Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu potrebujem

potrebujem

Malo mi je dolgčas in pogrešam nežnost. Morda to ni ravno za tu gor, ampak čeprav sem vezan, iščem eno diskretno ljubico.
29 letnik

Malo pišči tu na tem forumu! Primož je nekje odprl temo kjer brezplačno deli naslove. Pa brez heca!

Mi lahko poveš bolj točno? Je resno?

Kje si pa ti to videl, jaz o tem ne vem nic, le da je zelel pomagati ljudem, ki si tezko najdejo “svojo ljubezen”, da bi Primoz iskal ljubice, ljubimce o tem ne vem nic in ne verjamem…

Znan, predlagam ti, da si pripopas zraven k nicku se svoj e-mail in ni hudic da se ti kera ne javi…tale post bo itak slej ko prej izbrisan.

Zakaj pa je ta korak potreben?

Nimam pojma. Govoril je… mogoče je imel samo zelo veliko gofljo takrat :-)!

Kren,

preden kaj komentiraš se raje pozanimaj.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kaj res ni nobene?

Eden išče ljubico, nasrkamo pa nedolžni 🙁

ja pa je tuki sm! jst iscem eno avanturo in tud jst sm ze vezana! dej mi mejl pa ti pisem in se bova kej vec zmenla!

A to misliš na “znanega”, primoža ali mene? 😉

Moj mejl: [email protected]
Piši, se zmenva.
LP

opogumite se, ne bo vam žal!
LP

Kdo in kje?

kren.midva na najini kavi..pejva hit,)…je ze dolg nisva pila;)..haha

Ko bi bla enkrat vidva za trojčka na kavi, čeprav moškega nerad gledam zraven, bi pa bolj tebe!

Zelo nerad delim! V mislih pa kar naprej… 🙂

Sam na to mislim kako bi te zrinu iz stola, pol bi bil pa jst car!

ce ni fofsije za vse dost ;)..jaz rada delim..pitanje pa je kaj;)

Jst tud rad delim, sam žensk ne, posebno dobrih…

New Report

Close