:48

Tudi jaz ne vem, edino kar mi je jasno je, da je smrtnost 100% samo za tiste ki umrejo. Kaj pa za nas žive? Nič ne povedo hjoj

Kot vsakdanji uzivac zraka, me je strah oditi iz hise… Bojim se koronavirus delcev v mesanih plinih ki vrgolijo po zraku… Zelim izvedeti kaksna je smrtnost zdravih ljudi predem stopim v naravo in med druge pristne ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Štefka100, 03.08.2021 ob 18:57

Kot vsakdanji uzivac zraka, me je strah oditi iz hise… Bojim se koronavirus delcev v mesanih plinih ki vrgolijo po zraku… Zelim izvedeti kaksna je smrtnost zdravih ljudi predem stopim v naravo in med druge pristne ljudi.

Tudi jaz se bojim, doma imamo 87 letnico, sicer še hodi pa vse ampak korona bi jo verjetno pobrala. Nekateri pravijo, da te tudi korona pivo ščiti, morda celo bolje od cepiva??

Odgovor na objavo uporabnika
Zmedena mami Sabina, 03.08.2021 ob 19:02

Tudi jaz se bojim, doma imamo 87 letnico, sicer še hodi pa vse ampak korona bi jo verjetno pobrala. Nekateri pravijo, da te tudi korona pivo ščiti, morda celo bolje od cepiva??

cepivo je samo za debile in ovce

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 03.08.2021 ob 19:09

cepivo je samo za debile in ovce

Mavrica Ali tvoje ime namiguje na nekaj nevernega? S takim imenom vas osebno nemorem resno jemat.

Tudi mi se ne nameravamo cepit, če pa že bi to naredila iz varnosti za starejše družinske člane. astra zenek se mi zdi še najbolje

Odgovor na objavo uporabnika
Štefka100, 03.08.2021 ob 19:11

Mavrica Ali tvoje ime namiguje na nekaj nevernega? S takim imenom vas osebno nemorem resno jemat.

štefka kolk si ti butasta, jaz se javljam iz za one strani mavrice, a veš kje je to???

ona stran mavrice? imaš v mislih nebesa?

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 03.08.2021 ob 19:21

štefka kolk si ti butasta, jaz se javljam iz za one strani mavrice, a veš kje je to???

Jaz sem odrasla zenska in vi ocitno niste kako si drznete govoriti tako grdo to pove veliko o vas ste zmerno porstaska oseba ki ni ulikana… ne zamerim vam prevec vsi na tem svetu nemoremo biti trezni v glavi zelim vam precudovito popoldne draga mavrica iz Ljubljane

Odgovor na objavo uporabnika
Štefka100, 03.08.2021 ob 19:28

Jaz sem odrasla zenska in vi ocitno niste kako si drznete govoriti tako grdo to pove veliko o vas ste zmerno porstaska oseba ki ni ulikana… ne zamerim vam prevec vsi na tem svetu nemoremo biti trezni v glavi zelim vam precudovito popoldne draga mavrica iz Ljubljane

napiše se PROSTAŠKA (vem da sem) in OLIKANA!

pa tole si poglej in ko prebereš se mi zahvali, ker te prostaška oseba informira!

https://dokumentarac.hr/covid-19/dr-david-martin-oni-svjesno-ubrizgavaju-smrtonosni-agens/

tuji mediji se opravičujejo ljudem, ker so lažno poročali o PLANDEMIJI

https://dokumentarac.hr/covid-19/izvanredna-vijest-urednik-bild-a-javno-se-ispricava-zbog-laznog-straha-kojeg-su-sirili/

namerno masovno ubijanje ljudi- G E N O C I D

https://dokumentarac.hr/covid-19/dr-david-martin-oni-svjesno-ubrizgavaju-smrtonosni-agens/

dejstva ki jih morate upoštevati:

-virusa nikoli niso izolirali- NIKOLI, kljub ponujeni nagradi 1,5 milj. dolarjev

– PCR testi so popolnoma goljufivi, ne znajo ločiti od gripe in prehlada, kar je potrdil avtor nobelovec testa

-cepiva so smrtonosna in to namerno- izvajajo GENOCID, pobiti želijo čim več ljudi

– septembra se prične v Nemčiji sojenje tej bandi, spremljajte ta dogodek, kjer bo več sto znanstvenikov iz celega svta pričalo proti tej skorumpirani bandi!

New Report

Close