Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poslušalka Radia Ognjišče je prosila Boga za ozdravitev bolnice v zadnjem stadiju raka

Poslušalka Radia Ognjišče je prosila Boga za ozdravitev bolnice v zadnjem stadiju raka

Saj veš, kaj bom rekla…. Spančkat boš moralo iti.
[/quote]

Po pasalo po južni za pol urce, ja. Tebi tudi siesta ne prime več.

Po pasalo po južni za pol urce, ja. Tebi tudi siesta ne prime več.
[/quote]

Ajde, gremo. Špampet!

Ajde, gremo. Špampet!
[/quote]

O, to pa ne! PO južni sem reklo. Golažek se še kuhlja.

Molitev ni nič drugega kot mantra s katero se premakneš v neko stanje, ekstazo, ki omogoča zmanjšanje občutkov bolečine. Nima pa nobene veze z bogom in podobnimi pravljicami. Boga si je nekoč izmislil človek, ker ni razumel naravnih pojavov in potem so nekateri ugotovili, da se da na račun ideje o bogu in premetenega psihološkega znanja o človekovih slabostih lepo živeti in manipulirati z maso ljudi. Nastajale so zgodbice ki jih lahko preberete v svetem pismu in ostalih tako imenovanih svetih knjigah.
RKC ima te zadeve temeljito naštudirane v teološki doktrini…kako to deluje v praksi ste pa imeli priložnost videti v dokumentarcu Za tančico mošej.
Vedno gre za pralnice možganov kjer nekateri od tega živijo in manipulirajo z maso ljudi.

Saj res…. Enkrat sem med vožnjo po enih rovtah samo na eni frekvenci naletela na nek program. Malce poslušam, neke čudne tematike, malce za moj okus čudna glasba.. In se mi posveti, da poslušam Radio ognjišče. Seveda sem radio takoj ugasnila. Ker, kot sem rekla, ga že NAČELOMA, IZ PRINCIPA ne poslušam.

Ampak res…le ta radio je bilo mogoče sprejemati. Agresivni do amena, v vsakih rovtah jih najdeš. :-DD
[/quote]

Ko boste sami na ablasti ukinite radio Ognjišče. Ministri bodo že ta pravi. :))

[img]http://shrani.si/f/3R/VP/1PoZ8pLZ/4/butli.png[/img]

Težko razumem, da se iz človeka v stiski delate norca:((

Vse kar si upam ta trenutek želeti je, da avtor tega nesrečnega in ponesrečenega posta ne bi nikoli hodil po poteh uboge gospe…
[/quote]
Ne dela se norca iz človeka v stiski, ampak iz človeka s stisnjenimi možgani, ki kliče na radio Ognjišče in kvasi neumnosti.
Spomnite se svetovnega nogometnega prvenstva leta 1994. V finalu igrali Brazilija in Italija. Cel svet je po TV gledal tudi enega italijanskega fantka, ki je že cel dan in potem celo tekmo – sploh ni upal gledat! – molil, da zmaga Italija.
Italija popušila.
Torej, molitev deluje?
Ja, če ob loncu na prižganem štedilniku moliš, da bo voda zavrela.

A zakaj jih ohranjajo pri življenju in trplenju kljub smrtnemu scenariju? Ravno zaradi vas in poslušalcev Ognjišča, ki nasprotujete evtanaziji. Raje vidite, da človek trpi, samo da se ga ne “ubije”. Na radiu pa naivno prosite za ozdravitev?
[/quote]
To pa ne bi drzalo; evtanazija se zdaj ni uzakonjena pa so ze skoz levaki na oblasti;mislim da gre evtanazija predvsem zdravnikom v nos ker potem ne bi mogli vec igrati bogov;in nabijati v nebo dragih stroskov zdravljenja za neozdravljive

Ko boste sami na ablasti ukinite radio Ognjišče. Ministri bodo že ta pravi. :))

[img]http://shrani.si/f/3R/VP/1PoZ8pLZ/4/butli.png[/img]
[/quote]

Glej….lahko popaš kolikor hočeš te svoje nebuloze pod moj nos, ampak prebrala jih ne bom. In za zlorabo nickov boš odgovarjal sam.

Pa?

Ext, sem ti rekla danes zjutraj, da je nemogoče, da bi kakšna greznica ne prišla se praznit name. Evo ga greznico, v tej temi se je pojavil. :-DD


No, ampak roke na noge… mičken pa si sama kriva, a ne de:-))


No, ampak roke na noge… mičken pa si sama kriva, a ne de:-))
[/quote]

Zakaj že?

Zakaj že?
[/quote]
:-)))) noja, da le ni dolgčas.


:-)))) noja, da le ni dolgčas.
[/quote]

To drži. Meni je uspelo že celo stanovanje med tipkanjem na MON spucat.

To drži. Meni je uspelo že celo stanovanje med tipkanjem na MON spucat.
[/quote] Men pa razen cunj še nič….drek. Se vlečem kot parlamentarc…

Vem, grdo zveni, ampak norca se pa ne delam. Kot si napisal, na koncu tudi jaz ali kdo od mojih bližnjih lahko zboli za rakom. Point je v tem, da ne moreš prositi nekoga, da bo gospa ozdravela, če se že vnaprej ve, da to danes (še) ni mogoče. To je kruta realnost. Poslušalkin odraz pa pomeni naivnost in/ali zatiskanje oči pred resnico.
[/quote]

In kaj to tebe briga? Pusti jo naj dela kar hoče, če ji bo zato lažje pri srcu. Tebe zaradi njenih dejanj čisto nič ne boli!!

In kaj imaš ti pri tem? Oziroma kaj te briga?

O moči molitve; smrt je za vse in je edina popolnoma pravična stvar na tem svetu. Molitev pa lahko v zadnjih trenutkih življenja človeka umiri in pripravi na konec. Preberite si kako je svoj konec dočakal Maksimiljan Kolbe, danes svetnik, ki je z molitvijo olajšal smrt sebi in svojim sotrpinom v Aushwitzu:

“Konec julija 1941 je iz taborišča Aushwitz pobegnil jetnik. Ker ubežnika niso uspeli najti, so bili kaznovani vsi jetniki iz bloka številka 14, v katerem je bil tudi pater Maksimiljan Kolbe. Najprej so stali na vročem soncu, niso smeli sedeti, niso smeli zaspati … Potem je poveljnik Fritsch izbral določene jetnike, ki bodo morali umreti v bunkerju smrti – zaradi lakote.
Ko je z izštevanjem določil nekega moža, Franciszka Gajowniczka, očeta osmih otrok, je le-ta ves obupan zajokal: “Moja žena, moji otroci!”
In tedaj je iz svoje vrste stopil jetnik številka 16670, Maksimilijan Kolbe, in rekel poveljniku, da želi umreti namesto tega jetnika, ki je zajokal zaradi svoje družine.
“Kdo pa si?”
“Katoliški duhovnik!”
Presenečeni Fritsch je sprejel.
Skupino izbranih nesrečnežev so odpeljali v bunker, v celico lakote, kjer so bili ujetniki zaprti brez svetlobe, vode in hrane dokler niso pomrli v agoniji, joku in vpitju.
Vanj so strpali vso skupino.
Očividci so potem pripovedovali, da je bilo tokrat vse drugače kot običajno. Iz bunkerja se niso slišale kletve, ni se slišalo vpitja in joka … Iz bunkerja so se slišale molitve, petje … Kolbe je v celici lakote spodbujal ostale može s pesmijo, molitvijo in da bodo kmalu z Marijo v nebesih. Vsakič, ko so stražarji preverili stanje v celici, so Kolbeja našli ali stoječega ali klečečega sredi celice. Ob tem je ohranjal miren obraz do vseh tistih, ki so vstopali. Maksimilijan je tako pripravil na smrt vse ljudi v celici smrti, po dveh tednih brez hrane in vode je bil živ samo še on. Varnostnik, ki je želel bunker izprazniti, je zadal Kolbeju injekcijo fenola. Nekateri, ki so bili prisotni ob tem smrtnem udarcu, so rekli, da je dvignil levo roko in mirno čakal injiciranje. To se je zgodilo 14. avgusta 1941. Naslednji dan, na praznik Marijinega vnebovzetja so upepelili njegove posmrtne ostanke.”


Nauk zgodbe: ko ti nekdo grozi, da te bo ubil, se ne pritožuj, protestiraj in bori za svoje življenje (“vpitje in kletve”), ampak moli in se pusti ubiti.
O, ja, Cerkev ima take najrajši: samo tiho bodi in naredi, kar jaz rečem.
In take ima najrajši tudi vsaka oblast. Pa vsak ropar. In vsak posiljevalec. Ne se upirat in protestirat, ampak moli in pusti.


Nauk zgodbe: ko ti nekdo grozi, da te bo ubil, se ne pritožuj, protestiraj in bori za svoje življenje (“vpitje in kletve”), ampak moli in se pusti ubiti.
O, ja, Cerkev ima take najrajši: samo tiho bodi in naredi, kar jaz rečem.
In take ima najrajši tudi vsaka oblast. Pa vsak ropar. In vsak posiljevalec. Ne se upirat in protestirat, ampak moli in pusti.
[/quote]

Vidis kak bedak si ,ta drzava te vsako leto malo bolj stiska in ubija ti pa vse to stoicno prenasas;pa te ne moti;nato pa pises take bedastoce zgoraj in se mislis kak si oaneten izpadel? Kot tara s ki se kao bori proti stereotipim sama oa jih je polna in predsodkov;le preberi njene zapiske kako se je vozila po rovrah in vkeklo je samo radio ognjisce;se bojim da je ona kaj drugega vlekla pol pa ima prisluhe…


Nauk zgodbe: ko ti nekdo grozi, da te bo ubil, se ne pritožuj, protestiraj in bori za svoje življenje (“vpitje in kletve”), ampak moli in se pusti ubiti.
O, ja, Cerkev ima take najrajši: samo tiho bodi in naredi, kar jaz rečem.
In take ima najrajši tudi vsaka oblast. Pa vsak ropar. In vsak posiljevalec. Ne se upirat in protestirat, ampak moli in pusti.
[/quote]
Preden napišem, da si bumbar…. Dokler se s tem nekdo ne okorišča, je čisto vseeno s čim si olajša življenje. Tudi božiček ima placebo efekt. Če verjameš.

Kupimo ji pri Jaki Bitencu nedovoljeno konopljino smolo s THC, da bo odšla brez bolečin ! Stane nekje 400 eur mesečno.


Ne dela se norca iz človeka v stiski, ampak iz človeka s stisnjenimi možgani, ki kliče na radio Ognjišče in kvasi neumnosti.
Spomnite se svetovnega nogometnega prvenstva leta 1994. V finalu igrali Brazilija in Italija. Cel svet je po TV gledal tudi enega italijanskega fantka, ki je že cel dan in potem celo tekmo – sploh ni upal gledat! – molil, da zmaga Italija.
Italija popušila.
Torej, molitev deluje?
Ja, če ob loncu na prižganem štedilniku moliš, da bo voda zavrela.
[/quote]

Človek ki kliče na radio in kvasi neumnosti je v tem primeru človek v stiski in prav zato to počne. Torej se dela norca iz človeka v stiski, pa obračaj kakor hočeš. Ni važno, kakšno mnenje imaš o molitvi in veri, ampak tolk pameti menda premoreš, da ti je to jasno. Človek, ki trpi naredi vse mogoče, da vsaj malo olajša bolečino. Tudi pokliče na radio in kvasi neumnosti. In še enkrat vprašam, zakaj je treba te ljudi razmesarit? A tebi kaj škodijo, če molijo za nekoga? Delajo komu drugemu kaj slabega? Če je molitev farbanje v glavo, farbajo sami sebe in je to izključno njihov problem. Torej zakaj taka mržnja? In zakaj pravzaprav ateisti poslušate ta radio?

…. deluje zato, ker ima placebo učinek na ljudi ( v pozitivnem smislu) in ne zaradi boga.
To je moje mnenje.

T.i. ateusti so kot Malek ;ne bi se radi do konca zasrali Mariji pa za vsak slucaj kdaj zmolijo kak Ocenas;slucajno prestavijo na Ognjisce ker nic kaj drugega ne vlece v rovtah ( severina pa to() in vcasih zatavajo slucajno na Brezje zatavajo…

New Report

Close