Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek povedala sem ženi, da jo mož vara

povedala sem ženi, da jo mož vara

Res ne dojameš kdaj odnehat, kdaj so laži spregledane in nima več smisla napletat zgodbico?

Rekel je da ima dovolj po desetih letih in šel, delal se je kot da ni nič. Mene je to zelo prizadelo in v tistem čustvenem stanju sem naredila to traparijo. Sama sem kriva da sem tako dolgo to dopuščala in sem tudi vedela da ne bo nikoli moj ko se je zaključilo me je zelo vrglo.[/quote]

deset let je dolga doba…zelo dolga doba…in se strinjam da te je zelo prizadelo…

Zdj če te kličejo in se ti javiš in na oni strani ni nobenega odgovora…po moje ne bo nobene tragedije saj nimajo jajc da bi ti odgovarjal…

Pa še tole…da se vam je deset let ratalo skrivat se brez da bi kdo vedel…ala ti vera..si kr dobra..

A cifre pa ne bi zamenjala? Tako mimogrede………Pa če bi bila pametna bi jo šla klicat iz neznane številke;itak verjetno nisi njegova edina ljubica.

Rekel je da ima dovolj po desetih letih in šel, delal se je kot da ni nič. Mene je to zelo prizadelo in v tistem čustvenem stanju sem naredila to traparijo. Sama sem kriva da sem tako dolgo to dopuščala in sem tudi vedela da ne bo nikoli moj ko se je zaključilo me je zelo vrglo.[/quote]

deset let je dolga doba…zelo dolga doba…in se strinjam da te je zelo prizadelo…

Zdj če te kličejo in se ti javiš in na oni strani ni nobenega odgovora…po moje ne bo nobene tragedije saj nimajo jajc da bi ti odgovarjal…

Pa še tole…da se vam je deset let ratalo skrivat se brez da bi kdo vedel…ala ti vera..si kr dobra..[/quote]

Upajo si upajo so iz foha fantje, mogoče me samo strašijo soseda me je precej pomirila. Sva iz dokaj odaljenih krajev in ni bilo težav s skrivanjem. On dela na terenu (odkup terjatev) in je lahko prišel k meni med delovnim časom, klicala se nisva samo mail in je nekako šlo vsa ta leta.

Vse je bilo v afektu in danes tega ne bi naredila, tudi na to sem pomsilila da ima še kje kako.

deset let je dolga doba…zelo dolga doba…in se strinjam da te je zelo prizadelo…

Zdj če te kličejo in se ti javiš in na oni strani ni nobenega odgovora…po moje ne bo nobene tragedije saj nimajo jajc da bi ti odgovarjal…

Pa še tole…da se vam je deset let ratalo skrivat se brez da bi kdo vedel…ala ti vera..si kr dobra..[/quote]

Upajo si upajo so iz foha fantje, mogoče me samo strašijo soseda me je precej pomirila. Sva iz dokaj odaljenih krajev in ni bilo težav s skrivanjem. On dela na terenu (odkup terjatev) in je lahko prišel k meni med delovnim časom, klicala se nisva samo mail in je nekako šlo vsa ta leta.[/quote]

če ni nobenega odgovora ko ti dvigneš slušalko je na oni strani samo ena prpa ni važno katerega spola k te samo živčno dea da te kliče..naredi ti pa ne bo nič…

kolikokrat sta se videla na en mesec ? enkrat?

Ok, zdaj je že v redu, me je poklical in povedal da me še vedno ljubi da je moral vse to samo zaigrat pred ženo in da med nama ostaja tako kot je bilo. Pride čez eno uro da se fino kresneva, pa bo. Grem hitro pod tuš in spedenat spodnjo frizurco ker je že dolgo nisem.

kdo si ti ki zlorabljaš moj nick???? Tole ni resnično!!!! Kake svinje ste nekateri

Lahko je tukaj reglat kaj piše na papirju .Ampak prvo je treba dokazati grožnje .
Ker drugače naj piše kar hoče te ne bodo jemali resno .In še nekaj ti lahko povem
psiha je lahko res hudič ,Človeka lahko tako psihično zjebeš po domače rečeno .Ga ni
treba nič tepst .Da se bo celo življenje oziral čez ramo kdo mu sledi .Ne rabiš človeka fizično
uničit človeka lahko uničiš psihično .Tako ,da res tvoji zakoni na papirju in bla ,bla je že res
samo ta vaš babji strupen jezik se da zrihtat lepo na psihčn način brez tepeža .

Pozabila si v svoji zgodbici napisat, kaj na vse tole zdaj pravi tvoj mož…

Hvala za vse nasvete, kot rečeno je vse v redu, komaj čakam da ga vidim in si padeva v objem.

lahko prosim nehaš s to podlo zlorabo????

Glej da te bo dobr repetiral..he he

Glej da te bo dobr repetiral..he he[/quote]

Tega ne pišem jaz pač pa nek bolnik ki j ezlorabil moj nick!!!!!

Glej da te bo dobr repetiral..he he[/quote]

Tega ne pišem jaz pač pa nek bolnik ki j ezlorabil moj nick!!!!![/quote]

Viš…jst na tvojem mestu zdele ne bi tri dni zatisnil očesa…

Zdaj me je klical pa še mož in mi zatrjuje da me noro ljubi in da želi nazaj k meni. Kaj naj pa zdaj? Spet cela kolobocija in zmešnjava. Ima kdo kakšen nasvet?

je moj prijatelj

Nikoli se ne dela v efektu,če že kaj delaš delaj počasi in načrtovano.Potrpežljivost je bistvo.Če se že maščuješ se daj tako kot je treba in tako,da ti ne morejo nič dokazati.
Ampak brezveze je izgubljati čas zaradi ljubčka.Maščuje se človek ,ko se mu zgodijo res hude stvari-poslilstva,umori itd..in ne zaradi ljubčkov ali denarja.Če mažes dušo jo maži z razlogom.

Glej da te bo dobr repetiral..he he[/quote]

Tega ne pišem jaz pač pa nek bolnik ki j ezlorabil moj nick!!!!![/quote]

registriraj se… pa te nihče ne bo mogel zlorabiti

Vzemi persen in uživaj življenje dokler ne pride do srečanja 🙂

PRAV SI NAREDILA. RESNICO SI POVEDALA.

NISI TI KRIVA ZA KURBANJE TEH LJUDI. MORAJO SE SOOČIT MED SABO.

NE BOJ SE, NIHČE TI NIČESAR NE BO NAREDIL, KER SE ZAVEDAJO, DA GREDO LAHKO V ZAPOR.

Prav je, da si povedala resnico, čeprav resnica dvigne prah.

resnica včasih dvigne prah. V takih primerih pa se včasih dogaja tudi kaj hujšega kot dvigovanje prahu.

Ne? Ona je ljubica v tej zgodbi :))))))
Zapuščena ljubica, ki bi se sedaj rada maščevala poročenemu ljubimcu. Aja, pa ona je tudi poročena 🙂

Glej da te bo dobr repetiral..he he[/quote]

Tega ne pišem jaz pač pa nek bolnik ki j ezlorabil moj nick!!!!![/quote]

Ti si potrebna hitre hopitalizacije v ljubljana polje .
Očitno ti je popustila doza zdravil .

NAJ ŽIVI RESNICA !!! KER JE EDINA REŠITEV PROTI ZLU

New Report

Close