Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Postaran JJ

Postaran JJ

Odgovor na objavo uporabnika
Pikulet, 26.05.2021 ob 23:07

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 26.05.2021 ob 10:20

ko bi bil samo postaran bi bilo ok. Problem je, ker starejši kot je, bolj je nevaren in nor, saj bi po zadnjih izjavah rad naredil državljansko vojno v Sloveniji. Vsega je zmožen zaradi njegovih norih vernikov, samo, da bi ostal na aaablasti. Novi staljin v Evropi, on in tist kavbojc iz Belorusije.

Državljansko vojno skuša sprožiti levica, ker na demokratičen način ne more na oblast, ista fora kot leta 1941.

Belorus je pa v resnici velik prijatelj in kolega nekaj članov ex foruma 21 in tako precej bližje levici v vseh pogledih, tudi pri čaščenju rdeče zvezde.

Očitno si zamešal črno sonce za rdečo zvezdo, Pahonia oz. AZOV pa tudi niso levičarji.

Tale Protasevič je en navaden naci. Times je sicer poskušal s cenzuro, ampak so dokazi zunaj, tako da je tudi tvoj trud zaman.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Khem, kako prosim? Kdo si pa želi nove volitve – edini način za demokratično spremembo oblasti in kdo se jih otepa kot hudič križa in upa, da bodo Slovenci v enem letu pa le spregledali? Levi pol ima zmago na volitvah zagotovljeno. Zato jih pa še dolgo ne bo. Si je treba prej še nakrast iz proračuna in par medijev uničit.

Odgovor na objavo uporabnika
tannnja, 27.05.2021 ob 08:33

ne rabim Janše, da me uči kozmičnih zakonov. Zame je uboj nedolžnih v klavnici ali v maternicah umor, kar se plača karmično zob za zob, kri za kri. Vsak sam to čuti, če ima vest.

Ploskam zapisu. Dobro si povedala temu pedru. Otrok ni kriv, če je bila ženska posiljena, da bi moral biti zato splavljen. Na srečo naše države se Janša obrača v pravo smer h Poljski in Madžarski. Zaveznikom z zdravim razumom.

 

nova
Uredništvo priporoča

Cudim se, da se vam da ukvarjat z J.J.

 

Cudim se tudi njemu, da ni raje kaksen generalni sekretar NATA in da se naprej gleda Slov. sceno, parazite z juga tipa Jankovic,…, pa nesposobneze tipa KuL, Moedrndorferja, ki ne zna niti govoriti, pravilno vikati…

 

Vesel oce

Sami SDSovski norci, ki jih JJ podkupuje, da o njem govorijo lepo. Saj je znano, da privablja veliko predvsem mladih in jim plačuje, da ga branijo, ter jim obljublja vse – tudi službe. Sami opranoglavci, ki niso sposobni razmišljati s svojimi možgani, in vneto sledijo svojemu norcu.

Odgovor na objavo uporabnika
Vladka, 26.05.2021 ob 06:57
    Ponavadi ko vidim tega bolnika na tv takoj prestavim. Sedaj pa sem ga gledala par sekund in videla postaranga čudaka s hladnim pogledom….

a ker ni drugega za poniglaviti, se pa na starostne izglede obešaš ☺
Daj naredi kaj pozitivnega in od levakov zahtevaj 46 glasov v DZ ☺☺☺
aja – to pa ne gre ☺☺☺
bo kar treba gledati in prenašati J.J. vsaj do rednih volitev ☺

Odgovor na objavo uporabnika
tfiošgha, 27.05.2021 ob 13:46

Khem, kako prosim? Kdo si pa želi nove volitve – edini način za demokratično spremembo oblasti in kdo se jih otepa kot hudič križa in upa, da bodo Slovenci v enem letu pa le spregledali? Levi pol ima zmago na volitvah zagotovljeno. Zato jih pa še dolgo ne bo. Si je treba prej še nakrast iz proračuna in par medijev uničit.

emmmm … kakšna zmaga levice ☺☺☺
še, če se sestavijo, jim koruza skoči v puško ☺☺☺
(žal) je zaenkrat samo J.J. sposoben skupaj držati to politično dr.hal, ki smo jo izvolili v DZ ☺

Odgovor na objavo uporabnika
simpl, 27.05.2021 ob 11:04

ti kret enče popaj če..

a si zadost star, da si slišal za puckota..

enga k je prestopu..

koga je pa on “nategnu”..??

a si mel kak referat, ekspoze, na to temo..

si mogoče na MON kaj napisal, si protestiral..kam si se “razlil”..??

jbmti tako selektivnost..

in ksiht, ki se prodaja kot nek “etalon”..

heh, opica okužena jajohojsasata, ti si se, če si ist že ene parkrat spotaknil ob mene, če uporablajš isti nik, če menjaš vem kdo si. Dobro poznam primer puckota, leta 96, takrat še nisem imel interneta, se pa spomnim, da me niti malo ni brigalo zakaj je on prestopil ker me politika ni tako zanimala, da bi debatiral o njej, je bilo dosti drugih aktivnosti. V glavnem sem reden udeleženec volitev in ja, stalno sem volil stranko LDS, dokler ni propadla (mene takrat ni noben zajebal, kot me je zdej počivalšek, saj je dal moj glas, (pa ne samo moj, prepričal sem še tri ljudi, da so dali glas SMC) jajatu, torej mu bi jst imel pravico primazat klofuto za ta moj glas ali vsaj jajce vržt v glavo, če je pa tebe pucko zajebal pa sožalje, jebeno je ko si nategnjen), ker mi je bil Drnovšek ok. politik, saj je on navsezadnje dal jajatu naziv Princ teme, kar ga opiše v nulo…, Drnovšek je bil pameten človek in politik seveda. Nisem pa sledil fajtom, ki so jo imeli politiki med sabo, vem pa, da je jaja vedno pljuval po ljudeh in to je men čisto dost ,da dobim odpor do določenga človeka, v zadnjih dveh letih se mu je pa totalno utrgalo. Takrat me prestopi vseeno niso zanimali kdo je šel kam, ker je bila druženo politična klima med ljudmi zelo pozitivna, vsepovsod so bile zabave in dobra volja.
Kaj zdej, kdo lahko men tukej soli pamet o politiki. Ga ni, lipe…, ker sem doživel vse na tem prostru od rojstva dalje, od radosti do sovraštva, od zlobne duše do dobre duše v človeku, v socializmu in zdej v kapitalizmu na tem prostoru… V otroštvu sem imel soede, ki so bili v taborišču na Rabu med 2.s.v. in sosede, ki so simpatizirali z domobranci in je moral del njihove družine pobegnit iz juge.. Povojne poboje obsojam, obanšanje s(d)s in Levice v parlamentu pa seveda tudi obsojam. Jst sem realen in neutralen človek, to je vsa umetnost življenja, jebi ga.
In seveda ti si…., člen jajohojsaste propagandne greznice in upam, da vas bodo ljudje prečitali do naslednjih volitev kakšno zlo je v vas.
Živi bili pa videli a ne janšišt ampak lej jst sem vedno za demokracijo, če zmagate janšisti, ups fašisti na volitvi, bog pomagej, kaj čmo, bo pač konec demokracije in Slo. bo dežela na sEEnčni strani Alp, ker bo pač fašistična aaablast zmagala, lahko se tudi to zgodi v demokraciji, nč ne rečem, takle mamo… Kdo vas ne pozna, vas drago plača.

ti moj khurac veš kdo sem..

si ena khurba sjebana..vse ti veš in znaš..

drž se špinače, to je edin kar znaš..

a štafeto si kej nosu te dni??

še tole tistemu “norcu”..

lej, men nihče nič ne plača, sendvič si sam nardim, iz domačih klobas..

brez raznih puckotov in cviklov,  drugorazrednih in politično opredeljenih (prav)..

iz pozicije moči je lahko srat..

probaj kdaj kej nardit..u real life..

Odgovor na objavo uporabnika
simpl, 27.05.2021 ob 21:33

še tole tistemu “norcu”..

lej, men nihče nič ne plača, sendvič si sam nardim, iz domačih klobas..

brez raznih puckotov in cviklov,  drugorazrednih in politično opredeljenih (prav)..

iz pozicije moči je lahko srat..

probaj kdaj kej nardit..u real life..

Zadnja dva stavka… si pa svojemu jajotu namenil ane? Dobro si ga!

Odgovor na objavo uporabnika
Vohljačica, 27.05.2021 ob 18:21

Ploskam zapisu. Dobro si povedala temu pedru. Otrok ni kriv, če je bila ženska posiljena, da bi moral biti zato splavljen. Na srečo naše države se Janša obrača v pravo smer h Poljski in Madžarski. Zaveznikom z zdravim razumom.

 

Me ne bo nihče branil? Meni se ne da, danes sem utrujen.

Ženske se vam zdi to normalno in sprejemljivo, kar je zgoraj napisano?

Komur je pa pasjepedrski Drnovsek pameten, pa sam ni pameten. To budalo so nastavili, da je ukinil SDK (glej UL), unicil gospodarstvo in za 5 X povecal JU.

 

Pa tiste njegove ….2000…gremo!

 

Glasujte za NATO in podobni izpadi njegovih norosti.

Da o zadolzitvi sploh ne pisem. Zaradi njega smo tako zadolzeni….

 

 

J.J. je pravi svetilnik demokracije, princ teme pa drno, kucan in Forum 21….

 

 

Vesel oce

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 27.05.2021 ob 09:11

Ze en vas me nekaj zanima. A janseviki dejansko ne vidite napak, ki jih dela vas vodja? Delna slepota al kako? V 30 letih, odkar ga gledamo pri koritu ni naredil nic narobe? Se vam to dejansko zdi verjetno ali mozno? Se vam zdi higienicno, da je “samo eden clovek” edini zvelicaven za sreco Slovenije? Ze toliko let? Nenadomestljiv? Vas to cisto zares ne spominja na kult osebnosti komunisticnih voditeljev? Ker v zahodnih demokracijah so politiki potrosna roba in ne na pol bogovi.
Ce je kdo pri volji, me res zanima odgovor na to.

Sebe poglej pokvarjenka ki se veseli da je umrl starec ki ni pustil da mu s snegom vaš plug zasuva garažo.

 

A svojih napak ne vidiš kreatura?

Odgovor na objavo uporabnika
Mož me tepee e e e, 28.05.2021 ob 08:55

Sebe poglej pokvarjenka ki se veseli da je umrl starec ki ni pustil da mu s snegom vaš plug zasuva garažo.

 

A svojih napak ne vidiš kreatura?

In ti se imaš za novinarja?
Še za greznice praznit nisi sposoben.

P.S. a to imam zdaj dosje , posebno mapo v arhivu noretv? Kok je pa že debel?

Ta pacient je bil vedno grd, zdaj zgleda celo bolje kot v mladosti. Ne vem, kam je Urška gledala. A res samo v njegovo denarnico?!

Odgovor na objavo uporabnika
simpl, 27.05.2021 ob 21:13

ti moj khurac veš kdo sem..

si ena khurba sjebana..vse ti veš in znaš..

drž se špinače, to je edin kar znaš..

a štafeto si kej nosu te dni??

jebi ga, kdo si ti me v bistvu boli qurac, vidim, da si janšist, kar mi vse pove o tebi. Me je pa en z istim nikom kot ga imaš ti tukej že citiral na prejšni sceni sč ampak ok. ni mi deloval tako zadet kot si ti…
Štafete jst nikoli nisem nosil, sem pa tekel ob njej, še kot pionir, saj je cela ekipa tekla v kateri sem treniral, ko je prišla štafeta v mesto v katerm sem preživel otroštvo, kaj čes takle mamo.
jaja je šel celo peš do jajca v Bih, kar je lep dokaz, kako brezmejno ljubezen je tvoj idol gojil do titeja in komunizma ex juge. Verjemi, če bi men kdo rekel v bivši jugi, da gremo peš iz Slo. v Jajce, da se poklonimo Titeju, ga bi poslal v tri pm, brez dileme in ga vprašal za zdravje, kar pomeni, da tvoj pacient že takrat ni bil zdrav v glavo, zdej se je pa to samo še poglobilo..

“Replika”

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 28.05.2021 ob 09:34

In ti se imaš za novinarja?
Še za greznice praznit nisi sposoben.

P.S. a to imam zdaj dosje , posebno mapo v arhivu noretv? Kok je pa že debel?

Ja Replika pomoje nas vse beležijo, da ko se bojo časi spremenili, ko bojo prevladali in ko bo vse vodilo k tretji svetovni vojni, da nas bodo nadzorovali in tudi pospravili.

Situacija se vedno lahko spremeni, če pride do velikih sprememb in bomo čez noč začeli izginjati, kot so izginjali preveč odkriti ludje v Čilu pod zakoncema Augustom in Lucio Pinochet.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.05.2021 ob 10:10

“Replika”

Ja Replika pomoje nas vse beležijo, da ko se bojo časi spremenili, ko bojo prevladali in ko bo vse vodilo k tretji svetovni vojni, da nas bodo nadzorovali in tudi pospravili.

Situacija se vedno lahko spremeni, če pride do velikih sprememb in bomo čez noč začeli izginjati, kot so izginjali preveč odkriti ludje v Čilu pod zakoncema Augustom in Lucio Pinochet.

Men se zdi čist noro, da se nekdo tolk ukvarja z mano in beleži, arhivira in reciklira vse moje poste.
Folk je ubrisan do amena.

Replika vem ja, sej jaz sem se takoj ko sem na forum prišel zameril enmu tipu in dvema ženskama pa so me pol zalezoval pod drugimi vzdevki, ali celo pod mojim ker nisem registriran pisali.

Drgač pa tisto zgoraj nisem mislil sarkastično ampak dejansko. Saj vidiš koliko je že korona kriza apremenila, pridejo pa lahko še nove epidemije in druge katastrofe, politični sistemi v svetu se lahko spremenijo. In skrajneži SDS (katerih politike so že povezovali z skrajnimi skupinami) imajo potencial za kaj takega kot sem zgoraj opisal.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 28.05.2021 ob 10:34

Replika vem ja, sej jaz sem se takoj ko sem na forum prišel zameril enmu tipu in dvema ženskama pa so me pol zalezoval pod drugimi vzdevki, ali celo pod mojim ker nisem registriran pisali.

Drgač pa tisto zgoraj nisem mislil sarkastično ampak dejansko. Saj vidiš koliko je že korona kriza apremenila, pridejo pa lahko še nove epidemije in druge katastrofe, politični sistemi v svetu se lahko spremenijo. In skrajneži SDS (katerih politike so že povezovali z skrajnimi skupinami) imajo potencial za kaj takega kot sem zgoraj opisal.

Potencial za žlehtnobo imajo gotovo, manjka jim pa potrebna inteligenca, saj vidiš nivo trolanja tukaj. Ko teleta na paši. Niti tolk se ne potrudijo, da bi malo spremenili način pisanja, ko v treh minutah naklepajo pet postov pod različnimi nicki, češ, bomo vsi verjeli, da jih piše pet. Bolno.
Ja, bi radi imel kontrolo nad vsem, saj vidiš velikega vodjo, vrhovnega strokovnjaka za vse, od vrhunskega kuhanja, fuzbala, medijev, sodstva.
Peče jih, da jih več kot 3/4 Slovencev ne mara, pol pa preostane samo še taktika “če ne gre zlepa, bo šlo pa zgrda”. In spet udari ven pomanjkanje inteligence, saj zgodovina lepo opisuje kaj se je zgodilo s takimi.

Bi rekel da ima veliko na vesti in je zato postaran, ampak nisem prepričan da ima vest.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 27.05.2021 ob 20:08

Cudim se, da se vam da ukvarjat z J.J.

 

Cudim se tudi njemu, da ni raje kaksen generalni sekretar NATA in da se naprej gleda Slov. sceno, parazite z juga tipa Jankovic,…, pa nesposobneze tipa KuL, Moedrndorferja, ki ne zna niti govoriti, pravilno vikati…

 

Vesel oce

Čudi te? Itak da nas je vse prisilil da se ukvarjamo z njegovo norostjo, zlobo in hudobijo. Nisem ne lev ne desni, samo normalen človek, ki ne prenese tega fašističnega režima ki se tu uvaja.
A si ti sploh upaš pomisliti, da je tvoj puklasti v resnici hud bolnik? Najbrž ne, najbrž se v strahu trikrat pokrižaš, da ne bi jajo izvedel za tvoje pregrešne misli. Vidiš, to je narobe. Reva si. In reve futrate tega fašista.

New Report

Close