Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posoja denarja

Posoja denarja

Zakaj sarkazem? Kaksne pogoje? Ko vzames limit ti povejo vrnes do tega in tega ce ne pridi podaljsat! Od kje sedaj kar naenkrat banka ne podaljsa in celo placo zarubi, daj no
[/quote]
Zarubi celo plačo, ja. Sem že od mnogih slišala. Naša domača, skoraj še državna banka, se ne drži zakonov.


To sem jaz naredila. Posodila denar. Ko sem rabila, sem delala 18 ur na dan in več. Vse dni v tednu. Pa nisem dobila plačano, ker je na crno. Pa nimam staršev, ko bi pomagali. Ja, pa sami smo si krivi za neumnosti, ko jih naredimo. Itak. Ampak vsa čast imaš familijo in verjetno starše oz vsaj partnerja ki pomaga. Tako da ne govorit za druge, sploh samske brwz otrok, kako je. In ne dobiš kar tako dela za 18 ur na dan oz težko uskladiš.

Če nimas za preživet, obstaja enkratna denarna pomoč pa cel kup stvari. Ma tud delo na crno. Pač upaš da splavaš nekak iz dreka. Ker sigurn 2. ne boš te neumnosti naredil.

Če je banka ista, kot kjer imaš kredit, ti vzame tudi vse. Njih ne briga, kako boš crknil.
Za reprogramiranje kredita, zamrznitev ipd.niti slišati nočejo.
[/quote]
Ni res. Osebno doživeto. Pustit ti morajo minimalni dohodek nekaj čez 600 eur, ki jih osebno na banki dvigneš.

nova
Uredništvo priporoča


Ni res. Osebno doživeto. Pustit ti morajo minimalni dohodek nekaj čez 600 eur, ki jih osebno na banki dvigneš.
[/quote]

Glej, kaj pomeni nik, torej osebne izkušnje. Bivša SKB banka. Torej vem, kaj pišem.
Končno, tudi druge o tem pišejo.
Sicer pa kar vprašaj direkt banke. So prasci, da večjih ni, takoj za njimi furs. Ti poberejo vse do gat, ko se znajdeš čez noč na cesti in za preživetje porabiš vse prihranke. Danes mogoče, mogoče dobiš kakšno zaposlitev v proizvodnji, čiščenju, pred časom ni bilo nič, delaj na črno, če ti bodo plačali. BH.

Pokliči ali piši na Zvezo prijateljev mladine Slovenije , Ljubljana . Ali na njihovo enoto v bližini tvojega kraja. Povej jim za svojo težavo in jih prosi za nasvet in pomoč. Srečno in lp.

Se posojate denar? In kaksni so pogoji? Mi lahko pisete na.mail [email protected]

To da so ti vzeli celo plačo poj komu drugemu, minimalca ti morajo pustiti, drugač pa csd in zaprosi za pomoč.

a to bivši ki si ga ljubila kot vse na svetu, tale vagina je pa ena čudna stvar denarja ti noben ne bo posodil, saj še sedaj nič nimaš, kak boš potem še kaj vračala, ostane ti edino mafijski trg, tam pa če ne boš vrnila te bodo dali za prostitutko in boš morala kur.c.e vlečt za obresti, glavnica bo ostala, ali pa ti bodo polomili kosti

kak je meni tole smešno brati. vsak ti bo podpisal za denar ka bo skrbel zate ko boš v plenicah na postelji. lahko je reči strahotno težko to delati. podpisal bo že podpisal, potem bo pa druga zgodba. če delaš tole tako kot mora biti, si ob 24 ur, izčrpan do kraja. ga ni denarja za tisto us.r.a.n.o njivico da bi jaz še komu rit brisal celotno vaše premoženje je pejt no v rit za to kar zahtevate

Saso, zanima ne ce lahko kontakt, zanimam se glede posojila, hvala

kak je meni tole smešno brati. vsak ti bo podpisal za denar ka bo skrbel zate ko boš v plenicah na postelji. lahko je reči strahotno težko to delati. podpisal bo že podpisal, potem bo pa druga zgodba. če delaš tole tako kot mora biti, si ob 24 ur, izčrpan do kraja. ga ni denarja za tisto us.r.a.n.o njivico da bi jaz še komu rit brisal celotno vaše premoženje je pejt no v rit za to kar zahtevate
[/quote]

Ah, ne, tega ne moreš in ne smeš pričakovati od nikogar.
Ga pač potrebuješ, da ti stvari uredi, kar je potrebno. Ti uredi ljudi za skrb in postrežbo, hrano in, da te pokoplje.
Končno, za to obstajajo službe, tudi take, ki jih plačaš, da to uredijo.
Ti pa uredi on, tisti, ker je veliko bolj osebno, ni suhoparno. V tem smislu, kot nek vnuk. Gleda, da vse teče gladko.
Jasno pa je, da ti on ne bo brisal riti in te hranil. Te pride počekirat, spije s tabo kavico, posedi, poklepeta in se vrne zopet v svoje življenje.

Nas je že v srednji šoli profesor ekonomije učil, da se NIKOLI, ampak res NIKOLI pufov ne rešuje z novimi pufi.
In ja, tega pravila se sama resnično držim.
Avtorica teme, z novim pufom boš samo še globje v d*eku.
Niti pomisli pa ne, da si sposodiš od sumljivih družb, z oderuškimi obrestmi, ker z njimi pa ni šale. Verjemi.

Imas kakšn kontakt (telefon)

A ti res posojas denar al si se samo zafrkaval? V kolikor posojas, bi te prosila za kontakt. Lp, Besima

Prosim za kontakt za posojilo

A se pošljete? Lp

Še posojate denar lp

Še posojate denar lp

Se posojate denar

Prosil bi kontakt g. Saso za morebitno posojilo, vrnem v 14 dneh.

Se posojate denar?

G. Sašo prosim za kontakt

Hočes dati email?

Gospod Sašo prosim za kontakt glede posojila. Tudi jaz nujno potrebujem posojilo. Ali mi pisite na [email protected]

Ali res posojate denar?

New Report

Close