Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poslovne ženske – dolgi lasje

Poslovne ženske – dolgi lasje

Očitno ni tako neumna, če folk verjame temu. Saj se ni treba razburjati nad mano, daj se potem raje nad ostalimi, ki očitno temu dajejo neko težo. Meni osebno dol visi, če hodiš po svojih laseh. Tvoji lasje, tvoja stvar. Meni pa še vedno niso všeč in večina teh dolgolask ima pravo fobijo pred škarjami. Posledično je to grdo, po vrhu pa celo tragikomično, ko se tako oklepajo enih las. Ne, nisem ljubosumna, sem bila tudi sama včasih dolgolaska, celo z zelo lepimi gostimi lasmi, pa mi nikoli ni bil problem se postriči na krajše. Večina vas dolgolasih ima pravzaprav precej slabše lase od mene, pa tako jokcate. Ja, to mi pa je in vedno bo neumno. Las je še vedno samo las.
[/quote]

Ja, za zelo dobro kratko frizuro je treba imeti zelo kvaliteten las. Ni bolj gtoznega kot kratki in poskubljeni, švoh in redki.
Torej, kot Naomi Campbell, moramo vse lasulje na glavo. S kakšno dolžino?
Nimamo vse frisov Nine Gazibara in še kakšne lepotičke, ki se ji starost na obrazu ne vidi.
Čemu motijo lepo speti lasje? Saj to je vendar lepa tradicija.
Kratke lase so imele le ženske z lasuljami.

Meni se dozdeva, da se ženske, ki se bojijo starosti, strižejo na kratko, misleč, da jih pomlajuje. Mnoge zgledajo v glavo kot oskubljene ali kot fantički, postarani sicer.
Za lep paž potrebuje ženska res bp lase in fiziognomijo obraza.

Ja, za zelo dobro kratko frizuro je treba imeti zelo kvaliteten las. Ni bolj gtoznega kot kratki in poskubljeni, švoh in redki.
Torej, kot Naomi Campbell, moramo vse lasulje na glavo. S kakšno dolžino?
Nimamo vse frisov Nine Gazibara in še kakšne lepotičke, ki se ji starost na obrazu ne vidi.
Čemu motijo lepo speti lasje? Saj to je vendar lepa tradicija.
Kratke lase so imele le ženske z lasuljami.

Meni se dozdeva, da se ženske, ki se bojijo starosti, strižejo na kratko, misleč, da jih pomlajuje. Mnoge zgledajo v glavo kot oskubljene ali kot fantički, postarani sicer.
Za lep paž potrebuje ženska res bp lase in fiziognomijo obraza.
[/quote]

Saj obstaja med skrajnostmi še kaj. Se strinjam, da čisto kratki lasje pristojijo redkim. Malo daljši (pa ne prek ramen) pa zagotovo vsem. Vedno se najde frizura, ki je optimalna za lase in obraz.
Bolj grozni od kratkih oskubljenih las (mimogrede, kratki takšni so še vedno boljši od dolgih takšnih revnih las) so samo dolgi repasti lasje, ki že zaradi teže nimajo nikakršne oblike. Da o tisti revščini na konceh sploh ne govorimo. Potem pa to zaviješ okrog glave, pa je? Meni grdo.

No, zelo uspešne igralke, torej estrada, se na to požvižgajo. Pa so zelo poslovne, če jih gledamo “po njihovi teži”.
Zelo malo jih je kratkolasih, prej obratno, sploh najstarejše.
Tiste, ki nimajo kvalitetnih las, nosijo daljše lasulje.
[/quote]

Zelo se motiš!

https://www.liveabout.com/a-photo-gallery-of-celebrities-with-short-hair-347111

V tem brilirajo predvsem angleži in nemci. Pri takem kiksu se je za vprašat koliko si poslovna in predvsem, če sploh si.

Preveč ameriških filmov in serij gledaš.

V tem brilirajo predvsem angleži in nemci. Pri takem kiksu se je za vprašat koliko si poslovna in predvsem, če sploh si.

Preveč ameriških filmov in serij gledaš.
[/quote]

LOL, ne, ne gledam. Sploh.
Pa Angleži in Nemci se piše z veliko, če si že tako superiorna, bi pa to res lahko vedela?

Očitno ni tako neumna, če folk verjame temu. Saj se ni treba razburjati nad mano, daj se potem raje nad ostalimi, ki očitno temu dajejo neko težo. Meni osebno dol visi, če hodiš po svojih laseh. Tvoji lasje, tvoja stvar. Meni pa še vedno niso všeč in večina teh dolgolask ima pravo fobijo pred škarjami. Posledično je to grdo, po vrhu pa celo tragikomično, ko se tako oklepajo enih las. Ne, nisem ljubosumna, sem bila tudi sama včasih dolgolaska, celo z zelo lepimi gostimi lasmi, pa mi nikoli ni bil problem se postriči na krajše. Večina vas dolgolasih ima pravzaprav precej slabše lase od mene, pa tako jokcate. Ja, to mi pa je in vedno bo neumno. Las je še vedno samo las.
[/quote]

Imam lase takšne dolžine, kot mi je všeč in je trenutno kar moderno – torej do ramen, pa rahlo zavite (meni se to zgodi po naravi). Imam srečo tudi s kvaliteto. Imela sem pa že vse mogoče dolžine, do riti in na dva cm, prav tako vse mogoče barve. In kar se tiče uspešnosti v poslu in pri nasprotnem spolu, ne bi rekla, da je imela dolžina las bistveni vpliv, se mi je pa veliko več dogajalo s kratkimi lasmi kot z dolgimi, ampak to je bilo verjetno odvisno predvsem od življenjske faze.

Hotela sem pa napisat, za božjo voljo, dolgolaske, treba je hodit k frizerju! Pa dajte no reskirat tistih 20 evrov na štiri, pet mesecev, da vas nekdo strokovno postriže. Verjemite, da so lepi, vzdrževani, strokovno postriženi lasje 25-krat lepši, tudi če so 20 cm krajši, od tistih štren na koncu, po možnosti pobarvanih na blond in že čisto zbledelih. Moja trenerka na fitnesu ima take lase, ma bi jo lastnoročno postrigla, ker to ni za nikamor! Že tako ima prej kot ne redke lase, zadnjih 20 cm dolžine (do sredine hrbta cirka) se pa še ta revščina razredči na cirka polovico. Izgleda obupno! Druga trenerka ima pa res prvovrstne lase – ampak dolžino vzdržuje nekje na ramenih. In se vidi, da hodi k dobremu frizerju.

Imam lase takšne dolžine, kot mi je všeč in je trenutno kar moderno – torej do ramen, pa rahlo zavite (meni se to zgodi po naravi). Imam srečo tudi s kvaliteto. Imela sem pa že vse mogoče dolžine, do riti in na dva cm, prav tako vse mogoče barve. In kar se tiče uspešnosti v poslu in pri nasprotnem spolu, ne bi rekla, da je imela dolžina las bistveni vpliv, se mi je pa veliko več dogajalo s kratkimi lasmi kot z dolgimi, ampak to je bilo verjetno odvisno predvsem od življenjske faze.

Hotela sem pa napisat, za božjo voljo, dolgolaske, treba je hodit k frizerju! Pa dajte no reskirat tistih 20 evrov na štiri, pet mesecev, da vas nekdo strokovno postriže. Verjemite, da so lepi, vzdrževani, strokovno postriženi lasje 25-krat lepši, tudi če so 20 cm krajši, od tistih štren na koncu, po možnosti pobarvanih na blond in že čisto zbledelih. Moja trenerka na fitnesu ima take lase, ma bi jo lastnoročno postrigla, ker to ni za nikamor! Že tako ima prej kot ne redke lase, zadnjih 20 cm dolžine (do sredine hrbta cirka) se pa še ta revščina razredči na cirka polovico. Izgleda obupno! Druga trenerka ima pa res prvovrstne lase – ampak dolžino vzdržuje nekje na ramenih. In se vidi, da hodi k dobremu frizerju.
[/quote]

Res je.

Tako kot tale mama – punčkasto oblačenje in čez rit dolgi lasje, jo pa večkrat srečam v Ljubljani v kičastih oblekah in rutah:
Vaš link

Svoji hčeri je v starosti ca. 6 let začela barvat lase na rdeče, in jo oblači punčkasto še sedaj, ko je hči že zdavnaj študentka:
https://www.dolenjskilist.si/media/objave/slike/v/novice/2012/06/12/3_os_pesnice_z_otonom.jpg (punčka v lila oblekci)

Pa celo v nekem polnočnem klubu sta enkrat nastopali med nadarjenimi otroci in njihovimi starši – meni rahlo zafnano in čisto nič kaj zelo umetniško.

Najbol dogocajtne so tiste babe k majo cel lajf enako barvo in enako frizuro. K lasujla.

Sem ravno hotela vprašat, če se ne naveličate 50 let ene in iste frizure?

Sem ravno hotela vprašat, če se ne naveličate 50 let ene in iste frizure?
[/quote]

A to sprašujete tiste babe, ki imate 50 let jajčeglavce ob sebi?

Sem prava Mona: lase imam dolge malo čez ramena (ne sežejo do sponke):):):)

Saj je že, pa ne enkrat. Se pa lisičko dela, ja, pri teh letih je še mladenka, naj ji bog požegna še veliko tako lepih let.
[/quote]
Le kako naj ne bo mladenka, saj nič ne dela?!
Nima nobenih skrbi. Za vse so poskrbeli drugi! Od jutra do večera ima čas.

Res je.
[/quote]

Tudi ti si fina gospa tako kot grda resnica! Imata denar za frizerja in kozmetičarko, medtem, ko smo pošteni Slovenci prisiljeni delati za kruh, pa naj bo črni, samo, da je kruh! Nimamo denarja, da bi bili vsak dan pri frizerju in kozmetičarki!
Spočiti in s polnim želodcem imata čas soliti pamet drugim!

A to sprašujete tiste babe, ki imate 50 let jajčeglavce ob sebi?
[/quote]

Tisti jajčeglavci si niso sami krivi, da so plešasti. Da ste ve starke z dolgimi štrenami dolgočasne, ste pa čisto same krive.

In kaj je s temi osebami na fotkah dejansko narobe?

In kaj je s temi osebami na fotkah dejansko narobe?
[/quote]

No, diagnoze res ne poznamo. Lahko pa ocenimo videz. Te dolge zavese naredijo glavo majhno. Pardon, majhna je že od začetka, zdaj zgleda samo še manjša.

Tudi ti si fina gospa tako kot grda resnica! Imata denar za frizerja in kozmetičarko, medtem, ko smo pošteni Slovenci prisiljeni delati za kruh, pa naj bo črni, samo, da je kruh! Nimamo denarja, da bi bili vsak dan pri frizerju in kozmetičarki!
Spočiti in s polnim želodcem imata čas soliti pamet drugim!
[/quote]

Delam za denar – nihče mi ni nič šenkal, tudi pošteno je zaslužen, davki plačani, enga frizerja si pa res lahko privoščim😱
Solim pa samo hrano.

Se gibam v poslovnem svetu. Kratkolaske so obicajno vse starejse od 55 let, torej gre za stil frizure neke generacije. Mlajse imajo vecinoma dolge lase, vsaj do dolzine paza. Taksne frizure jih pomladijo, medtem ko kratka frizura na starejsi zenski po mojem okusu doda leta.

Poznam vec odvetnic nad 40 let. Vse imajo vsaj dolzino paza. Poglejte npr. Nino Z. Klemencic, Katarino Kresal ipd.

Podpis pod tole.
Tudi moje mnenje je, da so ženske z dolgimi lasmi lenobe. Ne znajo, niti se jim ne da urejat lase. Denarja za frizerja nimajo oz. jim ga je škoda in potem je najbolj enostavno imeti dolge lase.

Podpis pod tole.
Tudi moje mnenje je, da so ženske z dolgimi lasmi lenobe. Ne znajo, niti se jim ne da urejat lase. Denarja za frizerja nimajo oz. jim ga je škoda in potem je najbolj enostavno imeti dolge lase.
[/quote]

Isto vela za vse babe k majo skoz isto frizuro.

Isto vela za vse babe k majo skoz isto frizuro.
[/quote]

najhujše so ženske, ki so že 20, 30, 40 let z enim in istim jajčeglavcem. Same se morajo zaradi jajčeglavca polivat kemijo po buči in hodit k frizerju na razne tretmaje, zraven pa letalna pista, ki je kosmata povsod, samo tam ne, kjer bi bilo treba. Tudi jajčeglavec bi si lahko omislil presajanje las tako kot recimo Ronaldo, ali pa vsaj lasni vložek tako kot Lado Bizovičar in Trump. Ampak ti dedci so preleni in imajo premalo denarja, da bi se vsaj malo uredili. Potem pa od svojih žensk (saj drugih ne dobijo) vsaj občasno zahtevajo seks in boge reve jih morajo enkrat na mesec pripustiti, da je mir v hiši in kredit še naprej odplačan. In medtem, ko dajajo noge narazen in jim jajčeglava vsa potna pritiska na joške, z zlobo razmišljajo o ženskah, ki jim tega ni potrebno početi.

najhujše so ženske, ki so že 20, 30, 40 let z enim in istim jajčeglavcem. Same se morajo zaradi jajčeglavca polivat kemijo po buči in hodit k frizerju na razne tretmaje, zraven pa letalna pista, ki je kosmata povsod, samo tam ne, kjer bi bilo treba. Tudi jajčeglavec bi si lahko omislil presajanje las tako kot recimo Ronaldo, ali pa vsaj lasni vložek tako kot Lado Bizovičar in Trump. Ampak ti dedci so preleni in imajo premalo denarja, da bi se vsaj malo uredili. Potem pa od svojih žensk (saj drugih ne dobijo) vsaj občasno zahtevajo seks in boge reve jih morajo enkrat na mesec pripustiti, da je mir v hiši in kredit še naprej odplačan. In medtem, ko dajajo noge narazen in jim jajčeglava vsa potna pritiska na joške, z zlobo razmišljajo o ženskah, ki jim tega ni potrebno početi.
[/quote]

Nisem čisto dobro razumela, kaj ima tvoje klobasanje veze z ženskimi frizurami. Ampak po moje si samo pozabila vzeti modro tableto danes. Priporočam dvojno dozo.

Nisem čisto dobro razumela, kaj ima tvoje klobasanje veze z ženskimi frizurami. Ampak po moje si samo pozabila vzeti modro tableto danes. Priporočam dvojno dozo.
[/quote]

to pa verjamem, da nisi razumela. Peroksid očitno prežge tudi lobanjo in počasi poje možgane.

to pa verjamem, da nisi razumela. Peroksid očitno prežge tudi lobanjo in počasi poje možgane.
[/quote]

Aha, pol pa ni tableta kriva, peroksid ti nagaja.

New Report

Close