Najdi forum

Splash Forum Koronavirus potrdilo že s HAT ampak samo za slovenijo

potrdilo že s HAT ampak samo za slovenijo

od jutri že s hitrim testom možno dobit potrdilo, ampak to covidno potrdilo bo veljalo samo v sloveniji..

Ker do zdaj je covidno potrdilo za celo evropo, kaj to pomeni, da ne bo možno dobit več covidnega potrdila, ki bo veljalo za evropo?

Dobro so tole pogruntali. Predrago je bilo vse skupaj. Zgleda da bo samo še 3x cepljeni lahko potoval.

Spet so nekaj ven dali brez da bi en korak naprej potuhtali

Navodila Pajzlerja, da bodo cepil 3x vse.

Odgovor na objavo uporabnika
reberšakova, 31.01.2022 ob 10:57

od jutri že s hitrim testom možno dobit potrdilo, ampak to covidno potrdilo bo veljalo samo v sloveniji..

Ker do zdaj je covidno potrdilo za celo evropo, kaj to pomeni, da ne bo možno dobit več covidnega potrdila, ki bo veljalo za evropo?

to je diskriminacija… vsi ptebolevniki in placniki zdtavstvenega zavarovanja morajo imeti enake pravice… zakaj je nek prebolevnik lahko dobil kofo za eu zastonj, drugi pa jo sedaj mira placati, ce hoce iz slovenije…

da ne bomo o tem da so lani javno povedali, da so hat nezanesljivi, jeseni so jih hoteli ukiniti, ker da ne veljajo nic in nic ne zagotavljajo, danes so oa merilo priznavanja okuzbe…

ce je predtago postalo vse pa naj ukinejo ves ta kodni teror. takoj.. crno na belem so potrdili kar ze skoz govorimo, ne gre za zdravje sploh, gre za denar in teror…

ker ce gre za zdravje, potem zdaj ravnajo ocitno malomarno glede na njihove pretekle strokovne trditve…

to bi moralo ustavno sodisce, ce ne orej nikolo, pa zdaj res dokoncno koncati… ce je kao prej stroka zagovarjala hat kot bezanesljive, zdaj govori in dela drugace, potlej je jasno da lazejo in si izmisljujejo

sse huje zdaj bodo na kup pred kobtejnerji zbirali bolne ljudi

obup, vse z namenom, da se cepiš 3x, če hočeš kam it..Mi smo kot familija preboleli pred 14 dnevi, imamo še evropsko potrdilo..ampak nikakor ni fer, da tisti, ki pa zbolevajo zdaj, pa od jutri tega ne morejo več dobit.. Neverjetni so res..

in hitri testi so naenkrat postali zelo merodajni..celo tako, da dobiš potrdilo..Sicer velja samo v Sloveniji, ker interes jim je precepit folk, zato je tole en tak beden bonbonček, nepremišljen, ljudje se bodo na veliko zbirali pred kontejnerji pred nakupovalnimi centri, kamor se hodi “zdrav” folk testirat z v trgovino..Bravo!!

Odgovor na objavo uporabnika
r ji ko, 31.01.2022 ob 12:24

in hitri testi so naenkrat postali zelo merodajni..celo tako, da dobiš potrdilo..Sicer velja samo v Sloveniji, ker interes jim je precepit folk, zato je tole en tak beden bonbonček, nepremišljen, ljudje se bodo na veliko zbirali pred kontejnerji pred nakupovalnimi centri, kamor se hodi “zdrav” folk testirat z v trgovino..Bravo!!

 

Pri takih “navodilih”  in spreminjanju, kdo bo verjel v cepiva.  Kdo se bo še cepil?

 

Zdaj so mamice na veliko prosile zdravnike, da napotijo otroke na pcr, samo da dobijo to potrdilo. Od kje mislite, da je toliko okužb dnevno?

Tudi 2x cepljeni se hitijo testirat, tudi če jim hitri test pokaže negativno, samo da pridejo do potrdila in se izognejo cepljenju za nekaj časa. Če te napoti zdravnik, ker si bil v stiku z okuženim, se to da.

 

Seveda je diskriminacija. Nekdo ki ima npr. sladkorno ali povišan pritisk bo prišel do PCR zastonj. Drugi ki tega nima, ker je npr. najstnik ga bo moral pa plačat.

Preden bo (če bo) to prišlo na obravnavo na ustavnem sodišču bo preteklo še kar nekaj časa. Vmes pa bomo davkoplačevalci, ki bomo hoteli PCR, kreditirali državno blagajno.

Saj mi je jasno da se na polno zganja bizis s COVIDom, ampak da nekomu nekaj pripada iz zdravstvene blagajne, drugemu pa ne je višek hebanja v glavo.

Stroka že ve, kaj dela.

Odgovor na objavo uporabnika
necepljena mularija, 31.01.2022 ob 12:32

Zdaj so mamice na veliko prosile zdravnike, da napotijo otroke na pcr, samo da dobijo to potrdilo. Od kje mislite, da je toliko okužb dnevno?

Tudi 2x cepljeni se hitijo testirat, tudi če jim hitri test pokaže negativno, samo da pridejo do potrdila in se izognejo cepljenju za nekaj časa. Če te napoti zdravnik, ker si bil v stiku z okuženim, se to da.

 

A bejž no. Zdrav otrok +12 let si še zvezka ne sme it kupit če ni cepljen in ti misliš da so problem mamice??? Problem teh vrst za teste so butasti ukrepi (PCT), ki jih ima večino zahodnega sveta.

In ja, večina ljudi ima raje P z Omikronom kot pa C.

 

Odgovor na objavo uporabnika
vročina819, 31.01.2022 ob 12:37

A bejž no. Zdrav otrok +12 let si še zvezka ne sme it kupit če ni cepljen in ti misliš da so problem mamice??? Problem teh vrst za teste so butasti ukrepi (PCT), ki jih ima večino zahodnega sveta.

In ja, večina ljudi ima raje P z Omikronom kot pa C.

 

bravo, točno to, tudi jaz sem na vsak način hotela, da gre 14 letnik na PCR, DA DOBI POTRDILO, ali naj ga kar cepim, da bo lahko šel v kino, na pico  s sošolci??

Krivi so butasti ukrepi in zahteve, ne mamice!!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 31.01.2022 ob 12:36

Stroka že ve, kaj dela.

 

 

To pa!))

 

Odgovor na objavo uporabnika
fioloa, 31.01.2022 ob 12:42

bravo, točno to, tudi jaz sem na vsak način hotela, da gre 14 letnik na PCR, DA DOBI POTRDILO, ali naj ga kar cepim, da bo lahko šel v kino, na pico  s sošolci??

Krivi so butasti ukrepi in zahteve, ne mamice!!

 

JA, CEPI GA!

Če bi  butaste matere cepile otroke, bi bilo veliko manj okužb  že pri delti, posledično tudi smrti!

Te okužbe zdaj vse izhajajo iz šol.

Odgovor na objavo uporabnika
necepljena mularija, 31.01.2022 ob 12:51

JA, CEPI GA!

Če bi  butaste matere cepile otroke, bi bilo veliko manj okužb  že pri delti, posledično tudi smrti!

Te okužbe zdaj vse izhajajo iz šol.

hahahhha, vic tedna.

 

Čakaj, potrdilo o prebolelosti je potrdilo o prebolelosti, ne glede na to, ali ima oznako hat ali pcr.

Da mi to naredijo, gre na sodišče takoj.

Al nas driblajo kot jim pase. Haha

 

 

 

 

Kar nekaj se odloča, določa. Prej sem slišala Poklukarja. Je tudi nekaj pametoval. Nobenemu več ne verjamem, tudi ne zaupam.

Odgovor na objavo uporabnika
ven se vlečejo, 31.01.2022 ob 13:55

Kar nekaj se odloča, določa. Prej sem slišala Poklukarja. Je tudi nekaj pametoval. Nobenemu več ne verjamem, tudi ne zaupam.

Če bo pogoj tudi samo da sličico pozitivnega testa pošlješ.

Pa že tako hodijo po trgovinah sami okuženci, nihče se s tem omikronom ne drži doma.

Najboljše vse ukrepe razpustit in vsa testiranja, pa naj preživijo kakor hočejo, vsak po svoje.

Eni itak zaupajo samo svojemu imunskemu sistemu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zdaj bodo šele sleparili, 31.01.2022 ob 14:20

Če bo pogoj tudi samo da sličico pozitivnega testa pošlješ.

Pa že tako hodijo po trgovinah sami okuženci, nihče se s tem omikronom ne drži doma.

Najboljše vse ukrepe razpustit in vsa testiranja, pa naj preživijo kakor hočejo, vsak po svoje.

Eni itak zaupajo samo svojemu imunskemu sistemu.

 

Da, zaupamo svojemu imunskemu sistemu, ki že dve leti odlično dela v tej korona vojni. In zato se naj grem cepit in  naj ga uničim? A to bi ti rada, da nekateri naredijo?  Tvoja odločitev je bila tvoja, moja je pa moja.

VIdim da si na tekočem s številkami umrlih. Daj napiši koliko otrok je umrlo.

Cepivo ščiti v teoriji samo pred hudo obliko tistega ki se cepi.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 31.01.2022 ob 18:19

VIdim da si na tekočem s številkami umrlih. Daj napiši koliko otrok je umrlo.

Cepivo ščiti v teoriji samo pred hudo obliko tistega ki se cepi.

ZA necepljena mularija

 

Spet so se spravli na necepljene! Ne ne bomo se cepili!!! Do pct bomo pa zastonj prišli! Čas je,da začnejo glave padati!

Lahko se usajate kolikor hočete, da je potrdilo samo za Slovenijo. Ampak pomislite še en korak naprej, torej čez Slovenijo, če seveda zmorete. Očitno živite v iluziji, da vas druge države hočejo necepljene. Malo si poglejte pogoje za vstop.

New Report

Close