Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Potrebna

Potrebna

fantje ta tema je 10+ let stara kje ste to iz naftalina potegnl😂

Odgovor na objavo uporabnika
anja30, 07.08.2014 ob 08:19

…RES JE MARKO,JE TREBA PROBAT,ker zna biti dobro,nepozabno….ti mulček ne mene jugat,ker te bom….;)

Ti g

Odgovor na objavo uporabnika
anja30, 07.08.2014 ob 08:27

…marko men zarad želje…. 😉

anči jest ze cel dan iscemeno punco da mal tigra tm spodi pomiri. Ce te mika ideja kave na “sovraznikovem ozemlju” mi pisi na barglbargl123 gmail pa se lahko naprej pogovarjava. 42, flet v centru, rabm mal pomoci pri sprostitvi pritiska tm dol men ne rata dons sammu :/ 😉

Piši na [email protected]

Kaligula: javi se mi v ZS, z veseljem priskočim na pomoč.

Pozdravljena.

Za vse tvoje zelje sem ti na voljo na mailu, ki ti ga posiljam na dnu sporocila.

Poslji mi kaj si zelis, jaz pa ti posredujem telefonsko stevilko.

 

Sem urejen in diskreten 35 let star slovenec, na voljo sem ti po predhodnem dogovoru.

 

 

[email protected]

 

Ime v mailu je samo za kamuflazo 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Kaligula, 08.09.2011 ob 10:58

Sem samska a si želim občasnega rednega moškega,ki bi me občasno spolno zadovoljil.Nočem se vezati,ker sem bila razočarana v vezah.Zato si želim nekoga samo za potešitev.Stalni moški na klic,bi se temu reklo.In prosim monovke,ne mi svetovati tistega žigola Mikija,ki je nikakav.Hvala.

[email protected]

Jaz sem za piši če si tut ti za

[email protected]

Piši mi na [email protected]. Res ni nobene tukaj gor? Bom moral očitno tipom pisat 🙂🙂🙂

Prisežeš, da sčasoma ne boš zahtevala še kaj več?

Caw Javi se mi na [email protected]

OI zivjo sem z Gorenjske star sem 29 let sportne postave će te zanima kaj već mi pa piši na [email protected]

Pišite mi na [email protected]. Sem 35 letni štajerec.

Ojla

iscem zensko za obcasna srecanja..

 

Živijo kam kdaj Sem urejen diskreten potreben športnik 178 74kg Star 41 let če si za sporoči in se bom potrudil da boš zadovoljna tudi ti lp

Jagodička

oglasi se mi [email protected]

New Report

Close