Najdi forum

potres


Bogica mejhna …

Joj, vidva, naši južni sosedje temu pravijo Je…. bi se, a da mu ne uđe. :)))) Samo filozofirata, tvegajta, madona!
[/quote]

Za razliko od Milesa je “moj već ušao”…. in sem primešetaril kar nekaj evrčkov. 😉

Za razliko od Milesa je “moj već ušao”…. in sem primešetaril kar nekaj evrčkov. 😉
[/quote]

Ta sistem mojega keša ne bo videl.

Ta sistem mojega keša ne bo videl.
[/quote]

Edino prav. Vsak pač riskira na svojo odgovornost.

Joj, vidva, naši južni sosedje temu pravijo Je…. bi se, a da mu ne uđe. :)))) Samo filozofirata, tvegajta, madona!
[/quote]

Kar se mene tiče – imam zadosti tveganja za 3 življenja, ne rabim še… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kar se mene tiče – imam zadosti tveganja za 3 življenja, ne rabim še… 😉
[/quote]

Poglej svoj podpis “Do what you can’t!” :))

Poglej svoj podpis “Do what you can’t!” :))
[/quote]

Not THIS one. Toliko ku-ku pa vseeno nisem… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Not THIS one. Toliko ku-ku pa vseeno nisem… 😉
[/quote]

Jaz svojih eurov nisem tako zlahka zaslužila, da bi jih skozi okno metala. Ti verjetno tudi ne.

V hiši smo čutili….

Jaz svojih eurov nisem tako zlahka zaslužila, da bi jih skozi okno metala. Ti verjetno tudi ne.
[/quote]

Ne gre za to, da bi karkoli metal skozi okno. Gre za zabavo. Kadim ne, pijem ne, drugih takih razvad nimam, si pa zato privoščim morje, smučanje in kriptovalute. 😉
Poznam povprečnega človeka, ki si je pri 38-tih privoščil Porche-ja 911 Carrera… že lep čas nazaj.
Ko mu je žena zatežila glede tega sta se vsedla in ji je izračunal, koliko je ona pokadila in porabila za kozmetiko, frizerja… Še vedno je bil njegov porš cenejši. 😉

Ne gre za to, da bi karkoli metal skozi okno. Gre za zabavo. Kadim ne, pijem ne, drugih takih razvad nimam, si pa zato privoščim morje, smučanje in kriptovalute. 😉
Poznam povprečnega človeka, ki si je pri 38-tih privoščil Porche-ja 911 Carrera… že lep čas nazaj.
Ko mu je žena zatežila glede tega sta se vsedla in ji je izračunal, koliko je ona pokadila in porabila za kozmetiko, frizerja… Še vedno je bil njegov porš cenejši. 😉
[/quote]

No ja, saj tak avto bi si tudi jaz privoščila, prej kot kriptovalute. ;))

LUKSUZ, jebeš ti potres.
[/quote]
U Domžalama ni lumsuznih blokov- se najmanj pa star crna vdova kompleks ali bloki ” odprta usta” za Oš Domzale.. Bistra pa tudi niso noben luksuz .

No ja, saj tak avto bi si tudi jaz privoščila, prej kot kriptovalute. ;))
[/quote]

Hehe.. preko kriptovalut do avta! 😉

Ne gre za to, da bi karkoli metal skozi okno. Gre za zabavo. Kadim ne, pijem ne, drugih takih razvad nimam, si pa zato privoščim morje, smučanje in kriptovalute. 😉
Poznam povprečnega človeka, ki si je pri 38-tih privoščil Porche-ja 911 Carrera… že lep čas nazaj.
Ko mu je žena zatežila glede tega sta se vsedla in ji je izračunal, koliko je ona pokadila in porabila za kozmetiko, frizerja… Še vedno je bil njegov porš cenejši. 😉
[/quote]
Kr neki.
Če vzamemo za merilo kadilce-nekadilce,bi mogli imeti vsi nekadilci vsaj makino višjega cenovnega razreda.
Nikoli nisem kadil,avtomobila tudi nikoli nisem imel in ga ne bom.


Kr neki.
Če vzamemo za merilo kadilce-nekadilce,bi mogli imeti vsi nekadilci vsaj makino višjega cenovnega razreda.
Nikoli nisem kadil,avtomobila tudi nikoli nisem imel in ga ne bom.
[/quote]

Pa za merilo vzemi povprečno žensko in njene stroške za frizerja, manikuro in kozmetiko. 😉

Popila 3 x 0,04 l Tequile Patron in 4 x 0,04 l Kavalan Single Malt Whiskey in lahko samo pritrdim in pokimam, da se je zdaj pošteno zatreslo.
Tako, da ja čutila sem potres … Koper, 1. nadstropje s pogledom na morje.

Luksuzni bloki v Domžalah, tam pod Šumberkom. 100 kv, 370.000e.

New Report

Close