Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posmrtna izkušnja

Posmrtna izkušnja

Kompletno gromozansko vesolje je materialni svet. Lahko bi rekli snovni svet, ki je iz neke snovi.
Človek kot materialno bitje je tudi iz snovi.
Če obstaja materialni svet (snovni svet) potem morda obstaja tudi nematerialni svet (nesnovni svet).
V materialnem svetu so materialna bitja v nematerialnem svetu so nematerialna bitja.
Materialno bitje ne vidi nematerialnega sveta in nematerialnih bitij.
Poraja se vprašanje ali nematerialna bitja vidijo materialna bitja.
Po vsej verjetnosti ne. Nisem pa absolutno prepričan. Ne vem.

Naj bi videli.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


[/quote]

Hvala.

Uporabil sem dve skrajnosti. Materialni svet in na drugi strani nematerialni svet.
Lahko bi razdelili svetove tudi tako:
grobosnovni svet na eni strani, finosnovni svet na drugi strani.
Materialni svet je kot grobosnovni svet.
Materialno telo je grobosnovno telo.

Posmrtna izkušnaj je tista, ko boš dobilo dve lopati zemlje čez rit, pa potem pridi povedat, kako je kaj. Ti, ki kvasijo pa niso umrli in ne morejo imet posmrtnih izkušenj.

Imajo lahko izkušnje čudnih sanj kot posledico narkoze in podobnih substanc. Se še danes dobro spomnim narkoze iz otroških let, sem tudi padal v nek neskončen prepad (edine take sanje v celem življenju), pa niti približno nisem umrl, sem se prehitro začel zbujat, sploh še niso dokončali. Se spomnim, kako so govorili, da je treba pohitet, da se zbujam.

Materialno telo je grobosnovno telo.
V materialnem telesu, grobosnovnem telesu je finosnovno telo, ki sovpada z materialnim telesom. Poznan je izraz astralno telo. Na netu je kar precej napisanega o astralni projekciji.
To je področje OBE, out of body experience. Izventelesne izkušnje. To se da krasno natrenirati, seveda kogar to zanima. Ko z astralnim telesom zapustite materialno telo, ti dve telesi povezuje neka takoimenovana srebrna vrvica. Nekatere trditve so take, da če pride do prekinitve te vrvice se ne da več priti nazaj v materialno telo.

Če kdo misli, da smrt obstaja in da potem ni nič več se krepko vara.


Tudi ti boš lahko šele potem povedalo, ko dobiš dve lopati zemlje čez rit. Do sedaj še nobeden ni prišel nič povedat ne o materialne, ne o ne materialnem. Za glasove, ki jih imaš v betici pa že dolgo dobo obstaja diagnoza.

Itak, ker imaš ti poseben pomen na svetu izmed vseh živih bitij, ne? Obstaja, gnoj, pepel, plini,…, v to se spremeniš.

Pa zakaj prehitevate??? Vsi jo bomo doživeli.

Viharni… Kam gre pa duša? Al je kr konec? Tema? Fertik?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Ti si ena duša, to je enako kot račuanlnik, kam gredo biti, ko crkne.

Saj sem ze zadnjic pisal… Res misliš da se zaman rodiš živiš in umreš kot da nikoli nisi obstajal?

Tako mimogrede drugače se grozne stvari opisujejo ko končaš bivanje na zemlji.
To kar sledi… Ej ni se za zaje,bavat

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Dobro je dobro, ko prehajate v dobi take tehnologije, kot jo imamo danes, k ploščati zemlji, potem ni čudno niti to kar kvasite.

Kam gre pa duša? Al je kr konec? Tema? Fertik?

Vidiš. tudi o tem bi lahko danes kaj povedal na protestu vseh protestov, na revoluciji vseh revolucij. Zakaj niste še te tematike odprli?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Prišel bi pa bi nas povedel. Sem vabil viharca pa nobenga od nikoder.
Drugič pridi pa nam pokaži kako se stvari streže.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Kam, da bi vas prišel pogledat? V Ljubljano? Da bi se pet ur vozil, da bi poslušal in gledal vas, ki mislite da je zemlja ploščata? Kaj si noro ti?
To da si vabil viharca se pa z njim zmeni zakaj ga ni bilo

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Duhovnik velikokrat reče, prah si in v prah se boš spremenil.

A danes se bova pa midva šla.

Ti si zdravnik… Veš kaj o okulistiki?
Če bi presekal človeško oko na pol… Se da preštet plasti z prostim očesom?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Ja, ko je konec, je konec. Tema.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne razumem zakaj se tako bojite večnega življenja.
To čemur se reče smrt je samo fikcija za nevedne.
V centru vašega srca nahaja se neskončno majhna zvezdica.
Ta neskončno majhna zvezdica nikdar in nikoli ne more umreti.

Ja bojimo se… Veš da se bojimo pi.zdo mater…

Ne vemo kje bomo koristili vavčer. Zato.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Dokler je samo zvezdica je še dobro, ko pa se bodo naselili v betico taki, ki te bodo odgrožali in preganjali, boš pa postal nevaren za okolico, ker boš dojemal, da te vsi okoli tebe ogrožajo in ti hočejo slabo. Potem boš pa moral it za par mesecev, da te pošlihtajo z zdravili, če se bo seveda sploh dalo.😁.

Viharni… Ti si prvi tak ki misli da ga ljudje ogrozajo in mu hocejo slabo.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Vavčer sem pred nekaj meseci oddal naprej.
Tam gor sem naredil napako.
Original naj bi duhovnik rekel, prah si in v prah se povrneš.
Torej, vavčer si in v vavčer se povrneš.
Lahko tudi, neskončno majhna zvezdica si in v neskončno majhno zvezdico se povrneš.

[*]

Zate sem vse tisto, kar imam navedeno na koncu vsake moje objave v podpisu al kakorkoli se že to reče.
in nič se midva ne bova šla. Prav nič. Si usekan

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close