Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pozdrav vsem

Pozdrav vsem

Kak se imate kaj…Jutri sem vam javim malo bolj obsirno…ravno sem prisla domov…in za mano je zanimiv dan…
Hotela sem vam samo cmokece poslat pa vam zazelet prijeten spanec, pa sladke sanje.

Rada vas imam…

Poletkec, lepo ninanje pa javi se še kaj, tudi jaz imam tebe zelo rada, do soncka in nazaj, ves to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletka!
Ukor pred izključitvijo!
Če si naša(kar si!!!),nas imaš vsaj enkrat na dan za poslat v PM!
Pa ne taka abstinenca!Opravičljivo je,samo če si tvojemu zategnjenemu tipu(oprosti) posvetila,kak se gre!
lepa si!
Sp

Bravo, tako se piše…hud bodi, ker to res ni nič, da si upamo ne biti na forumu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pozdravčič sovaščanka!

Ma daj se kaj več javit!!!Da kako rečemo in spijemo….:-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

javljam se koliko se lahko
ce sem povsod, samo doma ne…na kako pijacko pa bi res morale it, glede na to, da nisve dalec narazen…
Kdaj bos imela kaj cas?

Naslednji teden po ponedeljku,ker imam v pon. izpita…pa se učim,pač ko nisem tu….Pa ti???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Punci!A bom lahko vmes?Trojček mi je pa zakon(neizživete sanje)
Sp

Pravzaprav,pridi če upaš……:-))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Če ne bi bili takooooooooooo daleč,bi pa res!Za posledice pa ne bi odgovarjal,ker sem tako natreskan s hormoni,da bi najbrž krepanega konja zbudli..
Sp

New Report

Close