Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pozabil se je ločiti

pozabil se je ločiti

Ne razumem kako ji lahko žena enega xy pobere polovico imetja saj nista bili ženski poročeni. Če pa sta skupaj Kupila npr. Stanovanje in je vsak pol plačal potem se deli polovica od pokojnika in ne od ljubice. Ljubica ima še vedno svojo polovico. Pokojnikova se pa razdeli na ženo in otroke.
[/quote]
Mogoče bo tebi katera tako pobrala, ko si tako fajn baba, da namesto da bi kuhala kosilo za dedca in otroke, kar ti je edino delo v življenju, visiš na monu dan in noč. Kaj drugega ti zagotovo katera že zdaj pobere.😁😁😁😁😁

Tu je hakeljc, žena lahko dokazuje obstoj zakona ne glede na način življenja pokojnika.


Mogoče bo tebi katera tako pobrala, ko si tako fajn baba, da namesto da bi kuhala kosilo za dedca in otroke, kar ti je edino delo v življenju, visiš na monu dan in noč. Kaj drugega ti zagotovo katera že zdaj pobere.😁😁😁😁😁
[/quote]
Meni moževa ljubica(če bi jo imel) ne more nič pobrat. Lahko bi mi pobrala samo moja ljubica(če bi jo imela) . Njegova lahko pobere samo njemu kar je njegovo. Mojega pa pač ne.
Pa sebe poglej, visis veliko več od mene na monu. Raje si delo najdi da boš kak denar imel pri bajti. Meni namreč delat ni treba kar pa zate težko recem
Gremo hop hop da bojo imeli otroci kaj od tebe tudi financno

Nihče NE pozabi, da je poročen. 🙂

Je že hotel, da je tako. Dedovali bodo žena in otroci, torej tudi njen otrok, ki mu ga je dala kot ljubica. Je že moralo bit tako.

Če je bila ta ljubica 25 let produktivna in sama kaj ustvarila, je zanjo boljše, da ni izvenzakonska partnerica, sicer bi po njegovi smrti otroka iz prejšnje zveze lahko pobrala tudi del njenega premoženja, ki gaje sama ustvarila v času trajanja njune zveze. Tako pa bodo otroci upravičeni do dedovanja samo tistega, kar je bilo zares njegovo.
Če je bila ona samo ljubica, ki se je šlepala prek njegovega dela, pa njen problem. Njen otrok bo dedoval in to je dovolj.


Meni moževa ljubica(če bi jo imel) ne more nič pobrat. Lahko bi mi pobrala samo moja ljubica(če bi jo imela) . Njegova lahko pobere samo njemu kar je njegovo. Mojega pa pač ne.
Pa sebe poglej, visis veliko več od mene na monu. Raje si delo najdi da boš kak denar imel pri bajti. Meni namreč delat ni treba kar pa zate težko recem
Gremo hop hop da bojo imeli otroci kaj od tebe tudi financno
[/quote]Saj bo, daj še kaj napiši, te je tako lepo videt v vseh temah tako naravno primitivno, kot bi padla direkt iz jame v danšnji čas.😁😁😁😁 Sicer samo povem tako, če praviš da je tako oreng dedc, res misliš, da je brez, če od stare babe doma ni nič še skuaht nima cajt v celem dnevu? Tudi takle mamo, sploh ko bosanaka sa sela pride v Slovenijo gospo špilat.😁😁😁😁😁

Saj bo, daj še kaj napiši, te je tako lepo videt v vseh temah tako naravno primitivno, kot bi padla direkt iz jame v danšnji čas.😁😁😁😁 Sicer samo povem tako, če praviš da je tako oreng dedc, res misliš, da je brez, če od stare babe doma ni nič še skuaht nima cajt v celem dnevu? Tudi takle mamo, sploh ko bosanaka sa sela pride v Slovenijo gospo špilat.😁😁😁😁😁
[/quote]
Jaz nisem prišla iz sela. Moji predniki so pa zate kmetavzar prava gospoda po premoženju in po inteligenci.
Kaj pa ti veš kaj sem jaz skuhala ali nisem sej nisem teb kuhala in v moji bajti ti nimaš pač besede-nič, nula… se sosedov cucek jo ima več od tebe ko slučajno pride malo na obisk k naši hisi in zalaja on je saj luskan in lepo z repkom pomiga ti si pa stari zafrustrirani majmun
Seveda je ornk dec in ornk dec ima ornk babo kar pa zate ne morem rečt ker ti je namreč nimas nobene ker te nobena noce
Pa ne tež si že dolgocasen

Se ti pošteno pozna, da izviraš iz prave gospode.😁😁😁😁😁…..bemtiš al je hudo.

Jaz bi bila tvoja ljubica.

to je sigurno on. Nič se ni pozabil ločiti, ni se, ker je bil toliko fer do svoje žene in hčera, saj mu je ravno ona omogočila tak družbeni položaj. Kar se pa te druge tiče, bo dobila točno toliko kot je prinesla in ustvarila. To je 1/2 hiše. Pokojnino pa si bo morala nadelati, saj je spočita, 20 let ni delala pašpilala gospo, ker je računala na njegovo pokojnino.
Vse se vrača vse se plača.


Greš od familije k drugi ženski (zaradi česarkoli pač že) in se uradno ne ločiš. Daj mi razloži, kaj je tukaj fer, ker ne zastopim …


Greš od familije k drugi ženski (zaradi česarkoli pač že) in se uradno ne ločiš. Daj mi razloži, kaj je tukaj fer, ker ne zastopim …
[/quote]

Vrnil je, kar mu je padlo v naročje z poroko.
Druga pa je dobila njega, ne pa njegovega dnaraja, torej kaj zdaj ne zastopiš?


Polarno zjalo lih ni nek ulov. Dobro razmisli.

Vrnil je, kar mu je padlo v naročje z poroko.
Druga pa je dobila njega, ne pa njegovega dnaraja, torej kaj zdaj ne zastopiš?
[/quote]

ko je ni niti blizu več na njegov grob.

Pozabil?
Kaj pa če se ona ni hotela ločit in je pač živel z drugo na koruzi..


Polarno zjalo lih ni nek ulov. Dobro razmisli.
[/quote]
Od grde resnice bi bila ljubica. Polarni sij me ne zanima.

ali se drug zakonec želi ali ne želi ločiti, ko se vloži zahtevek za razvezo, se spelje postopek ne glede na želje drugega partnerja.

ali se drug zakonec želi ali ne želi ločiti, ko se vloži zahtevek za razvezo, se spelje postopek ne glede na želje drugega partnerja.
[/quote]
Aja, imaš prav. Kaj pa cerkveno, ima kaj veze s tem?


Aja, imaš prav. Kaj pa cerkveno, ima kaj veze s tem?
[/quote]

cerkveni zakramenti nimajo nobene veljave v civilnem pravu

cerkveni zakramenti nimajo nobene veljave v civilnem pravu
[/quote]
A ok. Se vidi, da sem le bivša koruznica in nimam pojma, kako je v zakonskih vodah hehe.


Aja, imaš prav. Kaj pa cerkveno, ima kaj veze s tem?
[/quote]

Popolnoma nobene veze, cerkev je ločena od države.


Od grde resnice bi bila ljubica. Polarni sij me ne zanima.
[/quote]
Počak grem moža vprašat če dovoli ljubimcev mi ne dovoli mogoče bo dovolil ljubico :))

Da bi bil nekdo prisiljen ziveti porocen z nekom, ker se ta noce lovit. Nihce nikogar me more prisiliti, da je porocen z njim. In ce ni locitev sporazumna, tisti, ki se hoce lociti vlozi tozbo za locitev in bo locen, kljub tem da si drugi tega ne zeli.

Da bi bil nekdo prisiljen ziveti porocen z nekom, ker se ta noce lovit. Nihce nikogar me more prisiliti, da je porocen z njim. In ce ni locitev sporazumna, tisti, ki se hoce lociti vlozi tozbo za locitev in bo locen, kljub tem da si drugi tega ne zeli.
[/quote]

Cartik rožca nima pojma, ni vzdražala toliko časa, da bi kaj dojela, so ji energije narekovale naj čimprej gre in svobodno bluzi v tri krasne.😁😁😁 Grda resnica pa tako izvira iz prave gospode, kot sama pravi, tam imajo pa drugačne zakone, sploh glede na to, da je iz same prestolnice sveta, Bosne.😁😁😁

New Report

Close