Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek povejte

povejte

in me naučite ljubiti. opišite mi malo bplj podrobno kako se to dela!
Prosim vas, pomoč!!

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Naj ti sonček pove,ona se mi zdi,da kar dobro zna,Jaz sem še bolj amater tu.
LP
Sp

… kaj misliš na telesno ljubezen?! (to ti pa raje kar pokažem…)
Cmoka.

Ej žverca,meni prihajajo take besede v bolj poznih urah na monitor.Ja idejo si mu pa dala
Sp

… časovno omejen?! HI, hi, priznaj, da ti paše početi kaj takšnega tudi ob dnevni svetlobi…. bom razočarana, če boš negiral….:-))

KATERE POLOŽAJE V SEXU IMATE NAJRAJE:

naprimer:………………..

ps. čeprav sex ni izključno povezan z ljubeznijo ali pač…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prav, vse, samo, da lahko partnerja gledam v očke…:-)))
Nisem prezahtevna, ne?! :-)))

Jaz bom pa kar sončka pooblastil,da pove.Zdaj moram v mesto.Upam,da bom potem lahko pritrdil ali pa negiral…hi,hi
Sp

Točno, zase pa nisi napisal… saj veš, nenapisano pravilo je, da sam najprej poveš… spodobi se, če že takšno temo odpiraš… No??????
Čakam, tako kot vedno.

Ja, danes sem ti že napisala, da ti znaš, izzivati namreč in vse ostalo…

Pa naj izzivam tudi jaz, ker znam…

Ja seveda ti lahko napišem kako se naučiš ljubiti, imeti rad, biti ljubljen… Seveda ti lahko napišem, te naučim, kako se dejansko ljubi, kateri položaji so moji…, kateri bodo najini-tvoji…
Ampak ne bom, ker imam dovolj teorije-pisarije in želim prakso-presenečenje-ljubezen, zato povej kdaj in kje pa ti pokažem kako se ljubi in kaj pomeni biti ljubljen.

Pa ne pozabi da sem danes poredna in nagajiva, pa saj sem vedno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

U, tale je pa boleča.
Grem.

Ja saj kar ne morem iti v mesto,da mi kaj ne skuhaš :-)))
Sp

Joj sprevržko, še dobro da si v mestu, bo kriza ko se vrneš in prebereš mojo lumparijo, ali pa ne, saj boš razumel in vedel…

Cmoko, pa ne oziraj se po brhkih mladenkah!

Saj imaš tu lahko Korošico in Gorenjko.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverčka! ;))))) naj tale znak pove vse.
Zdaj pa šibam.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj, ali nisi v mestu??? No tudi zate velja, naj znak;)))) govori namesto mene.

Šibam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… kaj pomeni ljubiti? Težko je to opisati z besedami … skoraj nemogoče … ampak bom vseeno poskusila, vsaj približno opisati kako to izgleda …

Čisto slučajno se srečata in vajina pogleda se križata … Oba obstaneta kot okamenela in ne vesta kaj se dogaja … Gledata se iz oči v oči in ne vesta kaj reči … zato ostaneta tiho … brez besed … ampak pogledi povedo več, kot lahko pove milijon besed.
Tako minejo dnevi … tedni … vedno več je teh “slučajnih srečanj” … vedno več je pogledov … in vedno več nasmeškov … Dokler se eden ne opogumi in povabi drugega “na eno pijačko” …
Ob tisti pijački, ko si povesta stvari, ki si ne bi niti sanjali, da bi lahko povedali tujcu … ampak pri njemu nimate občutka, da je tujec, ampak se vam zdi, da ga poznaste že vse življenje … bije srček kot bi znorel … in vsaka minuta preživeta s to osebo se vam zdi kot večnost …
Vedno bolj hrepenite po njegovem dotiku … vedno bolj hrepenite po njegovem poljubu … vedno bolj hrepenite po njegovem telesu …
… in vedno bolj se bliža ura, ko bosta morala iti vsak na svoj konec … Ampak ne eden ne drugi si tega ne želita … Nočeta, da bi se kdajkoli končal tisti večer … in ko sta na poti domov … zavijeta na stransko pot … in si podaljšata večer še za par uric …
Prepustita se svojim občutkom … strastnim poljubom, noremu ljubljenju in nežnim dotikom … in na koncu sta oba srečna, čeprav vesta, da je vse skupaj mnogo prezgodaj …

Iz dneva v dan bolj hrešenista eden po drugemu, čeprav sta vsak dan skupaj … in počasi življenje enega brez drugega postane nesmiselno … Sama misel na to, da ne bi bila več skupaj se zdi nemogoča … in čeprav sta si različna kot dan in noč … vztrajata in vztrajata … Premagujeta težavo za težavo … kreganje za kreganjem … solze tečejo v potokih … a ljubezen je še vedno vsak dan močnejša …

——————————————————————————–

Kar se pa položajev tiče … vsak položaj je enkraten in edinstven, če se ljubiš z osebo, ki ti pomeni vse na svetu …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bravo Bgv, ja to je to, ta zaljubljenost-ljubezen…dodajam le še:”Da je enim potem to resnično dano uživati-živeti kot v pravljici nekako do konca svojih dni…, eni pa si žal ali pa na srečo večno samo kradejo takšne trenutke, so pa tudi takšni, ki samo sanjajo -hrepenijo po tvojih besedah-občutkih, ker si ne upajo ali ne znajo…

Kakorkoli že, lepo si napisala, pa saj to itak vedno, lep dan ti želim!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))) No … jaz upam, da bom lahko to uživala do konca mojih dni … čeprav … priznam … ni vedno rožnato … Saj veš kako pravijo … ni vrtnice brez trnjev … in tako je tudi z ljubeznijo in partnerstvom …

Lep dan tudi tebi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Prav lepo si napisala,ganljivo,ampak jaz sem do pred kratkim to videl samo v filmih,zdaj pa upam,da bom glavni igralec :-))))
Sp

:))))))))))) No … vidiš kako lepo … :)))))))) Jaz sem tudi mislila, da je to mogoče samo v filmih … dokler nisem doživela to tudi sama … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close