Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pozdrav Tamari mr . ))

pozdrav Tamari mr . ))

Čau tammy !!!

Heja Tammy , spomnila sem se glasbeno željo za jutri :))
Glej tole , ti je oki , a ?
No mercy…..When I die !!!!!!!!

Ojla Jana!!!!
najprej enga cmoka

Veš delam danes, jutri pa ponoči….
Zunaj pa sončeeeeeeeek.
Uživaj namesto mene.

Ojej ! Zdejle ?
Daj zaroli si tole pesem :))

hej , te jutri ponoči pokličem , da ti hitro mine :))))
In cmoka nazaj !!!

hehe..ti bom razlagala nekaj :))))

A zdej me naj pa razganja od radovednosti?????

Ma , ne :))))
neumnosti saj veš :)))))

Uh, kako imam rada neumnosti…tiste taluštne…

Pa da veš , jaz tudi :))))
zdaj se ti končuje ” šiht ” al še ne ?

Lep pozdav Tamari Mr tudi od mene. Se mi
rola in norčije bi počela tudi jaz! Kwa je na
sporedu, punce ?? Srčki, kužki, zajčki ……oh,
jajčka, jajčka, saj bo kmalu Velika noč!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči…ta trenutek sem prisla noter in zunaj se mi je rolalo,tako kot tebi…no delala sem nekaj za svojo dušo, kot temu pravim jaz… se smejim…
Veš kaj sem ušpičila…moram biti tiha, da me še kdo ne sliši…pppššššš….pol ure sem nastavljala svoje golo telo sončku in tako je pasalo…
No evo, jaz sem že nekaj ušpičila, hitro ušpiči še ti kaj, pa magari naj bo to lesen svincnik ali barvica in že lahko pričneš barvati jajčka…no še malo pa jih bomo res…..cmoka!;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tudi jaz ti pošiljam sonček ,naj ti delovni dan hitro mine in pa-pa.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja, še neeee…do 18.h bom čvekala in čivkala. Sonček, zavidam ti, jaz pa na 3 x 3m sicer s klimo, a vseeno….
Neumnosti…moja neumnost zvečer bo likanje…sem bila čez teden lena….

Da te ni sram!
Sp

Dragi moj (uh, kao rada to napišem!!!)

Katero naj bo sram in zakaj? Sonček na sončku?? Ne vidim razloga.
Rade imamo neumnosti? super, ne?

Krotilci so ogorčeni….

Ha, krotilci, ki jim ne uspeva ukrotiti niti
domačih, niti unih tukajle … in njihova
“krotilnost” počasi izgublja na …….hm, no ja ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dragi prijatelj…saj vem, da nisi tako strogo tole mislil, saj vem, da ti paše pogledati golo telo tam na soncku…ja vem…ampak danes te ocitno nekaj daje in besede so priletele…ampak mene ni sram, prav pasalo je in to je to…naredi tudi ti nekaj, da te zadane, da ti paše in jaz ti bom to privoscila in ne pisala, da te ni sram! Cmoka, da te ne bo sram priznati, ko bos uspicil kaj lustkanega, kot sem jaz danes…in se traja in traja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, nima te česa biti sram, SončeK in jaz vem,
da je Sprevržko kar tako nekaj nalagal, ni mislil
resno. Zakaj sram in česa? Same sebe! Ne daj
bože. Kdor ima rad sebe, ima rad tudi veliko drugih,
ne morem zapisati vse druge, ker to pač spet ne drži.
A če ima človek rad sebe, lahko lepo živi. Najprej sam
s seboj in ker je s seboj zadovoljen, ima možnost in
še kaj, da lahko osrečuje druge.

Tudi jaz bi se gola sončila, danes posebno. Sončku bi
nastavila vse, kar imam, a ga ni bilo, sončka. Je le pihalo
in pihalo in me celo prepihalo, ha, ha, ha! Ampak, sem pa
tudi jaz eno ušpičila, eno fino….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bravo, samo da si bila tudi ti malo lumpa…ja in prav imaš, kako te bodo imeli radi drugi, če se sam nimaš rad…No, jaz imam sama sebe zelo rada in zato imam rada tudi ostale in čutim, da sem marsikomu pri srcu, zato ker sem…. to kar sem…..Začarani krog, ampak lepo je to čutiti, da se imaš rad, da imaš rad…da te ima nekdo rad…kako gre že tista pesem od Ivana…ja takole ne…”Nekoga moraš imeti rad”…in to drži kot pribito!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close