Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pozdravljena banda!!!!!

Pozdravljena banda!!!!!

En lep pozdravček vsem skupaj. No pa smo spet tu, sem vas pogrešala.
Danes bo dan mimil bolj na easy, se moram spočit od praznikov. Ja,bilo je fino, morje je še vedno slano, čoln še dela, sonce še sije, samo lahko bi bilo bolj toplo.
No pa pojdimo novim delovnim zmagam naproti (ampak ne še zdaj).

Vsakemu posebej enega cmokca na smrčka :))

Shaky….glih razmišljam a te damo na disciplinsko…..tako dolga odsotnost pač ne more ostati nesankcionirana!
Ljubčka na slana usteca!
;-)))
Sp

Vračam cmoka…in lepo je tam dol na morju…ja…ja…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…sorry,sem je tipka zataknila.
Sp

Pa me dajte še vi, sem ravnokar bila..
Me je ženska tako razpizdila, da bi ji za vrat skočila, samo kaj naj, če mi je pa šefica.

Grrrrrrrrrrrrrrrr, Shaky je huda ko hudič……

Če je pa tko…maš pa ziher joške napete in bradavičke nabrekle?
;-))))))

Sp

Pa kaj grrrr, popravi že enkrat tipko…tam nekje…da bo namesto grrr…lepoooooooooooooo, cmoka…si kaj moj-moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Frojlih!
Sp

Ti pa tvoja popačenka…se napise ja ali ne…in to je to…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tvoj?Naturlih!
;-))))
Sp

P.s.: pa ti,a si kej moja?

Tolk…kot ti moj…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki malo!
če sem jaz kej tvoj…pol si ti glih tolk moja…če pa jaz nisem nič tvoj….pol si pa ti vsa od moža?
Al tko nekako?
Sp

New Report

Close