Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povsod sva že, kaj naj pa zdaj?

Povsod sva že, kaj naj pa zdaj?

Tudi sama sem adrenalinska oseba, partnerja (prej še nisva bila), ki je policist sem vsako njegovo nočno smeno presenetila in prišla na parking, kjer je imel parkiran avto, ko sem vedela, da ima malico oz. je imel čas. V avtu sva opravila svoje, on je odšel v službo dalje, jaz pa domov spat. No to je trajalo nekaj mesecev, sedaj sva pa skupaj že nekaj časa.

Bolnika.

simpl
nadasita se nad pečino (npr. most v KR preko Kokre) in se vržita v prepad ☺
bo enkratno in neponovljivo

Od malega sem vpet v adrenalinske športe. Ata plezalec, mama padalka. Ko te enkrat v kremplje dobi adrenalinska odvisnost, ni hec. Jaz sem samski, saj me nobena partnerka ne dohaja. Ker za življenje potrebujem velike doze adrenalina, ga vedno bolj pogosto vnašam v vsakdanje življenje. Seks je ena izmed njih. Resnično vaju razumem.

Ste za trojcka javita se 041 560 016  izpolnim vse zelje

Lahko skupaj odstrani a tvoje zakoreninjene navade

Tole v cerkvah je tudi nama zanimiv kraj. Spovednica je super, samo prostora je bolj malo. V cerkvi sva pa najbolj nor sex doživela na koru, med pogrebno mašo. Nisem upala niti stokat, kaj šele kričat, ampak sex je bil pa enkraten in maximalno razburljiv.

Resno, med pogrebno mašo? Ni to nespoštljivo do pokojnega in družine. In kaj vas v cerkvi sploh tok rajca?

Odgovor na objavo uporabnika
Odvisnika od …, 19.05.2021 ob 01:03

Oba s partnerjem sva adrenalinca in lahko bi rekla, da tudi odvisnika od sexa. Oboje zelo pogosto združujeva.
Povsod sva že, v kinu, na vlaku, letali, v rešilnem čolnu na trajektu, v spovednici. Še bi lahko naštevala. Najbolj nama je všeč tam kjer je veliko možnosti, da naju zasačijo. Problem je nastal, ker nama je doma postalo dolgočasno. Razne igrice in igračke že dolgo ne palijo več. Res potrebujeva, da se nama po žilah pretaka adrenalin, šele potem se nama vžge tudi strast.
Včasih se mi zdi, da sva posebneža, čudaka. Zanima me, si tudi vi kdaj privoščite kakšne bilj izven serijske spolne užitke? Odprta sva za vse ideja in predloga. Ima, da se dogaja! Živi se samo enkrat!

 

uboga zlovenka….. če ti je to edina skrb kje naj te pojaha tvoj neslovenček, potem si res čudna

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3275, 22.05.2022 ob 09:20

Resno, med pogrebno mašo? Ni to nespoštljivo do pokojnega in družine. In kaj vas v cerkvi sploh tok rajca?

Ne, zakaj? Midva sva bila tam že prej, preden so oni začeli. Bil je pa res nor občutek, saj sva zadevo vlekla skoraj čez vso mašo. V cerkvi pa nas še posebej vzburja, verjetno to, da taka početja cerkev prepoveduje.

Če postaneta verna, je lahko povsod adrenalin, saj vaju bog gleda povsod.

Swinganje je zakon 👍🤪😎

Vidva sta volana v glavo očitno sta skupaj samo za sex in da ljubezni ni več med vama če tako glupo in neumno razmišljata Pehta do strokovnjaka na pogovor ker to ni več normalno

Odgovor na objavo uporabnika
Nastia, 22.05.2022 ob 11:11

Ne, zakaj? Midva sva bila tam že prej, preden so oni začeli. Bil je pa res nor občutek, saj sva zadevo vlekla skoraj čez vso mašo. V cerkvi pa nas še posebej vzburja, verjetno to, da taka početja cerkev prepoveduje.

Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi jim črne najlonke čez kor dol vrgla, bi sigurno mislili, da jim bog črne trakove dol meče in z njimi žaluje 😃😃😃.

Odgovor na objavo uporabnika
Marko, 19.05.2021 ob 13:10

Probajta zdaj eno leto brez seksa. To bo adrenalin.

Vidva sta bolana v glavo očitno sta skupaj samo za sex in da ljubezni ni več med vama če tako glupo in neumno razmišljata Pejta do strokovnjaka na pogovor ker to ni več normalno…lahka sta spontana in se ljubita se naprej med zaprtimi vrati.

Odgovor na objavo uporabnika
Če t hhjhjj jg, 22.05.2022 ob 22:56

Vidva sta bolana v glavo očitno sta skupaj samo za sex in da ljubezni ni več med vama če tako glupo in neumno razmišljata Pejta do strokovnjaka na pogovor ker to ni več normalno…lahka sta spontana in se ljubita se naprej med zaprtimi vrati.

Pa saj niste normalni. Prvič, to da sexate v cerkvi, drugič, pa celo med pogrebnim obredom. Vsi, kateri to počnete, ste zreli za psihiatra in zdravljenje.

 

Mogoče kak svinger klub in igracke na dalinec za se igrat v javnosti 👌

Fuknjena do amena, oba.

Odgovor na objavo uporabnika
Nocnapticka, 23.05.2021 ob 20:13

Tudi sama sem adrenalinska oseba, partnerja (prej še nisva bila), ki je policist sem vsako njegovo nočno smeno presenetila in prišla na parking, kjer je imel parkiran avto, ko sem vedela, da ima malico oz. je imel čas. V avtu sva opravila svoje, on je odšel v službo dalje, jaz pa domov spat. No to je trajalo nekaj mesecev, sedaj sva pa skupaj že nekaj časa.

a

 

A na zaprtem oddelku sta že?

Problem je absolutno neznano nevidno bitje. Nevidnega bitja nikdar in nikoli ne vidim, ampak karkoli zapišem nevidno bitje to vidi.

Eni imate pa res domišljijo, kje vse sexat, da te stvari, okolje in dogajanje še posebej vzburja. Nama recimo je zanimivo v bazenu. Po prebranem sodeč, zna biti vzburjajoče tudi v cerkvi ali na pokopališču, mu moram predlagat.

pojdi delat in si na zmišljuj

župniki tudi pedofilijo uganjajo v cerkvi, čeprav res oboje ni prav, kajne

vidva seksata zaradi navadnega fuka. Poskusita se za spremembo ljubiti. Saj veš uno, ko se te z ustnicami dotakne na vratu, pa dobiš kurjo polt.

Sem probala že marsikaj, analni orgazmi najbolj pribijejo, še vedno pa mi je najljubše, ko se s telesom in dušo ljubiš.

Odgovor na objavo uporabnika
poskusita nekaj res novega, 24.05.2022 ob 13:06

vidva seksata zaradi navadnega fuka. Poskusita se za spremembo ljubiti. Saj veš uno, ko se te z ustnicami dotakne na vratu, pa dobiš kurjo polt.

Sem probala že marsikaj, analni orgazmi najbolj pribijejo, še vedno pa mi je najljubše, ko se s telesom in dušo ljubiš.

A te mož nabija v ritno luknjo?

New Report

Close