Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Povzetek današnjega dne:

Povzetek današnjega dne:

Saj je že Alti zjutraj napisal:

KU*AC na kub!!!
Ma bo že slabše,se ne smemo preveč sekirat!
😉

Hmmmm…. Ne vem, zakaj se tokrat….

strinjam! Res. Zaradi mene bi lahko današnji dan čisto skenslali. “Ti si najšibkejši člen – adijo!” 😉 :))). Tako neproduktivnega in zdolgočasenega in zapravljenega dneva pa že dolgo ne… Pol me pa še vse mišice od vikenda bolijo… Na: danke! Pa saj bo jutri slabše, pravijo 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja, tud moj je bil podoben. Dan namreč.

Prvu ku prvu – pondeljek.
Drugič: dež, sivina, bljak.
Tretjič: zateženi šefi in dela za znort.
Četrtič: zgledalu je, da me je napadu kejšn virus… me je ene tri ure izmenično zelo zeblo in mi blo zelo vroče…
Petič: nisem dobila tistga kar sem hotla kupit

Sklep: čimprej se stuškat in pod kovtrček

Mmmmm…. To je ideja, ja! Saj bo vse drugo počakalo do jutri….

Miiiiiiici…. Pridi, baraba mala – greš služit, ajde: mishiki noge v “šukco” gret 😉 :)))))))

Lahko noč, kletka

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kdaj bo imela mlade? …. bi imela tud jst tako termoforko? ;)))

pa v mojem imenu jo pozdrav!!

send $

Hval. Pravi: meeeeeuuuu 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:))))))))))))))))) Nič mladih, nič. Smo jo zatrli v kali 😉 :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close