Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potovanjca vam zadnje cajte kaj gredo od nog?

Potovanjca vam zadnje cajte kaj gredo od nog?

Če bi gledal film o grški poroki, bi vedel, da so grki izumili skoraj vse. No, interneta sicer res niso, a ga, (saj ne boš verjel) poznajo. Tako da moja prisotnost ali odsotnost na MON-u ne dokazuje prav ničesar, ti “modrijan”.
Ja pa tudi res, da na MON-u med dopustom pa res ne visim 🙂
[/quote]
V glavnem je masovnega potovanja frfotulj v iskanju samih sebe in duhovnih energij, konec. Pa če ti bil sposoben razumet ali ne.

Mi bi tudi sli v te Pišece, a se, da dobit nocitev za bone, mam se za pokurit enih 100€. 😉
Vidim, da je zlo popularen ta kraj, se bolj kot Portoroz 😀

Se moramo fajn poslikat v teh Pišecih, da dam pol na FB, mi bodo vsi zavidal pa lajkal madona 😂😂😂
[/quote]
V Penzionu Pri Rogonoscu jemljejo bone. Ponujajo masažo s pljuvanjem besne sline- pljuvanje celega telesa, 45 minut, 25 evrov ali pa šteka čikov.


V Penzionu Pri Rogonoscu jemljejo bone. Ponujajo masažo s pljuvanjem besne sline- pljuvanje celega telesa, 45 minut, 25 evrov ali pa šteka čikov.
[/quote]

No super, bom poklicala, da si rezerviramo; za zajtrk je pa verjetn misljeno tisto z zeljem in cebulo, eh skoda, da ni mesa ampak bomo ze 😄

Na, kokoške čisto znorele. Mater bo to še cviljenja, ko se bo kriza stopnjevala, skupaj z ukrepi. jaooooo

To ti gre govort govno zaplankano, ki zmore do ta prve reke. Dej pejd mal u hribe pa svojo debelo hči zraven uzem, valda je zavaljena, če ribe s tabo kmetom lovi. Hahaha. Uh dobr sem se usrov, sem ti namenil točno ta moj dragoceni čas.

New Report

Close