Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Potrebna

Potrebna

je vredno probat..vedno….mogoče pa se najde kaj..))))) ampak vzročne povezave med iskanjem in najdbo pa ni vedno hehehehe

…RES JE MARKO,JE TREBA PROBAT,ker zna biti dobro,nepozabno….ti mulček ne mene jugat,ker te bom….;)

jojjjj kr kocine mi gredo pokonci

samo al zaradi strahu al želje )))))9

…marko men zarad želje…. 😉

hehe…anja nas spet samo rajca 🙁

dam ti za pivo…)))))

pač taki je net…..erotičen u nulo….vsaj včasih

ajde

,,,,,ej ti marko ne govor tako,ko te neki vprašam,sprašujem pa se skrivaš!!!!! želim pač več informacij,me zanima kjera se kr preda tipu na slepo,da se niti ne predstavi kr jo zanima? Jst ne oprosti!!

Sem iz Ljubljane,star 39 let.180/80 dobro obdarjen in simpaticen. Ce si za spoznavno kavico mi pisi [email protected]

Hey. Sem fant atletske postave, visok 188 cm, modre oci, spodaj obdarjen in depiliran. Vem kako se stvari streze in sem za vse variante. Sem iz mb. Sem nov v tem! Pisi mi na mail [email protected] in zaradi lazjega jontakta pripisi gsm.

hey morda sem tisti ki ga iščeš brez probelma ko bibila za akcijo bi poklicala bi se dobila opravila in šla sak po svoje…. če bi se rada kaj več pomenila piši na gmail: [email protected]

Če je kakšna resna za diskretna srečanja lahko pis na [email protected]
Star 36let, urejen….
Sem v vezi zato pričakujem resnost in diskretnost

Lahko me kontaktiras [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Kaligula, 08.09.2011 ob 10:58

Sem samska a si želim občasnega rednega moškega,ki bi me občasno spolno zadovoljil.Nočem se vezati,ker sem bila razočarana v vezah.Zato si želim nekoga samo za potešitev.Stalni moški na klic,bi se temu reklo.In prosim monovke,ne mi svetovati tistega žigola Mikija,ki je nikakav.Hvala.

Zivjo

Sem resn  normalne postave 175 80 nekosmat star 28 let Pisi na [email protected]

 

 

 

Mogoče bo moral iti na veselico ter tam izbrati   kakšno lustno dekle   za ples   .

Samo ne vem kako naj jo osvojim ko pa  noče z menoj     iti na ples   .

Jaz imam iste misli k ti. Pisi na [email protected] pa se lohk kj zmeniva.

Pisi [email protected]

sem resen upam da tudi ti

Pisi na [email protected]

sem resen upam da tudi ti😊.

Piši na [email protected]

 

Lp

zdravo, sem za stvar, LP

[email protected]

[email protected]

This is my problem. I don’t know Slovenian also im not sloveni. Only English. That’s why I hesitate.. I can take any role and i can follow what you want.  [email protected]

 

[email protected]

oj. bi se spoznala s tipom ki bi ga imela samo za sex?

[email protected]

hej. kako si? si za ksn cvek? al raje…..heheheh

[email protected]

zivjo. spremljam.klepet. na novo sem tukaj. si za klepet? kej vec poves kaj se kaj dogaja tu gor?

[email protected]

New Report

Close