Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povzročitelj se je obesil

Povzročitelj se je obesil

To pa ne bo držalo. Kar verjemi, da tudi on, če bi vozil osebni avto, ne bi šel prehitevat! Tako pa vsi njemu podobni mislijo, češ, saj meni ne bo nič. Če se je obesil, je kar prav tako! Boljše bi bilo, če bi se pred nesrečo….

Ti nikoli nisi vozila prehitro, morilka?[/quote]

Morilka si verjetno ti, ne sodi drugih po sebi. Če bi vsak tak povzročitelj nesreče dobil 20 let zapora, ne pa 2 meseca pogojno, bi vsak dobro premislil kako bo vozil!!

Če še ne veš: zdravniki so, da zdravijo ljudi in ne, da jih čuvajo!

Mene samo zanima, kako lahko osebi, ki se zdravi zaradi psihičnih težav, sploh dovolijo vozit avto? On sigurno ni kar tako v bolnišnici v Ormožu. Če bi se poškodoval, bi bil kvečjemu v splošni bolnišnici na Ptuju ali v UKC MB oz. UKC LJ. Zakaj takšni osebi (začasno) ne vzamejo izpita za avto, ko vidijo, da ima psihične motnje?[/quote]

No zaradi takih dezinformacij pride pa do kažina! grr

Počakajte s kakšnim sožaljem, ker so na forumu Alter zanikali to,da se je res obesil….

Jože ni mrtev, se opravičujem, ker sem nasedla nepreverjenim informacijam MON-a!

http://www.primorske.si/Razno/Minuta-za-jezik/Kdaj-uboj-in-kdaj-umor.aspx

Lepšo razlago ti težko ponudim, ti pa razmisli sama. Je kazen od enega do deset let (kolikor je po našem kazenskem zakoniku predvidena za uboj) za Mačka primerna?[/quote]

A 30 let je pa dovolj? Mislm, da zapor ni huda kazen! Najhujše je zavedanje živet s tem. To pa mora človek ne glede na to, kje je.

In glede umora vs. uboja – po pogovoru s pravnico: gre za prometno nesrečo iz malomarnosti. Kjer pa je vmešana malomarnost ne gre za umor, kajti umor ima za seboj nek namen. In tukej ne gre za uboj in še manj za umor. Povzročitev prometne nesreče iz malomarnosti je posebna zadeva.

Sicer pa – a je to važno??? A je važno, kaj je z gospodom, ki je to povzroču? Na svetu ni TREH mladih ljudi. In dve družini imata uničeno življenje. A je lahko še hujše?

Srečno vsem na cesti!!

Nazalost vec kot trije, ker je bila ena od sester noseca.


Če se res ni obesil, je škoda. Ker bi bilo to edino prav, saj je ubil štiri ljudi in ni vreden več, da živi. Ker mu sigurno ni nič žal, prav briga ga. Ker če bi ga, ne bi tako vozil. Tukaj ni kaj filozofirati. Navaden morilec.

A ti bi sprejela opravičilo, če bi ti v istem dnevu ubili tri otroke in nerojenega vnuka?

Za to ni opravičila.

A ti bi sprejela opravičilo, če bi ti v istem dnevu ubili tri otroke in nerojenega vnuka?

Za to ni opravičila.[/quote]

Težko je sprejeti opravičilo, pa vendar lepo, da so stopili k njim. Morda bi se kasneje laže srečali.
Če tega koraka ne bi naredili pa bi jim kasneje kot vsem očitali, da se ni OPRAVIČIL.
Vsak v srcu ve, kaj in kako lahko naredi, vem pa da je vsak v takem primeru zelo prizadet.
Bodite strpni.

Ja, jaz sem ena taka – sem povzročila prometno nesrečo – v avtu sem imela vse svoje otroke – in kot je rekel policaj se imam zahvalit samo višji sili, da smo vsi preživeli, tudi nič kriva voznica v katero sem se po svoji krivdi zaletela. Od tega je že kar nekaj let, pa me še vedno včasih tlači mora ponoči. Da ne omenjam, tistih prvih dni po nesreči. Res se ti v trenutku sesuje svet. Pa ni bilo nič alkohola, samo misli so mi verjetno odtavale – za sekundo.
Zato ne obsojajte, verjamite, da je človeku to neznosno breme in mu je edina želja, da bi prevrtel čas nazaj. Pa žal to ni mogoče.

Povzročiteljica, hvalabogu da je bilo tako in da ste vsi istali živi in zdravi!!! In tako kot si rekla, to se lahko zgodi vsakemu izmed nas. Pa ne rabi bit alkohol ali prehitra vožnja.
Kot ena v zgornjem postu pametuje, da vozi po omejitvah…veš, jas tudi ampak to še ne pomeni da se mi ne more nič zgoditi. Ta trenutek nepazljivosti lahko doleti vse. Žal, tako je. In kar je, je in se ne bo spremenilo.

PREVERJENO-Povzročitelj nesreče J. Bolcer se ni obesil. Še je živ. Tako, da bo konec ugibanj.

Povzročitelj te prometne nesreče je že v preteklosti povozil do smrti svojo hčerko ta njegova malomarnost,bi se mogla končati že takrat!!!!Vedelo se je da je divji voznik in da rad pritisne na plin takrat ko ne sme!!!zakaj je moral vzeti še 4 življenja ki niso bila nič kriva!!!Če je mislil divjat bi moral it na poligon pa če si je tak želel da se zaleti bi se zaletel v steno sam pa bi bil mir…Njegova duša bo ostala v peklu!pa taki vozniki ki mislijo da če prehitevajo v škarje da so frajerji..se motijo!!zakaj mora umreti na cesti nedolžna oseba povzročitelji pa preživijo…tu ni pravice…ampak hvala bogu da je tu potrkala vest na vrata srca in da je človek naredil kar je moral saj je imel na vesti 5 ljudi!!!

Če pa še je živ pa če ne bo ukrepal,potem sploh ne vem kako lahko to živi!z 5 dušami na vesti se mi zdi da se ne more živet…upam da mu bog ne bo odpustil!!to ne morete rečt da se lahko vsakemu zgodi..ZA prehitevanje v škarje je čista malomarnost,da divjaš po cesti je idiotizem čisti.če se držiš umejitev če se držiš pravil na cesti se tega nebi zgodilo!če bi se peljal po tisti cesti za tistim avtomobilom do točke kjer je ravnica in bi potem šel prehitevat nebi bilo nič,kajti sam poznam tisto cesto in niti jaz nebi šel prehitevati v tisti nevarni ovinek NIKOLI v življenju.On kot poklicni šofer bi pa moral vedeti pa ga je njegova frajernost stala tega kar ga je..misliti da je treba avto dati po gasu kolker gre in ne upoštevati pravil cpp-ja in zvcpja je za mene čista samomorilska akcija še polek nedolžnih ljudi!!!

Se ni obesil in zato ne nakladajte. Tisti pa ki želite smrt drugemu si jo še sami bolj zaslužite!!!!!

Saso1 a misliš da je iz malomarnosti takrat povozil lastnega otroka??? Mislim kakšne bv mate nekateri. Daleč od tega da bi ga zagovarjala, ker to kaj je storil je nesprejemljivo, ampak ne bv natolcevat če ne veste zgodbe. Nevem zakaj vas ni pol kriminalistov če ste vsi tako pametni. Ma bog ne daj da bi to brala njegova hčerkica, žena ali kateri sin. Bodite no pametni vsaj toliko, pa pustite stvar pri miru. Upam da se Vam ne zgodi kaj podobnega ali komu v vašem sorodstvu.

Tudi sama sem ga na začetku obsojala. Potem pa sem se spomnila, da sem pred časom prehitevala traktor in zapeljala v močne škarje. Prisežem, da avta nisem videla. Pa je bila ravna cesta, nisem presegla dovoljene hitrosti, pa vendarle sem v trenutku postala trda. Zdi se mi, da se je za sekundo čas ustavil. Nisem vedela ali naj stopim na gas ali naj zabremzam.Komaj sem prišla k sebi. Trenutek nepazljivosti in bilo bi po meni, pa še kom.

blj ti neki povem da nekoga povoziš je čista malomarnost!!!Vedno je bla in vedno bo!!!Alkohol pa stroji ne grejo skupaj niti eno pivo ne pa volan!!!tako da ne bodite pametni!če bi bil jaz kriminalist vam polovico sploh izpita nebi dal že če pogledamo kako se gdo vozi po cesti in v krožiščih si 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}jih izpita ne zasluži!!!!tako da ne bodite pametni..na cesti ne sme biti nepazljivosti pa če nisi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zbran nimaš kaj delat na cesti si drugim nevaren!!Pa prosim ne kvasite bedarij da se lahko vsakemu zgodi pa ne vem kaj..pol se pa naj vsakemu to naredi pa bomo videli kaka morija se bo delala po cesti,pa gremo se vsi to da ne upoštevamo pravil cpp in zvcp-ja in me zanima kolko jih bo še živih ostalo!!100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} voznik je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} voznik če si že 99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nisi več to to..tako da cesta ni igrišče!!

Z eno nogo v grobu, z drugo v zaporu je vsak voznik. Največ nesreč posredno povzročijo vozniki, ki imajo stalno hitrost 60 km na uro. Po moji oceni je vsak stoti tak, ki vozi po naselju in izven s to hitrostjo. Veliko ljudi zato izven naselja izgubi nadzor in po več kilometrih take vožnje izgubijo nadzor nad sabo. Včasih se je to zgodilo tudi meni, sedaj pa tudi zavestno vozim za nekom kilometre in kilometre.
Ravno toliko pa je prenapetih voznikov. Tudi ti povzročajo nesreče. Za menoj je en milijon km brez nesreča in vem, da znam voziti, nisem pa prepričan, da bi v kritičnih situacijah vedno naredil najbolje, zato vozim pod mejo. Že danes je moje življenje lahko ustavi na cesti.

Pozdravljeni,

resnično mi je žal VEČINE BEDAKOV, ki tratite čas na tem forumu in nepotrebno jezo, da dajete neumestne komentarje, DA SE GRESTE SODNIKE, da ste tako prepričani v svoj prav, da so VSI DRUGI SLABI IN SI SLABO ZASLUŽIJO, vam pa se kaj takšnega ne more zgoditi.

Ne bi bilo slabo, če bi bili malo bolj realni, nihče na tem svetu NE MORE BITI 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} VOZNIK, pa če vozi po omejitvah ali pod njimi. Tudi TAKŠNI SO ŽRTVE IN POVZROČITELJI, hote ali nehote.

IZREKAM SOČUTJE IN SOŽALJE OBEMA DRUŽINAMA!!!! Niti za eno niti za drugo ne bo nikoli več tako, in nihče ne more trditi kdo bolj trpi.

NI OPRAVIČILA ZA TO, AMPAK STE VI ZADNJI, KI BI LAHKO KOMURKOLI SODILI!!!

se podpišem pod to, tudi vam posameznikom, ki se imate za najboljše in neprecenljive in nezmotne se to lahko zgodi ……………………. in veste kaj, ne želim vam tega. Edino, kar vam pri vsej tej stvari osstaja, DAJTE ŽALUJTE IN SOČUSTVUJTE Z OBEMA. ne enim ne drugim ne bo nikoli nič lažje, vedno bodo morali s tem živeti, upam, da ……………..

na polovici sem prenehala brat vaše komentarje ker se mi je skor želodec obrno od vseh teh bedarij-sam to,če bi se vsak zase brigal tolik kot za druge,bi imeli verjetn premalo časa,da se spravite k sebi in popravite svoje obnašanje in napake!!!!!Usoda je usoda in če bi bla čebula brez če-ja bi bla bula..isto je v življenju,če nebi to če nebi ono če nebi tisto…tako pač je,in še nekaj,ne obsojaj če nisi bil zraven,tud tebi se lahko v trenutku nepremišljenosti zgodi kaj takega ali pa še huje-NISEM ZAGOVORNICA ALKOHOLIZMA ,A NE OBSOJAJTE TUJE NESREČE,KER STE KAJ HITRO LAHKO V ISTI SITUACIJI ŠE PREDN SE DOBRO ZAVEDATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No kolikor jaz vem, še je on živ, tak kot mi vsi. Najlažje je obsojat nekoga, ampak najtežje je sprejet to, da lahko vsi pridemo v tako situacijo! Zato tisti, ki ga obsojate, malo se zamislite, kaj če bi se to vam zgodilo? Aja, res vam se to ne more zgoditi, ker ste preveč brihtne glavce!

New Report

Close