Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek povejte kako lahko več let drajsaš ena in istega partnerja?

povejte kako lahko več let drajsaš ena in istega partnerja?

Posebej pametni so tisti,ki zarad par dotikov ali seksa drugje menjavajo življenje.eni to naredijo večkrat.lahko se ločujete do onemoglosti.rezultat bo vedno isti .slej ko prej se naveličaš seksa z isto osebo.
Matr,če bi se jaz pa moja ločevala za vsako menjavo pr seksu bi edino upravna enota imela veliko koristi zaradi nenehnega plačevanja taks in porok.
Kako pokvarjeni so ljudje.ne privoščijo partnerjem poljuba za spremembo.temu se reče bolesten egoizem.pol pa jokajo ,da so samohranilci ali samohranilke.nič bolj pametni niso od tistih,ki ga v vsako luknjo vtikajo ali pa si ga dajo vtaknit.


Ko boš enkrat poskusila fitnesarja, drugega ne boš več hotela. 🙂

Strinjam se s teboj in dodajam:
zelo težko, ker točno veš kako jo bo nastavila.
Malo lažje je, če uporabljaš tri izvrtine.
-;))

Vrnili so se jamrači oz. tisti, ki so že včeraj zamudili vse, kar se je zamuditi dalo.

Le kako lahko, v bistvu vse svoje življenje, živite s sabo: osebo, ki je tako omejena v dojemanju sveta?

Veliko dobrih odgovorov vidim v tej temi. Naj dodam še svoj vidik. Sem 55+. Imela sem živahno in sproščeno mladost, nisem se preveč “držala nazaj“. Ker sem se v mladosti znorela, sem se proti 30. umirila in mi en in isti partner paše že skoraj 30 let. Ne bom o presežnikih, čez čas ugotoviš, da ti tisto staro (iste vrste pir, kava, partner) čisto paše. Oziroma se privadiš, ne čutiš želje po kakšni novosti. Tudi libido pade, pomembnejše postanejo druge stvari. Čisto rada sem si oči spočila na kakšnem postavnem dedcu, se kdaj tudi spogledovala, malo pisanjarila, a do avantur mi ni bilo. Je povezano s preveč tveganja.

Za kvantiteto moraš vedno bit malce nekvaliteten.. 😉
Drugo z drugim se izključuje.
Da dosežeš vrhunske rezultate v številu podrtih žensk in pri tem še uživaš je najbolje bit notranje prazen oz. intelektualno preprost, enostaven, površinski, korak dlje, moraš bit dolgočasen.
Vedno dosežeš igro na nivoju vrtca.
Ok, če se je z ropotulcami zanimivo igrat v 20tih je še kar ok, če pa je to tvoj plato za vse življenje, pa je paptetično.
40 letnik nor., na nivoju kanglic in ropotuljc.
Booooriiing! 😴😴😴

Se strinjam.
Jaz pravim tako, treba je ločit med biti zaljubljen in imeti se rad. Zaljubljenost raja nekaj tednov, mesecev, morda tudi nekaj let v določenih primerih potem je pa konec. Do tedaj lahko ljubezen enačiš s seksom, potem pa ostane le še imeti se rad in zvestoba.
Tedaj pa nastopi dolgočasje v seksu z istim partnerjem.
Nihče mi ne bo plozal da kakor neznansko uživa z 10 let trajajočim seksom z ena in istim partnerjem.
Morda misli da uživa a če bi enkrat zajahal drugo bi hitro spet spoznal užitek.

Torej, sex=ljubezen, ta pojma sta si enaka le dokler ne mine zaljubljenost.
[/quote]

Ko bosta ti in avtor stara več kot 15 let in ko se bosta naučila seksati ter ljubiti, bosta razmišljala drugače. Zares dober seks pride šele z leti in skupaj z ljubeznijo. In ja, jaz po 19 letih z istim partnerjem uživam bolj kot kadarkoli. Najboljši seks se je začel po rojstvu otrok. No, saj prej je bilo tudi dobro, ampak zdaj je pa res božansko. Je pa za pravi užitek in dodatno dimenzijo potrebna določena mera zrelosti in globine.

Ma vi jebači bežite sami od sebe ko se prepričujete da je lahko ljubiti nekoga in ga hkrati varati.
To vam je priročen izgovor (manipulacija v imenu ljubezni) da imaste eno doma, ki jo takoooo zeloooo ljubiteeee in hkrati še tiste, ki vam bodo usput dale..
NE, če ljubiš ne zmoreš ljubljenemu človeku kaj tako grdega narediti.. Ma daj- zakaj pa jih potem ne presenetite z darilom tako, da vas dobi v vajini postelji, kako fukate drugo, pa mi pol povejte ali bo to imela vaša “ljubljena” za vašo ljubezen…A to vi sanjate da bo rekla- oh ljubi JA JA JA, točno to sem si želela videt ahhhhhh.. ahhhhhh……..

New Report

Close