Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Potrebna

Potrebna

Sem samska a si želim občasnega rednega moškega,ki bi me občasno spolno zadovoljil.Nočem se vezati,ker sem bila razočarana v vezah.Zato si želim nekoga samo za potešitev.Stalni moški na klic,bi se temu reklo.In prosim monovke,ne mi svetovati tistega žigola Mikija,ki je nikakav.Hvala.

Iz kje pa si?
Koliko stara?

Sem samski celjan, višje postave, urejen…. in bi te rad spoznal, mogoče pa bo tista energija.
LP

ojej se je že začelo, najprej fukfehtarke, potem pa še tipi

grem kozlat

Meni pa ni do sexa pa ti mojega žrebca rade volje posodim 1 x na teden, da
sprosti svoj nagon

Zakaj pa ne sme priznati potrebe in si izkati rešitev zanjo?
Jaz ji želim srečo pri izbiri, pa da bo poleg seksa dobila tudi druge zadovoljitve.
LP

micka mici a kr posodla bi ga al kako…. kaj pa če bo videl da je pri njej lepše pa bo pr njej ostal a to te pa nč ne skrbi

:)))

Upam,da nisi preveč kosmat,debelušen,okorn,da nimaš neprijetnega zadaha,si šaljiv,šarmanten in prijazen vzdržljiv športen tip vroč moški.

greš zvečer v life, malček počekiraš. če je kakšen po tvojem okusu mu daš ponudbo in akcija…

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Posodiš svojega partnerja?Kot,da bi bil predmet.Pa kaj vse danes živi in leze po svetu.Po moje je pri tebi tako,da tvoj samo pogleda kako dobro bejbo in ti že vskipiš in znoriš od ljubosumja.

Upam,da nisi preveč kosmat,debelušen,okorn,da nimaš neprijetnega zadaha,si šaljiv,šarmanten in prijazen vzdržljiv športen tip vroč moški.[/quote]

Hm, morda nisi bla srečna v zvezah, ravno zato, ker si preveč površinska, pa ne preveč kosmat, pa ne preveč okorn, pa, pa, pa….? Ne vem, sam ugibam…

pošlji mail

Poznam par takih, preverjenih bi lahko rekli. Zdaj sem v vezi sicer ampak ti lahko katerega priporočim. Samo povej kaj želiš. Meni je najbolj služil 34 letni, samski, lahko pa ti dam kontakt tud od kakega vezanega, mlajšega starejšega, rad na grobo, nežnega…pač povej želje

Kosmat nisem preveč, suha postava, mišičast, ker delam fizično, zaradi tega sem tudi vzdržljiv in vsekakor vroč. Nebo ti žal 🙂
No, iz kje si?

Samo,da ni kak tak,ki ima velik trebuh in bi na meni samo sopel pa hropel !!?

Ne ne, izbirala sem samo visoke, temne, športno usmerjene tipe. Take, ki ne težijo, pride, naredi, gre, zmes pa seveda kakšna nežnost, kaka pijačka, pa na kaka pozornost za kak roj dan, božič….

a kt tko pol maš cel seznam tipčkov… sam čuvej da ni vmes moj 🙂

Ej, MMAM PA TI DAM…ti imaš pa celo zbirko :))

Moram priznati, da te ne razumeme. Kaj si ne znaš pomagati sama. Roka reši vse in celo bolje, kot vsak dec. Samo ženske vemo, kaj je za nas najbolje.

Sicer pa, tudi jaz bi ti posodila mojega, da se izprazni v takih kozah, kot si ti.

Moram priznati, da te ne razumeme. Kaj si ne znaš pomagati sama. Roka reši vse in celo bolje, kot vsak dec. Samo ženske vemo, kaj je za nas najbolje.

Sicer pa, tudi jaz bi ti posodila mojega, da se izprazni v takih kozah, kot si ti.[/quote]

Le malo bolj poglej svojega partnerja,da te ne vara dopoldan,ko si v službi.Doma pa ves priden he,he.

Evo, danes je vse možno. Celo zvodniki se ti javijo, ki bi še malo radi zaslužili na tvojem užitku.

Mater, kupi si vibrator in se sama porihtaj, ne pa da se z neznanci dol daješ, tako vsaj ne boš fasala kakšne bolezni in še imela mir pred moribitnimi ženami.

Eni se mi prav smilite, da ste res tako potrebni????? O mater se je mati narava poigrala z vami. Hvala Bogu, da je mene ven spustila.

No seveda, samo pišeš, ker ti je dolgčas in sploh nisi za akcijo. Kam si se skrila, kar odmolknila si 🙁

Gremo jokat!
Ne morem verjet, da sploh lahko seksaš z nekom, ki ga nimaš rada. pa men se zdi, da te poznam. Hja, blizu Sežane živi.

kva si pa zapel kot prašič v buče

(izbrisan mail)

jaz se ti sicer ne bom ravno ponujal…
ampak lahko pa kakšno kavico in bova vidla kaj bo 🙂

New Report

Close