Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Potrebna debela 50letnica

Potrebna debela 50letnica

Ali je normalno, sa ženska pri 50ih non stop tuhta na sex?

V glavi se mi vrti neizpolnjena fantazija o trojčku, četvorčku….fafam ga vsem in oni mi cuzajo velike joške in me fukajo v debelo rit. Gnetejo moje debelo telo in si me izmenjavajo pri fukanju v moje potrebne luknjice…

Drugače poročena, normalna… je pa, doma suša že več let

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1117, 02.11.2021 ob 20:51

Ali je normalno, sa ženska pri 50ih non stop tuhta na sex?

V glavi se mi vrti neizpolnjena fantazija o trojčku, četvorčku….fafam ga vsem in oni mi cuzajo velike joške in me fukajo v debelo rit. Gnetejo moje debelo telo in si me izmenjavajo pri fukanju v moje potrebne luknjice…

Drugače poročena, normalna… je pa, doma suša že več let

Ja, to je zelo normalno. Zakaj ne ukreneš nič glede suše? Premakni se…

ojla javi se mi vse saje želje se ti bodo ispolnile namreč nudim ti vse kar si si zamislila [email protected]

Ne morem kaj veliko ukrenit…. nimam jajc po domače povedano.

Hvala za ponudno milan, ampak ne morem se odločit za ta korak.

In tudi sam mi pri mojih sanjah ne moreš pomagat

Mm zanimljivo jaz pak iščem bbw starejša gospa da fukam tak kot tabo sem 36 let moški če te zanima mi pa sporoči na [email protected]

Posamezniki me ne zanimajo.

Moje želje so drugačne, saj menda znaš brati

Ni problema lahko se zmenimo za trojček ali pa več te vežemo in te fukamo vsi z redom v muco riti in v usta  u vse dok ne prosiš  da prekinemo 😜😋👌👍

Piši na majl

[email protected]

Nebo ti žau

z menoj se lah vse domeniš sem zelo flexibilen in za razne dogovore. verjemi mi da je možno ogromno  samo domenit se je potrebno

Kot bi mene opisala… Zgleda, da je normalno pri teh letih…

javi se mi pa se za marsikaj domeniva sem resen čakam na tvoj mejl [email protected] imam 53 let pa hud poredneš

Sem mlad fant iz obale, 24L visok in postaven, vedno potreben in zeljen… Ce ti zanimam pisi na [email protected]

Zdravo kje je kaksna mocnejse postave z velikim oprsjem,da se kaj poigrava,castim kaksne toplice,saune,ce si kje se javi

069 685 117

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4030, 22.12.2021 ob 20:32

Zdravo kje je kaksna mocnejse postave z velikim oprsjem,da se kaj poigrava,castim kaksne toplice,saune,ce si kje se javi

069 685 117

Piši

Odgovor na objavo uporabnika
piabarocna, 13.04.2022 ob 13:03

Piši

PIa pokliči ali pošlji sms,069 685 117,ali pošlji meil,lp

Zdravo tukaj ìščem ,če je kje kakšna močnejše postave z večjim oprsjem,obožujem velike prsi,če boš to prebrala se javi 49 letnemu moškemu da greva kam na lepše.

Piši na ,[email protected]

Javi se na 040578769

Karlo piši mi na [email protected]

Marš v oboro k pujčekom tam boš imela vse.

070911937 Ljubljana oglasi se

Bobby No1

Odgovor na objavo uporabnika
Polna, 11.11.2023 ob 13:19

Karlo piši mi na [email protected]

Iščeš? [email protected]

Pa si upaš sploh,ali to samo sanjaš

Moj mail

[email protected]

Lahko pa pišeš meni sem star 35 let iz štajerske in me rajcajo močnejše. Moj mail: [email protected].

Res ni nobene močnejše za kak klepet? Piši mi na [email protected]

New Report

Close