Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pošta do jutri

Pošta do jutri

Obvezno rabim, da je jutri zjutraj dostavljeno pismo iz MB v KK.

Bo dostavljeno, če odpošljem navadno? Na pošti včasih rečejo, da ni nujno, pa mislim da je bilo še vedno.

vedno naslednji dan,razen če pošljem v petek

ni nujno. pošta ima 3 dni časa, da dostavi pošiljko.
večinoma je to res naslednji dan… decembra je malo frke, ker je ogromno pošte, ampak načeloma bi moralo biti dostavljeno, ja.

najbrž če pošlješ priporočeno bi moralo bit naslednji dan že v KK, drugač pa za navadno pošto so tud men povedal na pošti da lahko tud 2 – 3 dni traja preden pride v roke naslovniku ampak da je to zelo poredko.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

PRIPOROČENO NIMA NOBENE VEZE S HITROSTJO DOSTAVE POŠILJK!

Navadna in priporočena pošiljka potojueta ENAKO hitro!

Uraden čas prenosa pošiljk je do 3 dni. 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je, da bo pošiljka dostavljena drugi dan!

Če pa je nujno, nujno, rečemo za to, da ni ziher, da stranka potem nima problema, zato priporočamo HITRO POŠTO, ta bo pa, če pošlješ danes do 11.00h še danes tam, če ne pa jutri zjutraj.

Samo HITRA POŠTA ima veze s hitrostjo pošiljk! Ne PRIPOROČENA!!

Priporočeno al misliš hitro?

Iz MB tudi jaz mislim da bi moralo biti v večje mesto v enem dnevu, mogoče v kakšne bolj ruralne konce traja dan ali dva več…

Priporočeno al misliš hitro?

Iz MB tudi jaz mislim da bi moralo biti v večje mesto v enem dnevu, mogoče v kakšne bolj ruralne konce traja dan ali dva več…[/quote]

matic19 – sem ti razložila kako je, če ne verjameš meni, ko delam na pošti…

PRIPOROČENO NIMA NOBENE VEZE S HITROSTJO DOSTAVE POŠILJK!

Navadna in priporočena pošiljka potojueta ENAKO hitro!

Uraden čas prenosa pošiljk je do 3 dni. 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je, da bo pošiljka dostavljena drugi dan!

Če pa je nujno, nujno, rečemo za to, da ni ziher, da stranka potem nima problema, zato priporočamo HITRO POŠTO, ta bo pa, če pošlješ danes do 11.00h še danes tam, če ne pa jutri zjutraj.

Samo HITRA POŠTA ima veze s hitrostjo pošiljk! Ne PRIPOROČENA!![/quote]
Jaz ti verjamem. Sem imela enkrat podoben primer. So mi na pošti povedali enako kot ti tukaj. Zato sem poslala hitro pošto, ki je bila še isti dan vročena.
LP

Zakaj posta ki je bila poslana vciraj ni dostavljena do prejemnika? Oddala ob 16h.

pillole reduslim
Rodneylam

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

http://whitney.gs/__media__/js/netsoltrademark.php?d=de.bitcoinforearnings.com
Glennwhito 4157c93

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

Tema je zaprta za komentiranje.

New Report

Close