Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posoja denarja

Posoja denarja

Vsak ki resno kontaktira kaj takega (vsi emaili z končnico gmail, resno podjetje :))…..bi moral dobiti skrbnika, ker zelo očitno ni zmožen sam se racionalno obnašati kot odrasel človek z razvitimi možgani. Resno, oglasite se na csd in vam bodo dodelili skrbnika.

Odgovor na objavo uporabnika
Ali pozna kdo, 10.02.2019 ob 16:14

Seveda je, preživnine ni veš, ker še ni bilo sodne obravnave, doklad je 47€.
Tako, da glede na to, da imam več kot 300€ najemnine hudičevo dobro znam z denarjem. Ker pa vidim, da ste tukaj sami taki, ki jih življenje ne more presenetiti, da vam povem. Skoraj 5000€ imam izvršbe na računu, ker sem bila bivšemu porok in ker mi je potekel limit di je banka vzela v petek mojo celotno plačo, nisi niti poslušali o kakšnem podljšanju. In ja posojilo rabim, da bom plačala najemnio in položnice, ampak itak vam se to ne more zgoditi.
Pa hvala vam vseeno za vspodbudne besede in lep pozdrav.

Prvič, na črnem trgu so obresti podivjane, plačala boš mnogo (pre) več. Poleg tega običajno to delajo negativci, ki velikokrat poizkušajo dostopat v tvojo zasebnost in te na nek način dodatno okrast, in se jih težko znebiš.

Drugič, najbolje poiskat zdrav denar pri kakem sorodniku ali znancu, razložit situacijo in se dogovorit za pogoje. Ljudje radi pomagajo v stiski, če si pošten in iskren do njih.

Tretjič, s tvojo banko banko ki ti je zaplenila plačo se ne boš mogla nič dogovorit, ker so oni samo izvrševalci zaplembe denarja za poplačilo dolga.

Če je pravi upnik, torej tisti ki je dal izvršbo na sodišče, banka ali finančna inštitucija, pokliči k njim, brez prepiranja predstavi situacijo in se poizkušaj dogovorit za ugodnejše obročno poplačilo na več manjših obrokov. Če z referenti ne bo šlo in se bodo nesramno in brez sočutja obnašali, zahtevaj šefe. Če ne bodo želeli po telefonu, pojdi osebno tja. Fair predstavi situacijo in malce zmerno dramatiziraj, poišči v tej ustanovi človeka s srcem, ker nekatere zanima samo služba in denar. Tvoja pravica je preživetje sebe in otroka in tega se zavedaj, ko komuniciraj z njimi.

Četrtič, kolikor vem se da preko CSD doseči, da ti od plače ostane nujen del za preživetje in stroške, točnih detajlov ne poznam, kontaktiraj svoj pristojni CSD, po telefonu poišči info tudi na drugih CSD in pobrskaj po netu. Pozanimaj se.

Oderuhov se pa izogni v velikem loku.

Vse dobro.

Dodatno: kolikor sem slišal lahko CSD izda neko upravno prepoved, s katero določi koliko denarja ti mora ostati na računu.

Seveda ves plačan denar zahtevaj od dolžnika torej bivšega, če je bil on tisti ki ga je porabil. Če ne gre drugače njemu naredi izterjavo, samo pazi se oderuških in nesposobnih odvetnikov in se vnaprej pozanimaj za stroške

nova
Uredništvo priporoča

HELLO Opozorilo o ponudbi posojila za vse! Ste finančno slabši in potrebujete nujno kreditno/finančno pomoč? Ali pa potrebujete posojilo za zagon/povečanje vašega podjetja ali nakup svoje sanjske hiše. PRIDOBITE VAŠO TAKOJNO ODOBRITEV POSOJILA 100-ODSTOTNO ZAGOTOVLJENO DANES, NE GLEDE NA VAŠO KREDITNO REZULTAT. E-pošta: { [email protected] }, so zanesljivi, hitri v komunikaciji in zaupanja vredni.

Odgovor na objavo uporabnika
david521, 26.06.2022 ob 00:51

HELLO Opozorilo o ponudbi posojila za vse! Ste finančno slabši in potrebujete nujno kreditno/finančno pomoč? Ali pa potrebujete posojilo za zagon/povečanje vašega podjetja ali nakup svoje sanjske hiše. PRIDOBITE VAŠO TAKOJNO ODOBRITEV POSOJILA 100-ODSTOTNO ZAGOTOVLJENO DANES, NE GLEDE NA VAŠO KREDITNO REZULTAT. E-pošta: { [email protected] }, so zanesljivi, hitri v komunikaciji in zaupanja vredni.

Rabim 10 milijonov za novo vilo in jahto, bi se to dalo zrihtati?

Zaslužim 2.000 na mesec, menim da sem dovolj kreditno sposoben.

Kaj pravi Larry Bright, bi šlo?

Odgovor na objavo uporabnika
broker212, 12.07.2020 ob 21:15

Koliko rabis?
Pisi mi zs.

Rabim 5.000€ na eno leto.

Obresti?

Lp

 

071203975

Ali mi lahko posodis 5.000€ na eno leto?

071203975

Hello every one, I am a happy man today? I told my self that any Loan lender that could change my Life and that of my family, i will refer any person that is looking for loan to Them. If you are in need of loan and you are 100% sure to pay back the loan please contact them, They are Italy helping loan seekers get loan with easy steps, please tell the loan agents that i referred you to them. contact Via mail ([email protected])

Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah.

 

E-pošta: [email protected]

Jaz nikoli ne posojam denarja,ker sem se prevečkrat opekel od “prijateljev”. Ti pa zveseljem pomagam da ti kupim hrano in nujne življenske potrebščine zate in za otroka…ne rabiš mi nič vračat! Sem odrasčal v veliki revsčini in rad tako pomagam.Piši mi na [email protected]

Pozdravljeni a kolegica se posoja. Lp

bla bla bla

Odgovor na objavo uporabnika
hrathv, 16.09.2019 ob 15:38

Potrebujete
financiranje za dvig vašega podjetja, za vaše
posel, nakup avtomobila, nakup motornih koles,
za ustanovitev lastnega podjetja, za vaše potrebe
osebni več dvoma. Osebne dobropise dajemo
od 9000 do 10 000 000 evrov s stopnjo
nominalna obrestna mera 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne glede na znesek.
Prosimo, navedite v vlogah za posojilo
točen znesek, ki ga želite in datum vračila.
Za osebna posojila nam pišite.
Hitri odgovor: [email protected]

bla bla bla bla

Odgovor na objavo uporabnika
Peter Stallone, 13.09.2022 ob 14:15

Jaz nikoli ne posojam denarja,ker sem se prevečkrat opekel od “prijateljev”. Ti pa zveseljem pomagam da ti kupim hrano in nujne življenske potrebščine zate in za otroka…ne rabiš mi nič vračat! Sem odrasčal v veliki revsčini in rad tako pomagam.Piši mi na [email protected]

bl

bla bla bla

2000€

Ali iščete možnosti financiranja za nakup novega doma, gradnjo, posojilo za nepremičnino, refinanciranje, konsolidacijo dolgov, osebne ali poslovne namene? Dobrodošli v prihodnosti! Z nami je financiranje enostavno. Pišite nam, saj ponujamo naše finančne storitve po nizki in dostopni obrestni meri 3 % za dolga in kratka obdobja posojila, s 100-odstotnim jamstvom posojila. Zainteresirani prosilci naj nas kontaktirajo za nadaljnje postopke pridobitve posojila prek: [email protected]

Spolehlivá a štědrá půjchka up to 24 hours

Do you need a short-term or long-term loan for the realization of your projects? You can get a quick personal loan. We provide loans on very simple terms. I offer loans from 50,000 to 10,000,000 CZK to those who are able to repay with an interest rate of 2%. You can contact us for more information. email: [email protected]

Sveiki, kā tev šodien klājas?  Vai zinājāt, ka varat aizņemties no 3000 eiro līdz 50 000 000 eiro?  Saņemiet savam biznesam piemērotu finansiālu atvieglojumu.  Jūsu biznesa dzīve, izglītība, atvaļinājums un personīgie sapņi ir mūsu pārziņā.  Ļaujiet mums finansēt jūs.  Nav ierobežojumu.  Nav šķēršļu.  Vai kāda kavēšanās?  Tas ir liels Nē. Mēs ar prieku palīdzēsim jums sasniegt jūsu mērķus.  Mūsu atbalsta komandas ir tiešsaistē 24/7, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu. Droši rakstiet mums.  2% procentu likme.

Paldies.

[email protected]

WhatsApp: +639811606139

Hoffan finanšu aizdevumi

Ar cieņu,

Dober dan,

 

Tukaj se prijavite za hitro in zakonito posojilo za posameznike in podjetja po 3-odstotni obrestni meri brez stresa ali zavarovanja. Kontakt: E-pošta: [email protected]

Viber: +16694378779

Whatsapp/Skype: +33753147557

Spletna stran: http://hopkinsonloans.webs.com/

 

hvala

Jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR.

 

50 000, – Kč do 25 000 000, – Kč. Řešíme – poukázky, úvěry, konsolidace, odpuštění dluhů, exekuce – finance pro podnikání, bydlení, rekonstrukce, platby pohledávek. Stojíte za rychlé a snadné řešení finanční situace od soukromé osoby s okamžitým vykonáním do 7 pracovních hodin v kanceláři. Zaručujeme důvěrnost, solidní vyjednávání, 100% řešení s jasnými podmínkami pro klienty starší 18 let: zaměstnanci, důchodci, studenti, matky na MD, dpp, nechte nám své starosti vyřešíme vám na adrese: [email protected].

 

Hotovostní půjčka – rychle po celé ČR.

 

Jsme ochotni vám poskytnout půjčky s úrokovou sazbou 3%, nabízíme půjčky komerčním a soukromým organizacím v rozmezí od 50 000 do maximálně 45 000 000 Kč v období 1 roku až 30 let, nabízíme půjčku s nízkým úrokem bez úvěru šek, nabízíme osobní půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů, rizikový kapitál, podnikatelské půjčky, studentské půjčky, půjčky na bydlení, půjčky na bydlení nebo “půjčky z jakéhokoli důvodu!” Naše metoda vám však nabízí možnost uvést výši potřebné půjčky a také dobu trvání, kterou si můžete dovolit, jsme dobře certifikovaní a registrovaní, naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost, což je naší nejvyšší prioritou.

E-mail: [email protected].

 

Nudimo posojila in finančne storitve vseh vrst. Naša posojila so zelo velika od podjetij do osebnih posojil ali dolgoročnih ali kratkoročnih z ugodnimi obrestnimi merami (2%). Naš posojilni postopek je zelo hiter in zanesljiv z garancijami. Za več informacij o naših storitvah nas obiščite na naši e-pošti; { [email protected] } sporočite nam, koliko posojila potrebujete in želite trajanje posojila. Upamo, da se bomo oglasili. Lahko pošljete sporočilo na elektronski naslov

Ali še vedno posojate denar?

UGODNA PONUDBA POSOJILA BREZ VNAPREJŠNJEGA PROVIZIJA

Pozdravljeni, kakšne so vaše finančne potrebe? Dajemo posojila od najmanj 2.000,00 $ do največ 100.000.000,00 $ z ugodnim trajanjem od 1 do 30 let po zelo znižani obrestni meri 2 %. Pišite nam preko e-pošte: [email protected]

Ali potrebujete poslovno posojilo? Ali potrebujete osebno posojilo? Ali želite kupiti avto? Ali želite refinancirati? Ali potrebujete hipotekarno posojilo? Ali potrebujete ogromen kapital, da začnete svoj poslovni predlog ali širitev?

Ste izgubili upanje in menite, da ni izhoda, vaše finančne obremenitve pa še vedno vztrajajo? Prosimo, kontaktirajte nas za morebitno poslovno sodelovanje Pišite nam preko elektronske pošte:

[email protected]>@gmail.com

Pozdravljeni vsi, lagalo me je toliko podjetij, ki so trdila, da so resnični posojilodajalci, vendar je bil ves moj trud zaman, izgubil sem več kot 35000 evrov zaradi lažnih posojilodajalcev, za katere trdijo, da so to, kar niso. Dokler mi prijatelj ni predstavil pravega posojilodajalca, s katerim sem stopil v stik, in od njega v samo 48 urah uspešno dobil posojilo, priporočam vsakomur, ki išče posojilo brez strahu, da ga kontaktira po e-pošti: [email protected]

New Report

Close