Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povejte svojo materialno željo

Povejte svojo materialno željo

Ja, vsi imamo željo po zdravju, pridnih, srečnih otrocih…Kaj pa materialne želje? Kakšne imate? Jaz si želim, da bi imela z možem francosko ležišče. Spiva na raztegljivi sedežni. Saj spim v redu, samo sita sem že 20 let pospravljat posteljnino. Da bi imela spalnico…, to vi bil dan najlepših sanj.

Mini hiško čisto ob morju na otoku z ne prehudo gužvo.

Da bi bile finance boljše.
Pol si že lažje kaj uresnicis.

nova
Uredništvo priporoča

Ta nov Land Rover Discovery. Pa bajto brez hipoteke.

Velik vrt, en del okrasen, bazenček za se namočit poleti, velik del za zelenjavo, sadovnjak in travnik za pse. Pripadajoča hiša pa v atriju vsaj bivalni del.


Torej… Unobtainium, kakšno kilco. Ostalo imam.

Želim si da bi imel ku*ca do podna

moja največjaaaa materialna želja je, dobiti stalno zaposlitev,d a imam stalno socialno varnost, potem si bom lahko iz lastnega zaslužka počasi in načrtovano in premišljeno izpolnjevala materialne želje – vse , ki so že dolgo neizpolnjene in v odrekanju od najmanjših do večjih – postopoma in odgovorno – nič z ihto in zapravljivo… samo,da bi imela občutek socialne in finančne varbosti in da bi lahko pridmno delala da bi si zaslužila in potem odgovorno zapravila zaslužek.
Jojjjj kako telo močno in srčno si to želim – ni besed da izrazim.

želim si imeti odplačane vse kredite

Želela bi si nekoč za teden, dva iti na Irsko. Pa želela bi si videti Rim. V bistvu bi si morala želeti novo kuhinjo, ker je ta že popolnoma razpadla. Pa posteljo, ker spiva na jogi. Ampak me nič od tega sploh ne gane. Samo šla bi kam. V bistvu me od materialnega gane samo sušilni stroj, tega bi si pa skoraj morala želeti, ker se osem mesecev utapljamo v perilu, ki se noče in noče posušiti.

sušilc pa ni panike no. najcenejš je pikič manj kt 300 €, s TČ pa kakih 400. POgledaš – vzameš na max št obrokov (vzameš najmanjši možni obrok), itak ma 5 let garancije in voziiii miško.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Da bi se rešila kreditov in naredila še nekaj reči pri bajti. Tudi fasado. Uh, bo blo fajn.

Enako.

Moja ni materialna…zelim si,da se vam vse izpolne,sploh tistemu,ki si zeli rilec namesto penisa..

Stanovanje v Notting Hillu v Londonu.


Torej… Unobtainium, kakšno kilco. Ostalo imam.[/quote]

Je to kej za pojest?

Moja materialna želja je samo ena: zadeti na evro jackpotu ali na navadnem lotu – nekaj milijonov:))) Teh nekaj milijončkov bi mi korenito spremenilo življenje.

Plavat z delfini.

3-sobno stanovanje z dvema balkonoma, v mirnem okolju.

eno malenkost: ta teden zadetek 5+2 na Euro jacku ☺

Aja… No moja materijalna želja je, danes ne zadeti teh miljončkov… Sem vplačala za štos, da vidim če sploh znam… Valda, da narobe, velja za današnje žrebanje. Ampak čez teden sem razmišljala…. Dej nehi no, sami problemi bi nastali! Tk da ja, kar ti jih zaden, jaz se bom pa raje s socialko znašla, je bolj zanimiv…;-)

Imej, meni ta teden zadostuje 5 + 1 – če nas ne bo preveč 🙂

Avtorica, zelo si skromna in res upam, da se ti kmalu izpolnijo želje.

1000 eur oz. prej 1500 na mesec odveč, ker toliko približno stane šport s katerim se ukvarjam, če se greš resno 🙂

Da bi mi konec meseca ostalo od penzije vsaj 100€ !!!

New Report

Close