Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pozdravček!

Pozdravček!

Danes se vračam v službo … :)))))))))))) … po dveh tednih bolovanja … :))) Uh … kok je pasalo … :)))) … pa še taki lepi sonček je bil, da sem se že prav lepo posončkala … jaja …

No … dragi moji. Obveščam vas, da zgleda, da bom samo še en mesec v službiki … potem me bo zgleda dohtarca dala na bolovanje in potem s koncem maja začnem porodniško. In v tem mesecu moram še porabiti lanski dopust in še nekaj letošnjega … tako da … jah … ne vem koliko časa bom sploh še na netu …

Vidim tudi, da se je Zvezdica vrnila v naše vrste … :))))))))))))))))))) Lepo lepo. :))))) Pozdravljena Zvezdi … Kako kaj ta malček?

No … pa saj se še beremo … :-*****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ooooo, lepo da si nazaj in da sta obe s pikco fajn! Kar taku naprej!

cmoka

Uuuuuuuuueeeeeeeeeee…… Buuuuuuuuuuuggggggggiiiiiiiii…….. Neeeeeeeeee iiiiiiiitttttttt ;).

Lepo pocivaj doma – pa porocaj ali bo mala Bugi ali mali Bugek ;). Se bomo junija vsi spomnili na tebe 😉 :)).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a si že lepo okrogla???hihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jest sem pa lahko njen buši božal!!!!!
:-))))

Oj Bugi!
Net domov naštimat!!!!
Mus ajnc!
Saj ni vse sam bejbi!Posluši ta stare!
😉

:-*** Ja … lepo je bit nazaj … :)))) Vsaj za ta cajt še …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … ben … Še ta mesec bom lahko z vami … pol pa mogoče le občasno kak postek napisan v kaki knjižnici ali cyber caffeju … :)))) Pa saj leto hitro mine … a ne? :))))

Poročala pa bom … brez skrbi … Če ne drugače bom sporočila Sprevržkotu, ki bo potem poročal še sem gor … ;)))) :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ohjej … … sem že ku balonček Razo … :)))))))))) Zdaj že vsi pravijo, da se mi prav lepo vidi … … :)))))))))) … pa tudi hodim že fejst ku raca … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Srce … ni varjante … :(((( .. žal. Prevelik strošek za ta cajt kar bomo še tam …

Pa saj ni blema … saj bom že dobila kje kako net-postojanko, da vam tu pa tam napišem kako nam gre … in da pogledam, kaj se dogaja z vami …

Sicer pa … kaj neki brundaš. Sej s tabo bom tako ali tako lahko kontaktirala kar prek telefona … :))) Ko mi bo dolgcajt doma ti bom že kej positnarla po telefonu … Če bo pa prov hudo, se ti še naslikam pri tebi doma s ta malim/malo … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-))))))))))))

Predem!

Bgv, kaj si fejst debela?.)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hahaha … ej … Spiderček … tko je … Buši je že ko balonček (čeprav ni še prov tisto, da bi samo čakal, kdaj poči) … drugod pa mi skoraj ni poznat nosečnosti … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lepo.:))

A veš kaj maš, fantka al punčko?

Tvoja sestra je tud noseča, ne? Mata približno skupaj rok?

Ne vem kakšen spol po … Se bomo pustili presenetit … :)))) Sicer pa mislim, da kar oba z očijem navijava za sinčka … (sam ne tega naglas govort, ker me bo Sp-jko linčal … on namreč navija za hčerko) :))))

S sestro pa imava v bistvu skupaj rok … 1 dan razlike … Jaz ima 27.6. … sestra pa 28.6. … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Punčka bo in mora bit!!!!!!!!!
jasno!?!!!!!

In da se mi ne oglasiš več s kakimi fantovskimi idejami tuki!
Grrrrrrrrrrr!

:))))) :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

…kr berete.
A ni fajn met take prjatlce,kot je Bugi?
:-))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) … k se sam smejejo? :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

heheeh se men tud smeji…..))))

Ko takole berem in spremljam tole navijanje in veselje vajino hmm dobivam …ups….
caki bom tkole rekla…
Sp….mislim da je cas,se za eno bejbiko..hihihihihi ja za tako cukrasto punciko s kodrckami,ja k bo sam tvoja..jep!!!!:)))))))))))))))

Pa saj mam že tebe!!!!!!
Zakaj bi rabu tako s kodrčki?
😉

da ti bo kustrala bradico…in te cukala zanjo….hehehe na stara leta noo!:)))

Mam rajš tebe!
Si bolj nežna!
😉

Zej pa ze bluzis..hehehe
Dej no…a ves kolk bi bilo fino snubace stran odganjat..hehehehe

Ne ne vem!
Povej mi Perličica,kako se snubače stran odganja?
To pa res ne vem……

New Report

Close