Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu potrebni mož

potrebni mož

Ne vem kako naprej, sicer rada seksam, pa vendarle ne vsak dan, moj mož je neprestano nepotešen, kadarkoli je prilika me zagrabi in mi potisne svojo trdo kajlo in hoče seksat, kar naprej mi ga turi: enkrat v roke, enkrat v usta,…. skratka prav obseden je s seksom, pa se orng rukneva, a drug dan je ista pesem, jaz preprosto ne zmorem več…..
kaj naj storim??????????????????

ja al je to kaj čudnega če hoče vsak dan sexat? midva z mojim vsak dan al pa tud večkrat če nama le časovno znese.
Če ti ni do tega bi bilo mogoče dobro da se iskreno pogovorita, mogoče bo razumel in si kdaj tudi sam pomagal….

Reci mu, da sta za dober sex potrebna dve dobri volji….od obeh….
če ne razume…ga daj pa malo na stran..in naj razmišlja…..pa čeprav bi ti zapasalo! 🙂

Kaj naj storiš????
Meni ga dostavi!

Začnita delat otroke. Potem se bosta malo umirila 😉

Imava 10 mesečnega sinka, s katerim večino časa jaz preživam, saj on še študira, hodi na predavanja, zvečer pa bi neprestano nekaj rad od mene, jaz pa sem tako crknena, da se mi po domače povedano že vse obrača, pa tega očitno ne razume, res sem obupana. pa ko bi vsaj otrok ponoči spal, da bi se vsaj malo človek spočil, a on je neprestano za akcijo, groza res.

imam občutek, da tvoj mal preveč ležerno živi…ko te berem, mi deluješ močno utrujena, izčrpana – on pa poln energije…po tem kar si zdajle napisala je to očitno res…daj ga mal utrudi čez dan še z čim drugim – naloži mu obveznosti!!! verjamem, da mu samo sex po glavi hodi, če pa očitno živi kot “bubrek u loju”, medtem ko ti dobesedno noriš!!! in pol ti ga hoče še vtaknt nekam!!! ejj, grrrrrrrr…
zdelaj ga z “dnevnimi, normalnimi obveznostmi”, za katere je očitno že skrajni čas, da se tudi on poprime z njimi!!! aja, kaj ponoči samo ti vstajaš??? ne si to dovolit, resno…

če sem bila mal ostra zdajle – brez zamere…

lp

podpiram ljubico!

Ljubica ma čist prav.
Tako življenje te bo tako izmozgalo, da ne boš za nikamor…..
ORGANIZIRAT se je treba, punca, resno!
Naredit urnik vsega, tudi vstajanja ponoči in pomivanja usranih tal.

Ti nimaš problemov s prepotentnim možem, ti maš probleme z organizacijo časa.

hmm, podpiraš?!…hehe, na kterem mestu pa???…hehehe…

lp

haha maš podobne težave kot jaz….

in po pravici povedano…ne vem…če je po moje je on nezadovljen, če je po njegovo sem jaz (no ne vedno-DA ME NE BOSTE ZA BESEDO LOVILI)..

baje se sčasoma vse uredi :))

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

ja saj veš….nad glavo te držim…z rokami za boke…..
….tretji steber je pa jezik…..med nogami…uf si težka…težko te nosim!
zato moram mau jezik premikat….da se malo odpočije…
🙂

mmmmmm…boš rabil strečing jezika???…

hahaha…bravo!

lp

mislim da bi tlele imel srečko kaj za dodat – v stilu, da je bingo, če se dva, poleg vsega ostalega, ujameta še v sexu…

včasih imam občutek, da si ženske tako prekleto rade nakopljemo obveznosti za čez glavo, vpete v neko prepričanje, da samo me same vse naredimo najbolje in tako se pogosto dogaja, da so možje izvzeti iz vsega družinskega cirkusa…ostaja jim časa za vse mogoče zadeve, kar pomeni, da jim misli svobodno in neovirano tečejo, lepo jim je, skratka, nobenih ovir za pohoto!!! pa ne, da našim predragim ne privoščim sproščenega življenja, sploh ne!!! gre samo zato, da se moramo tu nekje najdit, uredit misli, zaupanje, se POGOVARJAT (bla bla bla…)

vama pa povem, miškulelica in zaja, če bo vajine dedce tole še držalo vsaj nadaljnih 10 let – hehe, verjemita, bosta nasmejani naokol hodili…

joj, ja upam no….glede na to, da jih vedno več slišim, da se moškim ne da…

🙂

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

hehe…
Lunči, sem htela isto napisat!

saj ste take kot vi obtožujete moške…..sama hvala
…..pol pa spiiiiizdiiiii! 🙂

reči ti svojemu drugič, da boš ti zvečer ko tigrica, če bo on mal več pomigla za vajino družino! Vzemi si ti čas, pojdi lepo na masažo, uživat mal frej dan, naj bo on cel dan s malim in zraven njega poskrbi se za vse ostalo kot to delas vsak dan ti in da vidimo kako bo zvečer potreben, ja bo ampak ne tebe, temveč postelje…in še to..le zakaj se le ti zbujaš ponoci in hodis k malemu, naj gre še mal gopsod, razumela bi da bi moral zjutraj v sluzbo, tako pa je doma, studira…mislim tale tvoh gospod, si je res dobro postlal!

veš včasih je treba moskim pokazat, kot malemu otroku, da nekaj dojamejo, pokazi mu, kako si zvecer utrujena, zaradi cesa, na nacin da ga bo dojel..vzemi si frej dan ali vikend, pojdi in ko se bos vrnila, ce je normalen dec, bo dojel, pa se bojim, da je tale tvoj se mal nezrel…

New Report

Close