Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek postelja

postelja

Dans sem prvic gor in vam bom kr mal tezila! Sej rekla Marija, da je to tut dovoljeno!
Kupujem novo postlo (140×200) in rabim kak nasvet! Kam it pogledat? A je kdo pred kratkim kupil kako postlo? Aja, pa nocem neko masivo, ampak v bistvu sam nogice in tisto ogrodje pa kak fajn jogi in to je to!
Pa izkusnje z vodnimi poslami me zanimajo! A so res tak fajn kot vsi pravijo?

B.

Ali potrebuješ posteljo za pomarančni party ,ali za kaj drugega…

ZA vse stvari, ki se pocnejo na, zraven, pod in se kje okoli posli pa za tiste tut ko jih tam ne bi smeli pocet (vsaj mama me je kot majhno puncko vedno kregala, če sem se spravla v postlo jest, sam zdej sem pa ze vlka punca pa mi ne more vec tezit, tak da bom tut to veselo pocela!!!!).
Ves tale pomarancni party sploh ni slaba ideja! Si ze kr predstavlam!!!! Lupljenje i te stvari – prav fajn si to opisal se sama ne bi mogla bols!

B.

mi smo doma posteljo pustili kar staro ,smo pa na novo motirali TRAPEZ,
Krogci so 40-45 cm od višine jogija . noge vtakneš not ,podobno kot pri ginekologu ,sam da doma nimamo račke ……mamo pa enga buzdovana , ki je pa čist nor …..
sorry ,malo šale – danes sem zelo raspoložen

Zanimiva tale tvoja posla! Sem vesela, da je nekdo za stose dans, ker jz mal na psu z energijo, ko pa preberem kak tvoj odziv se morm pa kr mal zarezat! Pol pa butasta vprasanja s strani sodelavcev zaka se rezim!
A buzdovan je zakon al kaj?

B.

buzdovan , ja nekak tako bi se reklo , namreč nepismen , pa še……
zadnjič ko sem odšel na (misliš si lahko kam ),in ko sem odpl zadrgo , mu želel dati roko , oooppppsss… sem se tako ustrašil ….SAJ TI PRAVIM PRAVI NORC -BUZDOVAN

Mas pa nevarno zivljenje! Mene bi blo ful strah s takim divjakom v blizini! Kdo ga bo pa kontroliral?

B.

Malo za šalo sem poslal e- mail

Dobla! Blo fajn! Smeha velik! Taki fajn mejli vedno dobrodosli!
Lp

B.

Pomaranča, pazi se tega zviteža, ker se nikoli ne šali.

No ja, al pa se ga ne pazi, samo ne potem reč, da nismo rekli. :)))))

New Report

Close