Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povedal mi je, da me nima rad!

Povedal mi je, da me nima rad!

Porocena sva in imava otroka. Moz

je prisel domov, pojedle kosilo in dan se je normalno odvijal. Ko je sel otrok spat, mi je ob gledanju TVja rekel, da se zeli lociti. Jaz sem mu odgovorila, ok prav nakar on rece, siper pol sva zmenjena. Zvecer greva spat in mi ni dalo miru, nisem vedela ali se je samo hecal ali je res kaj na tem. Ga vprasam ce me ima rad in mi odgovori, da seveda ne, da drugace se ne bi zelel locoti. Da je srecen, da sem tako lepo sprejel.

celo noc nisem mohla zaspat. Sploh ne vem kaj naj naredim. Tega je zdaj en teden on pa je medtem ze bil dvakrat pri odvetniku

Zaslužiš si nekoga, ki te ima rad!
Preberi si knjigo Placebo ste vi, da se miselno ne boš preveč zapletala.

Za kozlat 😃

Boh pomagi kako je to napisano ko v prvem razredu prosti spis.

Pojdi se ti k odvetniku.

Ne rabim jaz odvetnika, nic ni moje. Jaz hocem samo njega in najino druzino.

ko ne gre, pač ne gre. Simpl.
Jaz nisem hotel igrati v moštvu rokometa, ker je bil v nasprotnem moštvu nekdo, ki ga nisem prenašal in bi ga zanalašč pohabil. Raje sem se umaknil

In se ne ponižuj, ljubezni ne moreš sforsirati. Vso ljubezen, ki jo čutiš do moža usmeri v otroka, delo, sebe.

😅😅 tak gnil odnos se vidi sta mela ze.od zacetka

Veza da te kap kot.90% ostalih

Skup za lazje deljemje stroskov

Če si ga v času trajanja zakona poslušala toliko in tako kot ob tej izjavi in ga tako resno jemala kot tokrat, potem ni čudno, da se želi ločiti.

še ena fake zgodba 😒

Zakaj si naredil otroka?

Vsaj direkt to je povedal.

Ponavadi tipi lažejo zavajajo, se trudi ženska…on pa okoli…

Nič, sprejmi! Dogovorita se okoli otrok in denar za otroka…

Pojdi svoji sreči naproti… škoda da se v konflikte daješ in sebi skoduješ

Mislim, da je on zelo korekten. Povedal kako in kaj je na stvari. Zdaj nimas vec kaj kot to sprejeti. Ce bi ga prej tudi poslusala in jemala resno, se to morda ne bi zgodilo

Tebi, karkoli bi rekel, bi rekla ok prav. Pasivnost daje pač stagnacijo. Ali pač figuro v vitrini. S katere se niti prah ne obriše.

Zakaj je toliko zensk, ki mislijo, da je njihov moz samoumeven? Splosno zenske mislite, da ce bi slucajno prislo do razhode, boste ve tiste pobudnice. Vedno vec je moskih, ki ugotovijo, da jim zena ne parira vec in posledicno odidejo. Za locence je veliko lazje kot za locenke, tega se zacnite zavedati

Vecina je svojih zena navelicanih, samo nima jajc in/ali evrov, da bi sli narazen. Tvoj jih vsaj ima, ceni to!

Ej ne skrbi, uslugo ti dela. Boš zadihala čez nekaj časa in bila srečna, da se je spokal. On bo zadihal in bo skakal od veselja prve mesece, ti boš jokala. Na koncu pa bo obratno. Pusti ga, naj gre, brez drame, sploh mu kančka čustev ne pokaži. Naj gre in naj se ne vrača. lp

Odgovor na objavo uporabnika
Jao mene, 25.04.2023 ob 07:44

Ej ne skrbi, uslugo ti dela. Boš zadihala čez nekaj časa in bila srečna, da se je spokal. On bo zadihal in bo skakal od veselja prve mesece, ti boš jokala. Na koncu pa bo obratno. Pusti ga, naj gre, brez drame, sploh mu kančka čustev ne pokaži. Naj gre in naj se ne vrača. lp

V katerem filmu ti zivis? Ona pravi, da ni nic njeno. On si bo nasel novo, mlajso in lepso in si jo vselil, medtem ko ona nima kam. To je njena reala sedaj kot tudi na dolgo rok. Kdaj se bo ona smejala? Ko bo dobila princa, ki je celo zivljenje iskal obubozeno samohranilko?

Odgovor na objavo uporabnika
Zacuden, 25.04.2023 ob 07:56

V katerem filmu ti zivis? Ona pravi, da ni nic njeno. On si bo nasel novo, mlajso in lepso in si jo vselil, medtem ko ona nima kam. To je njena reala sedaj kot tudi na dolgo rok. Kdaj se bo ona smejala? Ko bo dobila princa, ki je celo zivljenje iskal obubozeno samohranilko?

domnevam, da si je novo že našel, ponavadi je pri moških tako. Je pa tudi veliko moških, ki imajo radi odvisne ženske in take, ki jih rešujejo iz dreka. Tako da tudi zanjo ne bo problema, se bo že našel kakšen, ki jo bo hotel vzdrževati.

Odgovor na objavo uporabnika
natalna karta, 25.04.2023 ob 08:19

domnevam, da si je novo že našel, ponavadi je pri moških tako. Je pa tudi veliko moških, ki imajo radi odvisne ženske in take, ki jih rešujejo iz dreka. Tako da tudi zanjo ne bo problema, se bo že našel kakšen, ki jo bo hotel vzdrževati.

Ni problem zensko vzdrzevat. Jaz jih rad financiram. Samo ne pa mamice, to pa pac ne. Mlade, cvrste in neobremenjene

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8776, 25.04.2023 ob 08:29

Ni problem zensko vzdrzevat. Jaz jih rad financiram. Samo ne pa mamice, to pa pac ne. Mlade, cvrste in neobremenjene

ja ja ja, ti češplje že dolgo nisi videl v živo. Dejansko je tako, da bo prej našla novega ena cmera, ki misli, da se zemlja okoli moškega tiča vrti, kot ena samostojna in neodvisna ženska.

Če berem tu ,se vedno bolj zavedam,da je vedno več moških prascev.

 

Avtorica, žal se mi zdi,da tvoj že nekje drugje njivo obdeluje.

Glavo gor ,ko ga šora. Začni živeti za sebe .

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nocem se lociti, 24.04.2023 ob 20:42

Porocena sva in imava otroka. Moz

je prisel domov, pojedle kosilo in dan se je normalno odvijal. Ko je sel otrok spat, mi je ob gledanju TVja rekel, da se zeli lociti. Jaz sem mu odgovorila, ok prav nakar on rece, siper pol sva zmenjena. Zvecer greva spat in mi ni dalo miru, nisem vedela ali se je samo hecal ali je res kaj na tem. Ga vprasam ce me ima rad in mi odgovori, da seveda ne, da drugace se ne bi zelel locoti. Da je srecen, da sem tako lepo sprejel.

celo noc nisem mohla zaspat. Sploh ne vem kaj naj naredim. Tega je zdaj en teden on pa je medtem ze bil dvakrat pri odvetniku

J..ga taksno je zivljenje. Tako se zgodi ko nas odrinete stran od sebe, ste raje okoli, po cele dneve v sluzbi, kavicah shoopingih… ko pa ste doma, pa visize na telefonu….. Imam doma isto samo cakam da ji povem, da se mi ne da vec.. vse naredis doma, pa vseeno nisi vreden nic. Žal mi je otrok zato se trpim…

Če te mož več ne mara in se hoče ločiti, nima smisla vztrajati in upati na tako zvezo. Poskrbi zase, za svoje življenje in otroka. Čaka te nova realnost brez njega. Niti nima smisla karkoli se spraševat zakaj?…on se je odločil, ti moraš to sprejeti, ker ti drugega ne preostane. Zakaj biti z nekom, ki te ne mara? To je konec.

New Report

Close