Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pozabil povedati, da ima ženo in otroka

Pozabil povedati, da ima ženo in otroka

Hmm. Kaj pa vem. Tukaj je vedno cel kup zgodbic o tem kako žene itak vejo in mižijo na en uč zaradi finančne stabilnosti. Pa moram rečt, da prav nobene take ne poznam (to mislim iz sedanjosti, ne iz starih časov), prav vse so popeesdile. Pa razmišljam, če ni to neka dogma, ki jo teli možje širijo naokrog, zato da, ob morebitni ločitvi ne bi oni postali finančno nestabilni. Hmmmm.

…in tak lovilec seksa vedno najde žrtev.
Kako danes, v času googla in vseh možnih socialnih omrežji, takemu človeku še vedno uspe?
:))))))))))))))))))

Dejstvo: Lovilci in lovilke metuljčkov pač prednostno lovijo metuljčke, ostalo je drugotnega pomena. 😉
Jbg…

Jaz pa poznam dve taki. 😉
…pa tudi enega takega, ki je vedel za ženino varanje pa se je zavoljo ohranjanja družine uklonil in sprejel odprt zakon.

Npr. v zakonih, kjer imajo ljudje popolno svobodo, da delajo kar želijo, tudi po cele vikende, pogosto pride do tega.
Imam kolegico, ki je imela svoj družbo in je hodila ven, njen mož pa tudi svojo družbo in je stalno hodil ven z družbo. Več kot desetletje. Zvečer sta se urejala, nato pa vsak odšla na svoj konec, nobene obveznosti kdaj bo kdo prišel domov.
Ta njen moški je bil včasih zdoma tudi cele noči, tudi cele vikende. S (vezanimi ali poročenimi) prijatelji v ta vikend, s prijatelji v drug vikend, pa v Kranjsko Goro, s prijatelji na Kubo ipd. Ne verjamem, da je bilo bistvo samo v druženju in pitju, sigurno so bile vmes tudi druge ženske. Mogoče celo na Kubi s prostitutkami. Kjer je veliko alkohola, je tudi veliko neumnosti. Samo veliki naivnež si lahko zatiska oči.
Zanjo pa vem, da je vedno imela koga ogledanega, na zalogi. Enkrat ko sva bili na kavi in je šel mimo en moški, mi je celo rekla, da če ne bi bila s svojim, da bo pa s tem.Ne vem, če vara, ampak roke ne dam v ogenj zanjo.
Tako živijo nekateri ljudje v zakonih, ki to niso, vsaj po mojem mnenju. Nekateri moški si že v osnovi najdejo ženske, ki jih ne obremenjujejo, če so cele noči sami zunaj. Ali pa jih moški “priučijo”, da so lahko kjerkoli kadarkoli želijo. Sprašujem se, kako razmišljajo te ženske? Mogoče se kakšna takšna javi in kaj napiše. Ampak meni tak odnos ni odnos, v katerem bi želela biti. Če sem poročena z možem, si želim, da je on moj najboljši prijatelj, s katerim bom preživela največ prostega časa. Normalno ,da gre vsak tudi kam po svoje, sploh če ima kakšen hobi, ampak to je običajno občasno.

Avtorica, ta zgodba te je marsičesa naučila in te bo verjetno tudi marsikaterega nepravega moškega obvarovala v prihodnosti.
Predelej in pojdi dalje. Vse bo ok, pomembno je, da si rekla NE temu moškemu in takoj prekinila odnos.

Hvala lepa vsem za vaša mnenja, takšna in drugačna… predvsem pa tistim, ki ste opisale svoje izkušnje. Mi je kar malo lažje dihat, ker vem, da se ni to zgodilo samo meni, kakor koli čudno se to sliši.
Pa še nekaj odgovorov:
Nisem ga spoznala na nobenem spoznavnem portalu, ampak kar v realnem življenju (v hribih).
Večkrat se zalotim, kako razmišljam, da bi povedala vse skupaj njegovi ženi, ampak enostavno ne morem/ne želim/ali pa nimam poguma, ker me je strah, kaj bi iz tega nastalo. Že tako se sama počutim grozno, ker sem bila brez moje vednosti postavljena v vlogo ljubice in potencialne razdiralke družine. Včasih se počutim kot da sem sredi kakšnega kriminalnega dejanja, pa mi nihče ni povedal, kaj točno se dogaja. Želim si samo, da se mi kaj takega nikoli več ne ponovi.
Nekdo zgoraj je omenil, da so zato na začetku pomembna prava vprašanja. Ampak kakšna vprašanja so to? Jaz sem ga vprašala, če je samski, če je poročen, če ima otroka. In sem mu verjela, da je samski, ni poročen, da nima otrok. Pogovarjala sva se o bivših, povedal mi je ogromno stvari o svoji lastni družini. Tudi zaradi vseh teh podatkov dolgo nisem nič posumila.
Za vse, ki ste delile svoje izkušnje, pa imam vprašanje, kako ste se postavile nazaj na noge in pozabile/prebolele takšno laž?

Jaz bi na tvojem mestu vse povedala ženi. Če je to naredil tebi, bo še naslednji! Začaran krog. Moški pra.sci, nima pa jajc da bi šel od žene

…in tak lovilec seksa vedno najde žrtev.
Kako danes, v času googla in vseh možnih socialnih omrežji, takemu človeku še vedno uspe?
:))))))))))))))))))

Dejstvo: Lovilci in lovilke metuljčkov pač prednostno lovijo metuljčke, ostalo je drugotnega pomena. 😉
Jbg…
[/quote]
Ja kako, besede so močno orožje z naivnice, virtuala pa to omogoča.. še videl jo ni pa mu je najlepša, jo ima rad in ostale nebuloze hahaha…. ne gre se tu za metuljčke zgolj nezmožnost z resnico doseči cilj 😉

Sedaj pa mene zanima, zakaj naj bo tiho? Zato da bo pr…še naprej brezskrbno lovil nove naivke? Obvezno povej ženi, obvezno. Zakaj ste take ovce da glavo klonite? Jaz bi se mu na polno maščevala. In kaj bi imela od tega? Dobro bi se počutila, da sem mu vsaj par dni pokvarila. če bi se tak z menoj zapletel, bi videl on pekel.

Moj nekdanji ljubimec je rekel, da bo pustil punco, po par mesecih pa slučajno pove da je noseča. Valda je ne bo zapustil.

Se zgodi. jaz npr. pozabim povedat, da imam Alzheimerjevo bolezen.

Bil je ob tebi takrat, ko si skozi dajala hude stvari, mogoče je bilo vajino poznanstvo z razlogom in tebi v pomoč. Na koncu se ni izšlo v obliki resne zveze, ampak je šlo za prehodno koristno poznanstvo. Išči naprej, obogatena si z novo življenjsko izkušnjo in upaj, da bo v drugo bolje in da najdeš tistega pravega, ki ga iščeš in si ga zaslužiš!

Odpri si šampanjec, ker si se znebila “poštenjakarja”.


Ja kako, besede so močno orožje z naivnice, virtuala pa to omogoča.. še videl jo ni pa mu je najlepša, jo ima rad in ostale nebuloze hahaha…. ne gre se tu za metuljčke zgolj nezmožnost z resnico doseči cilj 😉
[/quote]

Kdo bi tu rad dosegel kakšen cilj?
Če malo razdelam: Ona bi bila rada naplahtana, on pa bi rad plahtal spredaj-zadaj.
Torej… pustila se je plahtat nekaj mesecev, nato pa končno ugotovila, da to ni to. :))))))))))

Jbg… če sem kaj poštudiral v svojem življenju je to, da si sam odgovoren za lastne odločitve in dejanja.

Kdo bi tu rad dosegel kakšen cilj?
Če malo razdelam: Ona bi bila rada naplahtana, on pa bi rad plahtal spredaj-zadaj.
Torej… pustila se je plahtat nekaj mesecev, nato pa končno ugotovila, da to ni to. :))))))))))

Jbg… če sem kaj poštudiral v svojem življenju je to, da si sam odgovoren za lastne odločitve in dejanja.
[/quote]
Dejstvo ostaja, da ji je on zamolcan pomembne podatke in se zlagal, da je samski. In za to je odgovoren le on. Rezultati bi bili namreč drugačni, če bi ji rekel po resnici, kar potrdi s tem, da ga je pustila takoj, ko je izvedela.
Ne bi rekla, da se je pustila plahtat. Nimajo vsi detektorja za laži namreč, da hitro prepoznajo glumce in plejerje in to pač ne more biti potrdilo, da se je pustila plahtat. No ampak glumci ti skušajo svojo lastno laž obesit nazaj češ si negativna itd.. hahahaa kok da to pali jaa..

Sem prebrala, koliko je takšnih zgodb, ko vas dedci tako okoli prinesejo in kar ne morem verjet. Ne razumem, kako ne opazite, da nekaj ne štima s temi dedci??
Jaz sem pred kratkim šla na en portal in me je kar kmalu ogovoril en dec, ki je bil videti še kar, podatki v profilu so tudi bili super, ampak me je nekaj zmotilo, a nisem vedela kaj. Si malo piševa, nakar se mi kar ni dalo več odpisovat in sem prenehala. Nekaj mi je bilo fishy, pa sploh ni kaj dvoumnega napisal. Mi je nato še pisal, zakaj nič ne pišem itd, ampak nisem več reagirala.
Čez malo časa grem na nek drug portal in ga uzrem tam gor, kjer je pametnjakovič med podatke o sebi napisal kar svoje ime in priimek. Vržem to v FB search in itak: dedec je oddan, ima gor fotke romantičnih objemov s svojo drago 🙂 Sem bila prav vesela, da me je takrat nek 6. čut ustavil pri nadaljni komunikaciji z njim.

Saj nekatere se hitro zavoha kako in zakaj. Spet drugi pa so odlični manipulatorji. Tudi jaz imam eno podobno izkušnjo. Pred leti sem šla parkrat na zmenek z moškim, ki je bil po njegovem pripovedovanju tudi samski. Sem ga pa enkrat klicala v soboto popoldan, ker sem ga želela povabit v kino zvečer. Zadaj slišim otroški jok. Sem ga vprašala kaj je to, pa se mi je takrat po telefonu še zlagal. Ampak sem dobila nek čuden občutek, verjetno bo to ta šesti čut, da sem vrtala še naprej. No, in je priznal, da je poročen, z majhnim dojenčkom. Ne vem, kaj bi naredila, če bi bil kje v bližini 🙂
Tako, da to je res eno veliko s_ranje.

Tole pa kot bi brala sebe lani, do potankosti enaka izkušnja 😳


Dejstvo ostaja, da ji je on zamolcan pomembne podatke in se zlagal, da je samski. In za to je odgovoren le on. Rezultati bi bili namreč drugačni, če bi ji rekel po resnici, kar potrdi s tem, da ga je pustila takoj, ko je izvedela.
Ne bi rekla, da se je pustila plahtat. Nimajo vsi detektorja za laži namreč, da hitro prepoznajo glumce in plejerje in to pač ne more biti potrdilo, da se je pustila plahtat. No ampak glumci ti skušajo svojo lastno laž obesit nazaj češ si negativna itd.. hahahaa kok da to pali jaa..
[/quote]

Dejstvo je, da v povprečju ženske privlačijo čisto določene osebnostne lastnosti in te zagotovo posedujejo narcisi in psihopati. 😉
Najprej so očarane nad njegovo inteligenco in odločnostjo, nato javkajo po forumih, ali bog ne daj na policiji… Normalen psihično zdrav moški pa je praviloma ali neviden ali pa zasilni izhod. :)))))

Dejstvo je, da v povprečju ženske privlačijo čisto določene osebnostne lastnosti in te zagotovo posedujejo narcisi in psihopati. 😉
Najprej so očarane nad njegovo inteligenco in odločnostjo, nato javkajo po forumih, ali bog ne daj na policiji… Normalen psihično zdrav moški pa je praviloma ali neviden ali pa zasilni izhod. :)))))
[/quote]
Odvisno od gledanja ženske ;).
Čustveno zdrav moski je opazen custveno zdravi zenski, medtem ko so psihici manipulatorji laznivci pa samo za izogibat se jih. Za to njihovo inteligenco se itak skriva toliko potlacene bolecine iz neznih let, da se ne bodo nikoli pobrali in postali custveno zdravi.
Cimvec zdravih ljudi pa bo svet lepsi.. 🙂

To ni še nič. Jaz npr. sem prvi ženi pozabil povedat, da imam bančni račun v Švici. Jahto (25 m) v Črni Gori, vikend na Hrvaškem, vilo na Malorci, dva maseratija v garaži, tigra v spalnici … In ženo v Moskvi.


Odvisno od gledanja ženske ;).
Čustveno zdrav moski je opazen custveno zdravi zenski, medtem ko so psihici manipulatorji laznivci pa samo za izogibat se jih. Za to njihovo inteligenco se itak skriva toliko potlacene bolecine iz neznih let, da se ne bodo nikoli pobrali in postali custveno zdravi.
Cimvec zdravih ljudi pa bo svet lepsi.. 🙂
[/quote]

Mogoče ti tako ravnaš, ker nisi več mlada in imaš kar nekaj izkušenj. Sicer pa je evolucija poskrbela, da so ženskam moški, ki ne predstavljajo vrhnjega dela moške populacije, bolj ali manj nevidni. Od tod tudi patetovo pravilo v medspolnih odnosih.
Tististih potlačenih travm ne narcisi ne psihopati ne oglašujejo in je že strokovnjaku potrebno veliko časa, da jih zazna in zbeza na plano… Evolucija je poskrbela, da se ženske vedno ozirajo k močnemu moškemu, ki si zna izboriti svoje mesto, a žal je ravno med temi moškimi z vrha, po deležu največ takih, ki ji bodo prinesli bolečino in probleme. Smotrno bi bilo, da se ženska tega zaveda in ravna zaščitno, a ji žal ego in poželenje to preprečujeta. Za tisti mali korak napre, je namreč potreben kritičen razmislek, ki pa – tako je videti – skoraj vedno umanjka.

Mogoče ti tako ravnaš, ker nisi več mlada in imaš kar nekaj izkušenj. Sicer pa je evolucija poskrbela, da so ženskam moški, ki ne predstavljajo vrhnjega dela moške populacije, bolj ali manj nevidni. Od tod tudi patetovo pravilo v medspolnih odnosih.
Tististih potlačenih travm ne narcisi ne psihopati ne oglašujejo in je že strokovnjaku potrebno veliko časa, da jih zazna in zbeza na plano… Evolucija je poskrbela, da se ženske vedno ozirajo k močnemu moškemu, ki si zna izboriti svoje mesto, a žal je ravno med temi moškimi z vrha, po deležu največ takih, ki ji bodo prinesli bolečino in probleme. Smotrno bi bilo, da se ženska tega zaveda in ravna zaščitno, a ji žal ego in poželenje to preprečujeta. Za tisti mali korak napre, je namreč potreben kritičen razmislek, ki pa – tako je videti – skoraj vedno umanjka.
[/quote]

Kot zenska se generalno strinjam, ampak veliko je odvisno od zgleda. Moj fotr recimo po nobenih karakternih lastnostih ni bil top of the top. Dejansko je imel poslihtano v glavi, zdravo sanozavest in to je to. Medtem ko moja mama je bila lepotica in je veckrat dobila pod nos kaj dela z njim. Moja zdaj ze pokojna mama mi je vedno govorila, da moras moskega izbirat s pametjo in srcem. In meni je bilo precej jasno zakaj je moja mama izbrala mojega oceta in bila neizmerno srecna z njim, to je povedala vsak trenutek svojega lajfa. Varalice in psihici so v vrhu samo za ženske, ki ne razmisljajo kaj izbirajo. Zal. Dzabe ti je lepotec ce je psiho

Kot zenska se generalno strinjam, ampak veliko je odvisno od zgleda. Moj fotr recimo po nobenih karakternih lastnostih ni bil top of the top. Dejansko je imel poslihtano v glavi, zdravo sanozavest in to je to. Medtem ko moja mama je bila lepotica in je veckrat dobila pod nos kaj dela z njim. Moja zdaj ze pokojna mama mi je vedno govorila, da moras moskega izbirat s pametjo in srcem. In meni je bilo precej jasno zakaj je moja mama izbrala mojega oceta in bila neizmerno srecna z njim, to je povedala vsak trenutek svojega lajfa. Varalice in psihici so v vrhu samo za ženske, ki ne razmisljajo kaj izbirajo. Zal. Dzabe ti je lepotec ce je psiho
[/quote]

Seveda je tako. Vic je v tem, da v naravi nikoli ni nič absolutno in da večino in povprečje vedno definira Gaussova funkcija. Zato vedno obstaja neka predvidljiva večina in manjši odklon v eno ali drugo smer. Povprečna ženska bo ravnala tako, kot sem opisal. Tvoja mama pač ni bila povprečna.

Tudi meni se je to zgodilo. K sreči se preden sva se zapletla. Na roki sem videla odtis od poročnega prstana, ker je bila koža bolj bela ( snel si ga je). Potem sem ga začela zasliševati, je priznal, sem mu rekla, da jaz z njim nič ne bom imela. Potem mi je kazal vlogo za ločitev, jaz sem pa vmes že spoznala svojega pravega , s katerim sem poročena.

Mogoče ti tako ravnaš, ker nisi več mlada in imaš kar nekaj izkušenj. Sicer pa je evolucija poskrbela, da so ženskam moški, ki ne predstavljajo vrhnjega dela moške populacije, bolj ali manj nevidni. Od tod tudi patetovo pravilo v medspolnih odnosih.
Tististih potlačenih travm ne narcisi ne psihopati ne oglašujejo in je že strokovnjaku potrebno veliko časa, da jih zazna in zbeza na plano… Evolucija je poskrbela, da se ženske vedno ozirajo k močnemu moškemu, ki si zna izboriti svoje mesto, a žal je ravno med temi moškimi z vrha, po deležu največ takih, ki ji bodo prinesli bolečino in probleme. Smotrno bi bilo, da se ženska tega zaveda in ravna zaščitno, a ji žal ego in poželenje to preprečujeta. Za tisti mali korak napre, je namreč potreben kritičen razmislek, ki pa – tako je videti – skoraj vedno umanjka.
[/quote]
Ne, jaz nikoli nisem padala na plejerje in ze od malega zavoham ko mi kdo laze. In ze od takrat gledam kaksno srce nosi clovek v sebi in ne kaj laznega na ven ponuja. Se tudi zensk ne sme metat v isti kos. Sicer pa, ce gleda za plejerjem je tu namen v lekciji, s katero jo zivljenje uci..
Jaz recimo ne rabim nic bezat na plano, ce se clovek skriva pa naj se skriva, vsak mora na koncu obracunat sam s sabo in svojimi dejanji. Narcisi psihopati itd so globoko ranjeni ljudje in tu nimas kaj kot se distancirat od njih, ce kdaj na poti naletis na njih. Sem pa ze od malega preucevala delovanja umov tak da….

New Report

Close