Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Potrebna

Potrebna

🙂

Pridem, opravim, in grem…diskretno in kvalitetno..;) vitek, športno telo…

a bi se morda priso jas na vrsto?:))

primorec 32 let,luškan–tku pravijo te zadovoljim na vse načine in z vsemi fetiši,ljubica kaligula..
+sms (izbrisana številka)+bin laden,čao

Piši mi na (izbrisan mail) vitek diskreten in urejen…brez obveznosti …

pričakujem tvoj mail 😉

Verjetno si huda bejba, tud jst sm tebi slicen,kako se taka dva ne moreva najt.Jst bi te zrihtal kadarkoli bi si pozelela.

Povej mi mail pa ti pišem in se dobiva, plačaš 150 eurov in to je to….

Kupujte kamagro gel ceneje
(reklamnih sporočil ne dovolim, zainteresirani se za reklamo lahko dogovorijo s Primožem)

tista k je potrebna naj se javi

Pozdravljena, ni problema javi se na (izbrisan mail), sem urejen 47 leten diskreten

hej piši mi na mail (izbrisan mail) lahko ti slike pošljem kakšen sem 😉 :*

Tu ni nič takega za kozlanje !

rabim moškega ki je nabildan in kosmat tudi spodaj in ima veliki penis

Tak je praviloma kosmat tudi znotraj.

Z mojimi 55 leti se nisem izven servisa me se lahko kaj dekleta po svoje uporabite

kadar hocete na vaso razpolago

ne prevec kosmat samo v usesih

imam dolge dlake da ne bi slisal

k me ljudje na selo vabijo

sem na razpolago za uk ne za delo

za mehanika , pleskarja in vsa druga

popravila poklicite te mojstre

jas samo eno vrtalko poznam to je moja

v zid lukenj jas ne delam se bi hisa

zrusila samo poklici me tukaj z

tvojmi podatki ce si se uzitna

od 30 do 45 let starko pa imam

eno doma je ze znucana ..

mi je ona rekla naj se tukaj javim da si odihne

Me lahko izbiramo, ti se bos pac s starko sprijaznil, ce te se hoce.. Bodi realen, clovek.

zakaj realen?
ne bii grda….

Kdo je tu grd? Moz svojo zeno opisuje kot znucano, ki je, predvidevam, nekje enakih let kot on. Ce ni, po cudezu, neverjetno ohranjen, nima osnovnih sans.

sm robi iz pirana..180cm..70kg..22cm..ce si za kak osrecanje mi javi..ti poslem slikice pa bos vidla sama..

draga ženska ,če si želiš moškega ki te zadovoljim po tvojih željah in ti nudim fantastične orgazme se mi oglasi na mejl. sem resen in ne težim. prosim tudi da je vse strogo diskretno [email protected]

lastna hvala se pod mizo valja… Ne bom se hvalil, ker nisem idealen. Sem pa stare šole; ladies first. Toplih, radovednih dlani in nežnih ustnic, ki si želijo okušati tvoj nektar, čutit tvoj drget. [email protected]

Kokoš!!!!

dodaj me na fb Boris petelin,pa se spoznava pa se poigrava lp


Oj če si resna pošli svoj kontakt na [email protected] pa se bova zmenila ne bo žal lp B.

…kaligula no kako je pr tebi sedaj,a si najdla kej tu? tolk tem odpirate,da ste potrebne,iščete,pa me zanima če se da tu,če je vredno probat itd….

New Report

Close