Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Posteno , kdo od vas je okuzen ali v karanteni?

Posteno , kdo od vas je okuzen ali v karanteni?

Stari, pa saj si ti tudi neki neodvisen stručko in imaš svoje vernike. Torej ne bi smel biti tak problem no. :-)))

Nič od tega, jih pa precej poznam. In, ne, ni se za hecat.

dej si preberi na tej strani od avtorja Rok-1 in DZJE…. Če te še ni, te pa še bo. -pa morda čez pol leta. In ti bo lahko razžiralo telo od znotraj navzven….Počasi, notranje organe….
Nima pa tvoja fama okoli inštitucije RKC nobene zveze z njunima zapisoma. Če boš razumel njuno zapisano ti bo jasno da se nimaš kaj norca delat in zajebavat tukaj tudi pisanjem s “strahci po zraku”, pezde. Sploh s tvojih zadnjim stavkom. Upam, da med prvimi fašeš ketno pa žabco na svoje prste, ne na vrata tvojega doma, da ne boš mogel več kuckat bedarij na računalnik.

dej si preberi na tej strani od avtorja Rok-1 in DZJE…. Če te še ni, te pa še bo. -pa morda čez pol leta. In ti bo lahko razžiralo telo od znotraj navzven….Počasi, notranje organe….
Nima pa tvoja fama okoli inštitucije RKC nobene zveze z njunima zapisoma. Če boš razumel njuno zapisano ti bo jasno da se nimaš kaj norca delat in zajebavat tukaj tudi pisanjem s “strahci po zraku”, pezde. Sploh s tvojih zadnjim stavkom. Upam, da med prvimi fašeš ketno pa žabco na svoje prste, ne na vrata tvojega doma, da ne boš mogel več kuckat bedarij na računalnik.
[/quote]
Si intelektualni pezde, zraven pa cucek, ko neprijavljen pišeš. Grozi pa komu drugemu, sam strahu nimam nikoli, pa ti? Kar kriči iz tebe na ven. Strahec.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Stari, pa saj si ti tudi neki neodvisen stručko in imaš svoje vernike. Torej ne bi smel biti tak problem no. :-)))
[/quote]
Jaz ne vidim nobenega problema, od kod tebi potem ta misel??

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Jaz ne vidim nobenega problema, od kod tebi potem ta misel??
[/quote]

Nisi imel v mislih tega, ki sem ga prilimal? No mogoče si pa res v mislih imel koga drugega… neodvisnega. Potem se pa celo strinjam s teboj. :-)))

Torej bo do poletja milijon in pol mrtvih?
“Resno????”
[/quote]
Kaj točno želiš povedati s tem in v kakšnem pogledu se tvoj zapis nanaša na mojega?

Jaz pišem o tem, da se je v našem koncu okužba razširila že do te mere, da je del naše realnosti, ne le novica v medijih.


Si intelektualni pezde, zraven pa cucek, ko neprijavljen pišeš. Grozi pa komu drugemu, sam strahu nimam nikoli, pa ti? Kar kriči iz tebe na ven. Strahec.
[/quote]

Četudi neprijavljena pišem, ti še enkrat napišem, da si en navaden: pezde. Mene ni ničesar strah – preziram pa take pezdetke kot si ti, ki se na javnem forumu hvališ, ker je virus 1x dal že skozi, pa misliš, da je zdej “no big deal”. Tipson, v sebi ga še imaš; tisto, kar si doživel, je bila samo prebojna točka. Ostalo še pride, zagotovo. da se ne boš na lastnega tiča nasadil, ker si tako žleht in tukaj druge ponižuješ ” s strahcem”…. Ti ga imaš že in še v sebi 🙂 Ena nič zame torej.

Javi se čez en mesec, ali pol leta – če ti bodo možgani še delali.

Moj k…..c je v karanteni.


Pravijo, da je sreča opoteča. Medtem ko imate vi fešte, so naši družinski prijatelji prejšnji teden morali organizirati pogreb. Vzrok smrti njihovega svojca je bila okužba s korono.

Jaz pa samo upam, da ne bom naslednji teden jaz tista, ki mi bodo drugi pošiljali telegrame s sožaljem.

To je pa druga plat kovanca. Nič manj realna od vaše realnosti.
[/quote]

Mi smo imeli 2 pogreba. Mlad fant 28 let umrl za rakom in 89 letna sorodnica, ki ji je srce po 5 letih bolezni dokončno popustilo. Na virus sta bila oba negativna, sta bila pa oba tudi izloaciji.

To je pa reala vsake palti kovanca, smrt pride, pa če zaradi korone ali česa drugega. Ko je namenjeno, greš. Pa če zaradi banalnosti.

Se pravi mnogi znanstveniki, epidemiologi in infektologi, LAŽEJO, ko nas svarijo, da je Covid-19 hujši od gripe? Da Covid niti slučajno ni nekaj takega kot gripa? Lažejo, ker so zlizani z oblastjo, oblast pa hoče samo svoje ovce v glave je.bat?
P.S. Zaradi gripe še nikoli ni bilo take potrebe po nastanitvenih kapacitetah v bolnišnicah.
[/quote]

A res? Pa ravno zaradi gripe se je še letos opozarjalo, da nimajo dovolj kapacitet.

V Nemčiji je v začetku tedna odjeknila novica, da je v eni bolnišnici 140 ljudi na intenzivni. Pa se je eden od zdravnikov sam javil in pozval medije in vodstvo, naj po resnici napišejo, da je res 140 ljudi na intenzivni, AMPAK samo 4 od njih so pozitivni na korono!!!

Mimogrede, jaz poznam več imunologov, epidemiologov in drugih zdravnikov v vsaj 4 državah Evrope, ki so proti ukrepom in širjenju panike. Seveda pa niso požegnani od Robert-Koch inštituta in drugih s politiko povezanih zdr. ustanov. Lahko jih najdeš na internetu. Sodelujejo v demonstracijah in na novo ustanovljenih organizacijah. Pa ne samo tisti nizozemski.

Imaš, imaš 🙂

Manj možnosti za možgansko kap, manj možnosti za prehitro postaranje možganov ( ravijo, da po študijah, ki so že narejene, se možgani tistega, ki je imel vdor Virusa Covid, pa sicer lažje posledice ima lahko postarane možgane po tem za 10 let), pa večej možnosti za Alzeimerjevo, oziroma demenco….. Ravno danes povedano v prispevku na POP tv, poglejte si ga, so se pri nas “opogumili”; pa povedali, da tisti, ki prebolijo sicer na izi, imajo lahko kar hude posledice kasneje – ker virus skrivno napada tudi ostale notranje organe, “skenira po telesu” v iskanju za šibko točko.
Povedal so, da so na Golniku naredil še CT posnetek pljuč bolnice, ki je kolikortoliko normalno preživela okužbo, sicer med potekom brez hudih življensko ogrožujočih simptomov – in so bili neprimetno presenečeni, kako zabrazgotinjena pljuča ima sedaj ta oseba….

Brazgotine v pljučih pa – čisto nič dobrega na kasnejši življenski cikel:

https://www.revijazamojezdravje.si/idiopatska-pljucna-fibroza-je-bolj-smrtonosna-od-raka/

-Pa izguba vonja in okusa npirmer- povezano s propadanjem živčnih receptorjev, vse je povezano potem s prehitrim staranjm možganov.. Malo kakšno tujo študijo preberi, ki so jih Japonci pa Korejci naredili v zadnje pol leta, Angleži pa tudi študijo na 87.000 tistih, ki so prvič” preboleli Covid okužbo….. Kar osupljiva spoznanja:

Sicer tudi julija članek že pri nas – zelo povišano tveganje možganske kapi:

https://www.zurnal24.si/zdravje/aktualno/nova-in-zelo-pomembna-ugotovitev-o-posledicah-bolezni-349204
[/quote]

a ni grozno potem to zdravstvo pri nas, vse to povzroca virus pri bolnikih z blagimi simptomi, nasi dohtarji jih pa sploh ne pregledajo in se jih otepajo. To je za tozbe potem

Pridružujem se odgovorom tipa:

Ne poznam nobenega okuženega niti nobenega, ki je ali je bil v karanteni, s tem da imam res veliko sorodnikov, prijateljev, sodelavcev, kolegic, staršev otrok iz vrtca in šole, Lj.

In odgovorom Ene južne. S tem da kot Slovenec (množina) nimam-o nekih družinskih fešt kot oni od dol – oderejo pujsa v kopalnici v bloku, pečejo na vrtu pod balkoni. Pušijo in pijejo rakijo.

Če se že s kom družim, se samo v dvoje. Običajno (že vse življenje) pa držim distanco, ker so mimoidoči v moji predstavi neinteligentni, nehigienični itd. Rokujem se redko ali sploh ne. Imam vedno pomisleke – kaj pa je ta oseba pred tem prijemala s to roko (svoje/tuje mednožje, cigareto, flašo, kluko, dežnik, lopato…)

Sem tipična devica (čistun). Horoskop poglejte, kaj piše o nas v debelih knjigah…..

Ko pridem domov si najprej splaknem roki in nogi ter obraz, vrat, tilnik (srajca se najprej umaže okoli vratu), “princa” si pa UMIJEM tudi po vsakem pi-pi machen in obrišem s toaletnim papirjem, tako lahko nosim čiste spodnjice tudi po ves teden…..enkrat sem ga pokazal os. zdravnici (dr. Neni), ker sem sumil na neko zatrdlino, pa je bila skrb odveč in je rekla, da tako lepega in čistega “princa” še ni imela pred nosom…..Me prav zanima, kakšni svinjarji so drugi moški (morda tudi dekleta), če mi zdravnica to reče?

Glede virusa:
Dejstvo je, da noben bogataš ali politik ni podlegel. Kaj to pove?

Vesel oče, zdrav in čist, na duši in na telesu

Mi smo v karanteni, cela druzina.
Zaenkrat vsi zdravi, upam da tako ostane.
Nas “stik” je pa kar konkretno boln, a preboleva v domacem okolju.

Kot berem si je zdravstvo zacelo pripravljati teren za prihodnja stanja ku jih ne bido migli definirat pri bolniku in bo oktivljen famozni virus ki pustosi po dezeli, nepojasnjeni glavoboli, pljucne bolezni, demenca itd…mogoca pa je luc na koncu tunela v nasprotju trditvam fafangela….mislim ksk priimek…a res clovek nima morale in denarja da si ga spremeni?…mogoce virus zdravi rak, srcno zilna obolenja itd….ker vsega tega pa ni vec….zato pa praviji da so stvari v naravi uravnotezene


Seveda ste TOCNO TO preboleli. Vas ji potrebno niti testirati. Po izobrazbi si pa doktor česa? Ti si nad vso doktorsko srenjo, lahko bi na intenzivno sel pomagati, kar brez zascite. Vsevednik. Ce taksni egoisti, kot si ti, ne bi delali prevelike skode, bi se mi smilili.

MaryScarika: – Japonci, Korejci, pa tudi Kitajci so glede tega v pol leta raziskav še vedno 5 let pred nami Evropejci 🙂
Brez skrbi, da en laboratorisjki virusek spuščen z namenom redčenja prebivalstva je mal tudi “sprogramiran”, da če mu “prvo žogo ” ne uspe v prvem rukerju, pa si okuženi oddahne, hja, bravo jaz, sem imel samo blage simptome, je to lahko šele začetek. V telesu potuhnjeno preži na šibko točko, brez skrbi.
[/quote]

A to ti men zdaj direkt v žilo za dobro jutro :))
Zanimiv pogled, priznam nism še razmišlala v to smer.
No če se navezem na to možnost potem to močno spremeni sliko, pol res nismo v sf filmu ampak kar v sf življenju. 🙂
Torej to bi pomenilo, da o virusu vedo veliko več kot povedo, pomenil bi tud da že imajo zdravilo ali cepivo- ker ko je lud, da v laboratoriju sprogramira smrtonosno bombo in jo vrže v svet brez da bi mel zdravilo.?
V tem primeru so tudi informacije zavajajoče , te info ki jih vsak dan spuščajo v javnost (med 3 lažne zrineš 1 resnicno- to je že stara metoda) služijo nekemu drugemu namenu in ne obveščanju o resničnih dogodkih. Ampak to bi bila pa že teorija zarote. Jaz se še vedno bolj nagibam k drugi možnosti, da o virusu se ne vedo prav veliko in da je potreben čas da se ga bolj spozna in da se spozna možne posledice . Seveda so pa povsod tudi oportunisti, ki izkoriščajo situacijo na različnih področjih (politično, ekonomsko, družbeno in tudi medicinsko itd)
No vsaj upam, ker mi je ta scenarij nekako bolj pri srcu kot tisti zgoraj opisani, ki bi pomenil večina nas bo umrla. Čas bo pokazal.
Tud bog je rabil 6 dni da je ustvaril svet. 🙂


Pravijo, da je sreča opoteča. Medtem ko imate vi fešte, so naši družinski prijatelji prejšnji teden morali organizirati pogreb. Vzrok smrti njihovega svojca je bila okužba s korono.

Jaz pa samo upam, da ne bom naslednji teden jaz tista, ki mi bodo drugi pošiljali telegrame s sožaljem.

To je pa druga plat kovanca. Nič manj realna od vaše realnosti.
[/quote]

Itak, v to sploh ne dvomm, zdej je za vsak vzrok smrti postavljena diagnoza korona, vse druge bolezni so čudežno zginle.

Četudi neprijavljena pišem, ti še enkrat napišem, da si en navaden: pezde. Mene ni ničesar strah – preziram pa take pezdetke kot si ti, ki se na javnem forumu hvališ, ker je virus 1x dal že skozi, pa misliš, da je zdej “no big deal”. Tipson, v sebi ga še imaš; tisto, kar si doživel, je bila samo prebojna točka. Ostalo še pride, zagotovo. da se ne boš na lastnega tiča nasadil, ker si tako žleht in tukaj druge ponižuješ ” s strahcem”…. Ti ga imaš že in še v sebi 🙂 Ena nič zame torej.

Javi se čez en mesec, ali pol leta – če ti bodo možgani še delali.
[/quote]
Pri tej koroni pa je res ves drek priplaval na površje.
Toliko zlobnih fašistov, ki drugemu privoščijo bolezen, že dolgo ni bilo.
Blesavo multinično prizadeto, takšnih se vas družba mora bati in ne virusov.

😂😂😂😂


Pri tej koroni pa je res ves drek priplaval na površje.
Toliko zlobnih fašistov, ki drugemu privoščijo bolezen, že dolgo ni bilo.
Blesavo multinično prizadeto, takšnih se vas družba mora bati in ne virusov.
[/quote]

Drek sprožate prav ti in tebi podobni. Ves čas si prilepljen na računalnik in pišeš totalne neumnosti. Stopi ven in se že enkrat okuži, da se boš lahko končno pohvalil s kakšnim dejanjem, ne le gobezdanjem. Iz srca ti privoščim, da te fajn useka.

Drek sprožate prav ti in tebi podobni. Ves čas si prilepljen na računalnik in pišeš totalne neumnosti. Stopi ven in se že enkrat okuži, da se boš lahko končno pohvalil s kakšnim dejanjem, ne le gobezdanjem. Iz srca ti privoščim, da te fajn useka.
[/quote]
Blesavo multinično fašistično je že usekalo in postalo zlobno.

Od 1. septembra so na inšpektoratu prejeli 1222 prijav, od tega največ na področju gostinstva, kršenja odrejene karantene, nošenja zaščitne maske na javnih površinah in v živilskih prodajalnah.”
Vir: Delo. 29.10.2020, https://www.delo.si/novice/slovenija/novosti-o-stanju-epidemije/?fbclid=IwAR3eABFOvPFHio1ExOdOU9jfLMsVjjHbQWSnChGH6Jyyaj_IGDvGdsXjYdA

Našlo se je torej 1.222 špicljev pritlehnih. 1.222 tako nesrečnih v svojih malih usranih življenjih, da grejo prijavljati soljudi. 1.222 točni takšnih izmečkov, kot so tile na sliki. Popolnoma isto je.

[img]https://i1.wp.com/ww2gravestone.com/wp-content/uploads/2015/08/images__3___1434570856_54356.jpg?fit=775{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C290&ssl=1[/img]


Blesavo multinično fašistično je že usekalo in postalo zlobno.
[/quote]

Niti najmanj. Povsem racionalno in z distance ti želim, da bi tvoja okužba potekala nadvse neprijetno. Takšni negativni osebki, kot si ti, pri meni ne sprožijo nobenih reakcij.
Žal vem, da ni mogoče, da bi se okužil, saj se sploh ne oddaljiš od računalnika v tvoji čumnati. Samo pritlikav prestrašen voluhar si.

Niti najmanj. Povsem racionalno in z distance ti želim, da bi tvoja okužba potekala nadvse neprijetno. Takšni negativni osebki, kot si ti, pri meni ne sprožijo nobenih reakcij.
Žal vem, da ni mogoče, da bi se okužil, saj se sploh ne oddaljiš od računalnika v tvoji čumnati. Samo pritlikav prestrašen voluhar si.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto je spet dokazalo, da bolj je nekdo prizadet, bolj zagovarja fašizem.
Ker čista zloba ni nobena reakcija. To je že v osnovi takšno. 🙂

New Report

Close